اختصاصی ترجمه جلد سوم وقایع نگاری کین، سایه ی مار| به اتمام رسید

• شروع کننده موضوع A.Shadow
  • تاریخ شروع
victoria

victoria

کاربر تالار
کاربر تالار
ممنون برای ترجمه های خوبتون
و امید وارم همیشه موفق باشید
و ما شاهد ترجمه های کتاب های زیبای دیگه ای در ای وب باشیم:)

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
دوستان عزیزی که تمایل به ترجمه دارند لطفا با من در ارتباط باشند تا در صورت امکان پروژه ی جدیدی رو شروع کنیم:)

samasadat

samasadat

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
ببینن نشان آپوفیس یا همون هرج و مرج مار بوده توی این کتاب.... و سایه مار همون سایه آپوفیس هست.
بابا اون دیوونس شما چرا جوابشو میدید؟!این اصن نمیدونه قضیه چیه! من خواهرشم میشناسمش!

nightkid

nightkid

کاربر تالار
کاربر تالار
وای اینم تموم شد رفت:( واقعن خسته نباشید میگم بهتون خیلی عالی بود
بنظرم واسه پروژه جدید اول یه داستان کوتاه به اسم پسر سوبک رو ترجمه کنید.....درمورد برخورد |رسی جکسون و کارتر کینه

جلاد

جلاد

کاربر تالار
کاربر تالار
بازم ميگم اگه ميخواين ترجمه كنين يا جلد دو حلقه ي جادوگران يا زامبي اثر دارن شان جفتشون قوين چيز ديگه نرين ترجمه كنين ملت ضرر ميكنن!!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
بازم ميگم اگه ميخواين ترجمه كنين يا جلد دو حلقه ي جادوگران يا زامبي اثر دارن شان جفتشون قوين چيز ديگه نرين ترجمه كنين ملت ضرر ميكنن!!
درود؛
ببینید دوست من
ما علاقه نداریم که کار ترجمه متوقف بشه یلکه دنبال این هستیم که کتاب های بیشتری رو به صورت همزمان ترجمه کنیم تا شما هم راضی باشید و مخاطبان کتاب هم از پرشین بکس به نیکی یاد بکنند اما با یک مترجم کار بسیار مشکله ... آقا احمد هم به تنهایی نمیتونستن این کار رو به پایان برسونن و با اصافه شدن مترجم جدید این کتاب سریعتر تموم شد . حالا هم اگر مترجمین عزیز یاری کنند و آماده ی همکاری و ترجمه باشند مشکلی از سمت ما نیست و ما آماده ی همکاری همه جانبه با عزیزان هستیم ...
یا حق.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا