Google Chrome 1.0.154.65

وضعیت
موضوع بسته شده است.
Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته
گوگل کروم یک مرورگر وب آزاد و رایگان است که در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۰۸ ( ۱۲ شهریور ۱۳۸۷) توسط شرکت گوگل بر پایه پروژه کرومیوم عرضه شد. در ابتدا نسخهٔ آزمایشی آن برای کاربران نرم*افزار سیستم*عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد ولی گوگل اعلام کرد که نسخه*های منطبق با سیستم*عامل گنو/لینوکس و رایانه اپل مکینتاش آن هم در آینده توزیع خواهد شد. موتور این مرورگر یک نرم*افزار آزاد به نام وب*کیت (به انگلیسی: WebKit) است. از امکانات و قابلیت*های آن می*توان به Tabbed browsing، و امکاناتی مشابه Privacy در ویندوز اکسپلورر و Speed Dial در مرورگر اپرا اشاره نمود.

در سپتامبر ۲۰۰۸ گوگل بخش زیادی از کد منبع کروم شامل، موتور جاوااسکریپت وی۸ را با نام کرومیم در اختیار عموم قرار داد. این کار باعث شد که دیگران بتوانند کد را مطالعه کنند و کمک کنند تا این مرورگر برای سیستم عامل لینوکس و مک نیز قابل استفاده شود.
از آنجایی که شرکت گوگل دسترسی به این نرم افزار و دانلود آن را برای کاربران ایرانی مسدود کرده است من از سایت دانلود رایگان این نرم افزار را برای شما لینک میکنم
دانلود رایگان گوگل کروم google chrome (حجم : 8.62 مگابایت)
دانلودلینک کمکی (رپیدشیر)
رمز عبور فایل : www.fdl.ir
سایت منبع : دانلود رایگان

آخرین ویرایش:
.:DeathSpanK:.

.:DeathSpanK:.

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
الان کروم 13 امده
چرا دانلود کروم 1

Sir $@|eh

Sir $@|eh

مدیر بازنشسته
ممنون از راهنماییت
من خودم چون از کروم استفاده نمی کنم در جریان ورژن هاش نیستم
مرورگر وب جدید Google Chrome گوگل کروم، از شاخص های امنیتی مهمی برخوردار است که باعث می شود گوگل از این نظر آنرا با مرورگر اپل سفری، موزیلا فایرفاکس و نسخه جدید اینترنت اکسپلورر مقایسه کند.مرورگر کروم از چهارچوب مشابه دیگر مرورگر ها بهره برده است. به ویژه در استفاده از تکنیک تهیه لیست سیاه از سایت های مخرب و روش گشت وب سایت ها در پشت لایه های امنیتی از جمله درون “جعبه شنی” و مرور ناشناس اینترنت. گوگل با ارائه گوگل کروم وارد بازار مرورگرهای وب شده است که هنوز انحصار آن در دست مایکروسافت اینترنت اکسپلورر می باشد. اما آیا این تفاوت های امنیتی کروم باعث می شود این مرورگر در جلوه کاربران متمایز ظاهر شود؟
گوگل کروم از قابلیتی معرفی شده در Internet Explorer 8 بهره می برد با نام مرور ناشناس (Incognito) که اجازه میدهد کاربر در این وضعیت با مرور وب سایت ها هیچ رد پایی از خود بر جای نگذارد حتی فایل های کوکی فقط تا هنگام باز بودن پنجره جست و جو در سیستم زنده خواهند بود. همچنین در لایه بعدی امنیتی گوگل تصمیم گرفته است که از ترجمه صفحات در جعبه شنی (sand box rendering) استفاده کند.

ویژگی های کلیدی این نرم افزار Google Chrome v13.0.782.107 Final:
- سرعت بالا در بارگزاری صفحات
- دارای قابلیت ‏Tabbed Browsing ( باز شدن تمام صفحات در یک صفحه )
- امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت
- جلوگبری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد( Popup – bloker )
- محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی
- زیبایی در طراحی
- دارای پوسته های مختلف
- پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
- و …

حجم :۲۲٫۸ مگابایت

دانلود

پسورد : www.tanindownload.com

Sir $@|eh

Sir $@|eh

مدیر بازنشسته
جیگر اون برای موبایله
اگه نیست انتقالش بدم اینجا

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا