اختصاصی ترجمه جلد سوم وقایع نگاری کین، سایه ی مار| به اتمام رسید

• شروع کننده موضوع A.Shadow
  • تاریخ شروع
H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
دوستان شرمنده اینجا سوال میپرسم ولی مجموعه "وقایع نگاری کین" چند جلده؟
یعنی بعد از سایه مار جلد دیگه ای هم داره؟

ممنون میشم جواب بدین :ایکس
سلام.
سه جلد هست که دو جلدش ترجمه شده و سایه ی مار آخرین جلده:)

سلام
این کتاب آخرین کتاب این وقایع نگاری کین هست هرچند خود داستان در آخر کتاب تموم نمیشه و من احتمال می دم که شاید نویسنده قصد داشته که بعدها سرفرصت داستان رو ادامه بده ...
حالا انشاله خودتون در فصول آخر متوجه این قضیه می شین.

silent0098

silent0098

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
این کتاب آخرین کتاب این وقایع نگاری کین هست هرچند خود داستان در آخر کتاب تموم نمیشه و من احتمال می دم که شاید نویسنده قصد داشته که بعدها سرفرصت داستان رو ادامه بده ...
حالا انشاله خودتون در فصول آخر متوجه این قضیه می شین.

مگه این مجموعه چند سال پیش منتشر شده؟ من دو کتاب اول و کتاب سوم رو تا اینجا که به لطف دوستان ترجمه شده خوندم. تنها چیزی که دوست ندارم اتفاق بیفته اینه که بخوام در حسرت دونستن سرنوشت شخصیتای داستان و کتاب بمونم... :)

avenger

avenger

کاربر تالار
کاربر تالار
مگه این مجموعه چند سال پیش منتشر شده؟ من دو کتاب اول و کتاب سوم رو تا اینجا که به لطف دوستان ترجمه شده خوندم. تنها چیزی که دوست ندارم اتفاق بیفته اینه که بخوام در حسرت دونستن سرنوشت شخصیتای داستان و کتاب بمونم... :)
بعد از این مجموعه و قهرمانان المپ یه کتاب(یا مجموعه) ای هست که تلفیقی از شخصیتای این دوتا مجموعس

A

amirso

کاربر تالار
کاربر تالار
نصف شبی اومدم ببینم تا حالا فصلی رو ترجمه کردید یا نه ولی با دیدن 11 فصلی که نخونده بودم واقعا خواب از سرم پرید خیلی خیلی ممنون و خسته نباشید

nightkid

nightkid

کاربر تالار
کاربر تالار
بعد از این مجموعه و قهرمانان المپ یه کتاب(یا مجموعه) ای هست که تلفیقی از شخصیتای این دوتا مجموعس
اون یه مجموعه نیست...یه داستان کوتاه هست به اسم پسر سوبک که ماجراش برمیگرده به برخورد پرسی جکسون و کارتر...که همدیگه رو میبینن و یه اتفاقاتی میفته ...متاسفانه جایی ترجمش نکرده و من خودم داستانشو نخوندم...خوشحال میشم بعد ترجمه این جلد اون داستان کوتاه رو هم ترجمه کنید...
پ.ن:نویسنده این مجموعه قراره تو 2015 مجموعه جدیدی به اسم مگنوس چیس و خدایان ازگارد که مربوطه به خدایان اسکاندیناوی...

silent0098

silent0098

کاربر تالار
کاربر تالار
قهرمانان المپ؟ اون در رابطه با وقایع نگاری کین نوشته شده؟ ترجمه ای ازش در دسترس هست؟

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
nightkid

nightkid

کاربر تالار
کاربر تالار
قهرمانان المپ؟ اون در رابطه با وقایع نگاری کین نوشته شده؟ ترجمه ای ازش در دسترس هست؟
خیر دوست عزیز قهرمانان المپ ادامه ای بر مجموعه پرسی جکسون هست که نویسندش همین ریک ریوردان که تا الان دو جلدش به وسیله سایتای مختلف ترجمه و جلد سوم هم در سایت زندگی پیشتاز در حال ترجمست

پرسی

پرسی

کاربر تالار
کاربر تالار
درود!
یه چند روزی به این جا سر نزدم ولی حالا که اومدم دارم از خوشحالی می ترکم!!
بابا ایول به برنامه ریزی دقیقتون و این که به موقع فصلا رو می دین!:22:

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا