:| تـــوهیــن به ایـــرانیــان در فیلم Robocop :|

• شروع کننده موضوع NIKE
  • تاریخ شروع
Dark Light

Dark Light

کاربر تالار
کاربر تالار
در زمان حمله مغول به کشوری، مغول ها به روستایی رسیدن که مردمانش چیزی برای دفاع نداشتن و از قضا اون یکی از سرباز های مغول هم سلاحی برای کشتن نداشت
به مردی رسید و مرد بدون دفاعی زانو زد... سرباز که چیزی برای کشتن نداشت به مرد گفت سرت رو زمین بذار تا من برم سلاحی بیارم...
خب حالا سوال اینجاست که اون مرد نمیتونست یه مشت خاک بپاشه تو صورت سرباز؟!
در هر صورت کشته میشد اما حداقل یه دفاعی از خودش کرده بود...

Sent from my C6903 using Tapatalk

خب دیگه این میشه پاک کردن صورت مسئله !
وقتی کاری نتونیم بکنیم بهتره چشممون رو در برابرش ببندیم آره ؟!

الان بحث ما راجع به فکر کردن هست ، اگر جنگ شد خودم میرم با دست خالی هم شده باشه میجنگم

گناه ما اینه که ارثی مسلمون شدیم ، اگر با تحقیق مسلمون شده بودیم بهتر بود ، فقط میگیم مسلمونیم ولی هر کاری برسیم انجام میدیم که شاید یه بی دین هم انجام نده

جامعه ای توش هستیم که همه مسلمونیم و اگر دروغ نگیم انگار چیزیمون کمه ، غیبت میکنیم ، اصراف ، حق کشی ، رشوه خواری ، پارتی بازی ، دزدی ، .... دیگه چی بگم !؟

خوب واقعا خود ما چی کار کردیم واسه این تحریم ، نگرش بقیه ،... ؟

به جز شعار دادن کاری بلد نیستیم ، واقعا ما چی کار کردیم واسه پیشگیری

به کاترین اشتون گفتن به نظرتون چرا جهان با ایران اینجوری رفتار میکنه گفت اینو باید از خود مردم ایران پرسید

معلم تاریخی راهنماییمون همیشه میگفت سیاست پدر نداره ! الان که بزرگ تر شدم به حرفش رسیدم

Prince Erfan

Prince Erfan

کاربر تالار
کاربر تالار
الان بحث ما راجع به فکر کردن هست ، اگر جنگ شد خودم میرم با دست خالی هم شده باشه میجنگم

گناه ما اینه که ارثی مسلمون شدیم ، اگر با تحقیق مسلمون شده بودیم بهتر بود ، فقط میگیم مسلمونیم ولی هر کاری برسیم انجام میدیم که شاید یه بی دین هم انجام نده

جامعه ای توش هستیم که همه مسلمونیم و اگر دروغ نگیم انگار چیزیمون کمه ، غیبت میکنیم ، اصراف ، حق کشی ، رشوه خواری ، پارتی بازی ، دزدی ، .... دیگه چی بگم !؟

خوب واقعا خود ما چی کار کردیم واسه این تحریم ، نگرش بقیه ،... ؟

به جز شعار دادن کاری بلد نیستیم ، واقعا ما چی کار کردیم واسه پیشگیری

به کاترین اشتون گفتن به نظرتون چرا جهان با ایران اینجوری رفتار میکنه گفت اینو باید از خود مردم ایران پرسید

معلم تاریخی راهنماییمون همیشه میگفت سیاست پدر نداره ! الان که بزرگ تر شدم به حرفش رسیدم

برادر من چرا بحث رو میپیچونی ؟؟؟
اصلا این چیزها چه ربطی به اسلام داره ؟ چه ربطی به دین و مملکتو سیاست داره ؟
اصلا بحث من رای با این فیلم یا با دست خالی جنگیدن نبود تازه عمرا به این فیلم هم رای ندادم و هیچکاری هم علیهش مکردم چون معتقدم اصلا کارای ما اهمیتی براشون نداره
تمام حرفهایی که در باره ی جامعه زدی باهات موافقم فقط یه چیز هم اضافه میکنم
توی جامعه ای بزرگ شدیم که هیچکس ( خودم رو میگم ) به هیچ قیمتی حاضر نیست اشتباه بودن حرفش رو بپذیره

همه ترجیح میدن بحث رو بپیچونن یا به حاشیه بکشونن ولی از عقیدشون عقب نشکن

Dark Light

Dark Light

کاربر تالار
کاربر تالار

برادر من چرا بحث رو میپیچونی ؟؟؟
اصلا این چیزها چه ربطی به اسلام داره ؟ چه ربطی به دین و مملکتو سیاست داره ؟
اصلا بحث من رای با این فیلم یا با دست خالی جنگیدن نبود تازه عمرا به این فیلم هم رای ندادم و هیچکاری هم علیهش مکردم چون معتقدم اصلا کارای ما اهمیتی براشون نداره
تمام حرفهایی که در باره ی جامعه زدی باهات موافقم فقط یه چیز هم اضافه میکنم
توی جامعه ای بزرگ شدیم که هیچکس ( خودم رو میگم ) به هیچ قیمتی حاضر نیست اشتباه بودن حرفش رو بپذیره

همه ترجیح میدن بحث رو بپیچونن یا به حاشیه بکشونن ولی از عقیدشون عقب نشکن

من دیگه حرفی ندارم

جواب کلی به سوال هر دوی شما بود . چیزی رو هم نپیچوندم.

هر حرفی هم زدم بر اساس منطق خودم زدم , کسی توضیح بیشتر خواست پیام بده تا بازش کنم

3

3tare

کاربر تالار
کاربر تالار
من که دست به چنین حماقتی نمی زنم چرا باید با رای منفی آمار این فیلمو پایین بیارم اگه واقعا با این فیلم ایرانو و ایرانی به حقارت و بدبختی نشون داده شده ما باید با یه طرفند بهتر جوابشونو بدیم اگه واقعا می خواهیم غیر از این مطالبو ثابت کنیم باید از طرفند خودشو علیه خودشون استفاده کنیم ما هم اگه واقعا غیر از این هستیم فیلمی در شان خود آمریکایی ها بسازیم نه اینکه در فیلم هایمان همین حرفا رو تایید کنیم

این مطالبو از روی اطلاعاتی که دارم و طی کلاس های نقد فیلم و نقد مطلبی که گذروندم خدمتون عرض می کنم نه برای اینکه بخواهم حرف نویسنده را نقض کنم چون می دانم یه خواننده عاقل و فهمیده خام این اراجیف نمی شه برای مثال خدمت شریفتون عرض می کنم سریالی که در سال های اخیر با پخش سری یک خود بیننده های زیادی رو به خودش جلب کرد (سال 90)و حتی در آن سال اسم شخصیت اول فیلم از آمار بالایی در ثبت احوال کشورمون برخودار بود ولی متاسفانه سری 2 آن چنگی به دل نمی زند و میزان مخاطبان آن به حد چشمگیری پایین آمده است

من خودم و خانواده ام از بیننده های پرو پا قرص این سریال بودیم ولی الان با دیدن چند قسمت آب بندی شده این فیلم ترجیح می دهیم شب های شنبه پای برنامه های منو تو و ماهواره بشینیم و سریال های ماهواره ای با وجود چرت بودنشان به این سریال به اصطلاح ایرانی ترجیح می دهیم

می دانم شرایط این حرفه در کشور ما منوط به وزارت ارشاد و سایر دوستانو دست در اند کاران گرامی در مقام های اولی هستند ولی در کنار این سریال های آبکی سریال هایی با مضمون عالی در سطح درام و طنز هم داشتیم که اگر مجالی بود خودم به نقد آنها می پردازم

لذا با رای منفی داریم خواسته های آمریکایی ها رو برآورده می کنیم

آنها قصدشان عصبانی کردن ماست و می بایست با تومانینه به کار آنها پاسخ بدهیم

این کار ما درست مثل ناسزا گویی به مسی در صفحه شخصی ایشون در فیسبوک می باشد که متاسفانه ایشون از این کار ایرانی ها ناتوانی کا ایرانی ها را در جام جهانی استنباط کردند

این درست نیست چون کاری از دستمون بر نمی آید با رای منفی بخواهیم جواب کار زشت آنها را بدهیم

هم چنین سخنم با نویستده این مطلب هست با این کار شون خیلی از خواننده هایی مثل من را که تا به حال این فیلم را ندیده اند ترقیب فرموده تا این فیلم دیده شود تا صداقت نویسنده برای من نوعی ثابت شود و همین آمار بیننده فیلم را بالا می برد

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
> اصلاً به حهنم انقدر بد نشون بدن که ما بمب ببندیم به خودمون بریم امریکا رو بترکونیم :| !

مشکل واقعی این فیلم نیست ؛ اینها صرفاً ابزارهای القای اطلاعات هستن ؛ کارگردان این فیلم هم شاید واقعاً هیچی در مورد ایران ندونه یا شاید بدتر بدونه و باز راضی به اینکار شده باشه ولی مشکل ما این فرد نیست ؛ مشکل ما در واقع خود ما هستیم ! چرا ؟ خب خیلی واضحه امریکا و غرب با ما دشمن هستن الان ما خوب رفتار کنیم همینه ، بد باشیم همینه پیشرفت کنیم یا نکنیم بازم همین که هست ! خب در مقابل نظام اونها که با ما دشمنه چی کار کردیم ؟؟؟!؟ تو هر زمینه ای یا خیلی احمقانه کنار کشیدیم یا رقابتی نکردیم باهاشون ! من نمیگم باید امریکا رو نابودش کنیم و ... ! ولی باید جلوش (جلوی استثمار) واستیم تا هر حدی که امکان داره و به سایر کشورها وابسته نباشیم ! وقتی ایران ساده ترین چیزها رو بخواد از کشورهای دیگه وارد کنه خب خیلی راحت میشه این کشور رو زمین زد ! اگه ما تو هرکاری رو پای خودمون واستیم و با سایرین هم دوستانه رفتار کنیم حالا در هر حدی که باشه ؛ هرگز چنین اتفاقاتی به ما اثر نمی کنه ! اما خب این حرفها تقریباً بی معنی هستن چون سران ما خودشون وابسته هستن یا وابستگی ایجاد میکنند ! و خب حتی اگه ما بهترین شعارها رو بدیم آخرش عمل های متفاوتی می بینیم ! در نهایت مردم همیشه آسیب می بینند به اوکراین نگاه کنید می بینید ما چقدر ضربه خوردیم تو این سالها ...

iman.p30club

iman.p30club

کاربر تالار
کاربر تالار
ولی من این میگم . اگه خدای نکرده خدای نکرده .
مثل دختر کوچیکتون تلفنی تحدید بش چیکار میکنید ؟
فکنید این دختر خوشکل همین ایران حالا چیکار میکنید ؟

من که با دمپایم شده از دخترم محافظت میکنم . شمارو نمیدونم. اینجا بیخیالی یعنی قبول کردن این چیزا . پس من با رای منفی هیچی شاید نباشه ولی میگم من مخالف این کارام.

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
ولی من این میگم . اگه خدای نکرده خدای نکرده .
مثل دختر کوچیکتون تلفنی تحدید بش چیکار میکنید ؟
فکنید این دختر خوشکل همین ایران حالا چیکار میکنید ؟

من که با دمپایم شده از دخترم محافظت میکنم . شمارو نمیدونم. اینجا بیخیالی یعنی قبول کردن این چیزا . پس من با رای منفی هیچی شاید نباشه ولی میگم من مخالف این کارام.
شما کلا به بی راهه رفتین ایمان جان....
اصن چه ربطی به فیلم داره این قصیه؟؟
غرب داره با هر راهی که بلده ایران رو بد جلوه میده و ما هم هیچ کدوم از اون راه هایی که اونا بلد هستن رو بلد نیستیم...
نه فیلم و سریال درست و حسابی داریم نه .... بهتره نگم...
پس بهتره به حرف های دل ابراهیم حاتمی کیا گوش کنیم

Sent from my MID-86V2G using Tapatalk

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
خب، منم این فیلمو دیدم :| اولش رو البته، اینجا اومده میگه Operation Freedom : Tehran :|
بعد بعضیا میگن توهین نشده ! :| تازه اون بازیگرا هم افغانی بودن،

بعدشم، اتفاقاً فکر مردم مهمه، الان توی بازی دوتا2 این مکالمه من با یکی بود :

XMadBoyX: Hey, where are you from ?
DoubleD: I'm Iranian
XMadBoyX: Ok, Muslim
DoubleD: We Are Muslim, But We Are Iranian, Not Arab
XMadBoyX: Ok Whatever

خب بالاخره، تو این چندسال اخیر آمریکا شدیداً داره فیلم و بازی و ... علیه ما می سازه، تو Mission Impossible 3 و Transofrmers 3 که پرچم ایران رو برعکس گذاشته بودن :| ولی خب این یعنی شدیداً ترسیدن :دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا