آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)

X

xx00xx

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین (Shell Shock Live)

شرمنده واسه این همه سوال فقط این رو هم بگید
اون کد ها که باید بزاری تو برنامه که اولشون 4یا2است
بلاخره 4هک هست یا 2

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ببینید کد اول رو میزنید و پردازش انجام میشه نتیجه خروجی باید مثل کد دوم باشه اگه تبود خودتون تغییر بدید

X

xx00xx

کاربر تالار
کاربر تالار

نه منظورم این نبود ببین شما یه کد گذاشتین گفتید اول کد رو از 2به 4تغییر دهید بعد پایینش گفتید همه رو برگردونید
بلاخره کدومش درسته
راستی وقتی برنامه از puseاومد بیرون برنامه رو ببندیم کار میکند؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

سوال یک :

سپس در سمت راست برنامه ور در قسمت Value Type گزینه ی Array of byte رو بزنید سپس در قسمت Array of bytes مقدار زیر را وارد کرده و دکمه ی first scan را بزنیدکد:

27 26 2b 10 0d 00 00 28 08 04 b3 c7 b3 62 06

همونطور که در تصویر زیر می بینید یک مقدار پیدا شد روی آن کلیک کرده و سپس فلش قرمز رنگ را بزنید

تا مقدار یافت شده به پایین منتقل شود سپس روی آن راست کلیک کرده و از منوی Change Record گزینه ی Value را انتخاب کنیدسپس مقدار زیر را به جای مقدار اصلی وارد کرده و اوکی کنید
کد:

47 26 2b 10 0d 00 00 28 08 04 b3 c7 b3 62 06

در واقع ما اولین رقم کد اصلی که 2 بود را حذف و به جای ان 4 قرار دادیمحالا دوباره مانند بار قبل کد زیر را در قسمت Array of bytes قرار داده و روی new scan و سپس first scan کلیک میکنیم
کد:

27 26 63 08 10 0d 00 00 62 06 c4 57 26 d6

و مجددا روی فلش قرمز کلید کرده تا مقدار به پایین منتقل شود بعد روی اون راست کلیک میکنید و از منوی Change Record گزینه ی Value را انتخاب کنیدو باز هم مثل بالا 2 اول را حذف و به جای آن 4 را اضافه میکنید در واقع کد به این صورت در میاد
کد:

47 26 63 08 10 0d 00 00 62 06 c4 57 26 d6

این دو کد برای غیر فعال کردن شناساگر تقلب بودبرای کد زیر هم تمام مراحل بالا رو دوباره انجام داده و عدد اول را حذف و به جای آن 4 بذارید
کد:

27 26 2b 10 09 00 00 30 1e c4 78 77

این کد برای عدم کم شدن XP هنگام خارج شدن از بازی هستو در آخر کد زیر رو زده و اسکن میکنید
کد:

24 ?? 68 11

(این علامت سوال ها جزو کد هستند و مشکلی ندارند)
این دفعه مقادیر زیادی پیدا میشود یکی از مقادیر را انتخاب و Ctrl+A را بزنید تا تمام آنها انتخاب شوند سپس آنها را با فلش قرمز به پایین منتقل کنیدتمام مقادیری را که منتقل کردید ( دقت کنید فقط آنهایی که الان منتقل کردید نه سه کد بالا)انتخاب کرده و از منوی Change Record گزینه ی Value را انتخاب کنیدحالا قسمت دوم کد را پاک کرده و عدد مورد نظر رو بزنید این کد برای افزایش شعاع خرابی گلوله است و من عدد 55 رو پیشنهاد میکنمبرای مثال اگر کد به صورت
کد:

24 0A 68 11

باشد به این صورت تبدیل میشود
کد:

24 55 68 11

خب حالا روی دکمه ی Advance Option در گوشه ی پایین برنامه کلیک کرده و دکمه ی pause رو بزنید تا بازی فعال شود و لذت ببرید!

سوال دو

وقتی از برنامه خارج بشید هک هم غیر فعال میشه:اهم

H

hellseeker

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام مرسي اينكه گذاشتيد كار كرد فقط
من يه سوال دارم
چرا تير اول رو كه ميزنم بعدش پرت ميشم بيرون از بازي ؟ ( تمام مراحلي كه گقتيد را رفتم )

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

سلام مرسي اينكه گذاشتيد كار كرد فقط
من يه سوال دارم
چرا تير اول رو كه ميزنم بعدش پرت ميشم بيرون از بازي ؟ ( تمام مراحلي كه گقتيد را رفتم )
سلام خواهش میکنم
شما تمام کدها رو زدید؟
مخصوصا دو کد اول

A

Assassino

کاربر تالار
کاربر تالار

tunder shell beta 4 baz namishe alamate khata mide

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ورژن جدید دات نت فریمورک رو نصب کنید

J

javad_b76

کاربر تالار
کاربر تالار

سوال یک :

سپس در سمت راست برنامه ور در قسمت Value Type گزینه ی Array of byte رو بزنید سپس در قسمت Array of bytes مقدار زیر را وارد کرده و دکمه ی first scan را بزنیدکد:

27 26 2b 10 0d 00 00 28 08 04 b3 c7 b3 62 06

همونطور که در تصویر زیر می بینید یک مقدار پیدا شد روی آن کلیک کرده و سپس فلش قرمز رنگ را بزنید

تا مقدار یافت شده به پایین منتقل شود سپس روی آن راست کلیک کرده و از منوی Change Record گزینه ی Value را انتخاب کنیدسپس مقدار زیر را به جای مقدار اصلی وارد کرده و اوکی کنید
کد:

47 26 2b 10 0d 00 00 28 08 04 b3 c7 b3 62 06

در واقع ما اولین رقم کد اصلی که 2 بود را حذف و به جای ان 4 قرار دادیمحالا دوباره مانند بار قبل کد زیر را در قسمت Array of bytes قرار داده و روی new scan و سپس first scan کلیک میکنیم
کد:

27 26 63 08 10 0d 00 00 62 06 c4 57 26 d6

و مجددا روی فلش قرمز کلید کرده تا مقدار به پایین منتقل شود بعد روی اون راست کلیک میکنید و از منوی Change Record گزینه ی Value را انتخاب کنیدو باز هم مثل بالا 2 اول را حذف و به جای آن 4 را اضافه میکنید در واقع کد به این صورت در میاد
کد:

47 26 63 08 10 0d 00 00 62 06 c4 57 26 d6

این دو کد برای غیر فعال کردن شناساگر تقلب بودبرای کد زیر هم تمام مراحل بالا رو دوباره انجام داده و عدد اول را حذف و به جای آن 4 بذارید
کد:

27 26 2b 10 09 00 00 30 1e c4 78 77

این کد برای عدم کم شدن XP هنگام خارج شدن از بازی هستو در آخر کد زیر رو زده و اسکن میکنید
کد:

24 ?? 68 11

(این علامت سوال ها جزو کد هستند و مشکلی ندارند)
این دفعه مقادیر زیادی پیدا میشود یکی از مقادیر را انتخاب و Ctrl+A را بزنید تا تمام آنها انتخاب شوند سپس آنها را با فلش قرمز به پایین منتقل کنیدتمام مقادیری را که منتقل کردید ( دقت کنید فقط آنهایی که الان منتقل کردید نه سه کد بالا)انتخاب کرده و از منوی Change Record گزینه ی Value را انتخاب کنیدحالا قسمت دوم کد را پاک کرده و عدد مورد نظر رو بزنید این کد برای افزایش شعاع خرابی گلوله است و من عدد 55 رو پیشنهاد میکنمبرای مثال اگر کد به صورت
کد:

24 0A 68 11

باشد به این صورت تبدیل میشود
کد:

24 55 68 11

خب حالا روی دکمه ی Advance Option در گوشه ی پایین برنامه کلیک کرده و دکمه ی pause رو بزنید تا بازی فعال شود و لذت ببرید!

سوال دو

وقتی از برنامه خارج بشید هک هم غیر فعال میشه:اهم

سلام
نمیشه که کاری کرد که وقتی از برنامهع خارج میشی دوباره بیای توش حالت هک رو داشته باشه؟
و طریقه سیو کردن کد ها روو هم توضیح بدید ممنون!!!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا