اختصاصی ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش| به اتمام رسید

شاعر تمام شده

شاعر تمام شده

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : ترجمه جلد دوم وقایع نگاری کین، سریر آتش

یک دنیا سپاس خسته نباشید برای همه آرزوی تندرستی و موفقیت دارم

S

salamsars

کاربر تالار
کاربر تالار

با تشکر از همه زحمت هایی که شما و دیگر دوستان برای ترجمه آثار فانتزی انجام می دید

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

دوست عزیزمون Killer666 در حال ترجمه این اثر هستند . دقت داشته باشید که الان فصل امتحانات هستش و امکان داره که این کار زمانبر باشه

m.s.m

m.s.m

کاربر تالار
کاربر تالار

خب راستش من معتاد به فصلم تو گروه ايونير هم به همين مشكل برخردم.
كسي به من فصل نمي ده.:012::012::012::012::012::012::012::012::012::012::012::012:

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

درود :

تیم مدیریت پرشین بکس تمام سعی خودش رو داره انجام میده تا بتونه فصل های جدید رو منتشر کنه . لطفا شکیبا باشید .

در ارسال های قبلی گفته شد که اگر درخواست همکاری داره میتونه بیاد کمکمون . هنوز هم کسی هست اینکار رو انجام بده میتونه با ما در ارتباط باشه

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز

بالاخره فصل جدید تکمیل شد!

متاسفانه برنامه ها اونطوری که دلم می خواست پیش نرفت و مشکلاتی برام به وجود اومد که مجبور شدم تا مدتی ترجمه رو کنار بذارم. ولی خب دوست نداشتم پروژه ای رو که شروع کرده بود لغو کنم. به هرحال از دوستانی که منتظر موندند و به ما لطف داشتند تشکر می کنم و همچنین عمیقاً بابت این تاخیر طولانی عذرخواهی می کنم:گل

فصل هفتم:
هدیه ای از طرف خدای کله سگی

پیوست ها

• CH 7.pdf
    570.2 کیلوبایت · بازدیدها: 333
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا