اختصاصی احسنت به این خواهر ارزشی که مراسم ترویج فساد را به هم زد! | کلیپ

raul

raul

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

در جریان رقابت بر سر تاج "ملکه زیبایی آمازون" که روز جمعه‌ گذشته در شهر مانایوس در شمال شرقی برزیل برگزار شد، نفر دوم این رقابت که به رای داوران اعتراض داشت، تاج را از روی سر نفر اول برداشت و آن را به روی صحنه پرت کرد.

"شیسلن هیالا" ۲۳ ساله یک روز بعد از این اتفاق کم‌سابقه در مصاحبه‌ای گفت که "تولدو" که به عنوان نفر اول معرفی شد، شایسته‌ی این عنوان نبود و درواقع این او بود که تاج را با کمک داوران دزدید.
"هیالا" مدعی شد که پول در این رقابت حرف اول را می‌زد و با این کار می‌خواسته به مردم نشان بدهد که زیر بار این موضوع نمی‌رود.

تولدو ۲۰ ساله که نسبت به این حرکت هیالا هیچ واکنشی نشان نداد، به عنوان نماینده‌ منطقه‌ آمازون در مسابقات ملکه‌ زیبایی برزیل شرکت خواهد کرد.

2dc41d47d3ba6a11d10c1fb563422012.jpg

√ راهنمای دانلود : پس از ورود به لینک دانلود، دکمه Free Download (یا دانلود کم سرعت) و سپس

Download file) Create Download Link یا) را بزنید تا لینک مستقیم برای شما آماده گردد

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
دقیقاً چه ربطی به ترویج فساد داشت ؟! :|

بعد این گفتش که من باید اول می شدم، نگفتش که بیاید چادر بپوشیم نریم جهنم :|

raul

raul

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
دقیقاً چه ربطی به ترویج فساد داشت ؟! :|

بعد این گفتش که من باید اول می شدم، نگفتش که بیاید چادر بپوشیم نریم جهنم :|
یعنی واقعا متوجه نشدید تیتر به طنز بوده؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
نه والا :| الانم متوجه نیستم :3

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا