آموزش کامل هک بازی و ساخت ترینر

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : آموزش کامل هک بازی و ساخت ترینر

شما واقعا هفت ماهه منتظرین؟:دی

من الان آموزش DMA رو میذارم و ایشالا اگه فرصت کردم بقیه ی آموزش ها رو هم میذارم:چشمک

خب من فرض میکنم شما با اصطلاحات اولیه هک بازی و همچنین با Cheat Engine آشنایی دارین( اگه نه بگین که یک آموزش دیگه بذارم)

خب برای مثال ما میخوایم تعداد گلوله رو هک کنیم که بعد از عوض شدن مرحله یا خارج شدن از بازی آدرسش تغییر میکنه

اول بازی رو اجرا میکنیم
بعد چیت انجین رو باز میکنیم و با کلیک روی عکس کامپیوتر در گوشه ی سمت چپ بالا که چشمک میزنه، اسم بازی رو انتخاب میکنیم.

حالا مطمئن میشیم که در قسمت Scan Type ، حالت Exact Value انتخاب شده( که به طور پیشفرض همین گزینه اس)

حالا در کادر بالای Scan Type ، یعنی در قسمت Value ، تعداد گلوله رو وارد می کنیم و روی دکمه ی First Scan کلیک میکنیم

وارد بازی میشیم و شلیک میکنیم تا گلوله هامون کم بشه ، دوباره وارد چیت انجین میشیم و تعداد گلوله رو وارد و روی Next Scan کلیک میکنیم

اونقدر این کار رو انجام میدیم تا تعداد یافته ها به یک یا دو تا برسه.

حالا مقدار یافته شده رو به پایین منتقل میکنیم( روش دوبار کلیک کنید یا یک بار کلیک و فلش قرمز رنگ رو بزنید)
حالا روی مقداری که به پایین منتقل کردیم رایت کلیک کرده و گزینه ی Find out what writes to this address رو انتخاب میکنیم.

یک پیغام ظاهر میشه که روی دکمه ی Yes کلیک میکنیم، یک صفحه باز میشه که هیچ مقداری توش نیست
حالا دوباره وارد بازی بشین و کمی شلیک کنید.
دوباره به چیت انجین بر میگردیم. می بینیم که در اون صفحه یک یا چند گزینه ظاهر شده اونا رو انتخاب کرده و روی دکمه ی
Replace کلیک میکنیم. در پنجره ای که باز میشه اگه بخواین میتونید اسم خاصی به کدتون بدین سپس OK رو بزنید. حالا روی دکمه ی Stop و سپس Close کلیک میکنیم.

سوالی بود در خدمتم

lord black

lord black

کاربر تالار
کاربر تالار

من یه سوال دارم آیا میشه نه اصلاً اینجوری بگم
مقادیر بازی دو نوع 1)کمی که تونستیم مقدارش رو تغییر بدیم
2)کیفی که سوال من اینه چه جوری میشه کیفی رو مقدارش رو پیدا کرد و تغییر داد
و در ضمن شما گفتید که هیچ بازی نیست که شما نتونید هکش کنید شما بازی انگری بردز و چیکن رو هک کن بی زحمت و عکسش رو آپلود کن
:11004:

A

AB raptor

کاربر تالار
کاربر تالار

a.shadow عزیز لطفا اگه میشه روش های pointer و code injection رو توضیح بده چون من به هر سایتی که رفتم به هر دری که زدم بسته بود
106.gif

R

rezasobhani

کاربر تالار
کاربر تالار

عالی بود
چطور پریدن رو بیشتر کرد مثلا Call of duty mw 3

idhidden48

idhidden48

کاربر تالار
کاربر تالار

عالی بود

برای زیاد کردن پرش من راهی تو ذهنم نیست
اما یه راه بلدم برای teleport
تو بازی هایی که باید ماموریت خاصی رو انجام بدید یک مقصد دارید و یک مبدا
وقتی بازی شروع میشه شما طبق بحثهای گذشته یک مقدار ناشناخته رو سرچ کنید و هر چی به طرف مقصد پیش میرید increased رو بزنید تا وقتی که تعداد کمی داده به شما بده بعد ارزشش رو تغییر بدید تا به جایی که میخواید برید
من تا حالا این روش رو امتحان نکردم اما شدنیه

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

عالی بود
سلام

برای زیاد کردن پرش ها یه راهی هست اما یه مقدار سخته و با آزمون و خطا باید پیداش کنید

به زودی آموزشش رو میذارم

lord black

lord black

کاربر تالار
کاربر تالار

احمد جان من چند تا بازی معذفی کنم که نمی شه هکشون کرد؟
منظورم مقادیرشه تو رو خدا یه راهی برای مقادیر کیفی هم بگید ممنون

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

احمد جان من چند تا بازی معذفی کنم که نمی شه هکشون کرد؟
منظورم مقادیرشه تو رو خدا یه راهی برای مقادیر کیفی هم بگید ممنون

معرفی کنید.

معمولا برای اینجور مقادیر از Unknown value استفاده میکنن

6

666hamed666

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام. میشه یکم در مورد هک بازی های تحت فلش انلاین توضیح بدید. البته هک امتیاز و این چیزا کار سختی نیست. میخوام بدونم مثلآ چطور میشه رنگ یه شی رو تو یه بازی تغییر داد و یا تغییر متن و نوشته های اون رو دستکاری کرد.

A

ali-atabaki

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام کسی میتونه اینجا بازی الاین وارین رو هک کنه؟
اگه کسی هک کرد طرز هک کردنش رو هم بگه
warian.com

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا