جزیره پرسندگان [ معمای ریاضی ]

• شروع کننده موضوع lighting
  • تاریخ شروع
lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
پاسخ : جزیره پرسندگان [ معمای ریاضی ]

10.
رویداد بعدی واقعا یک کلاف سردرگم منطق بود:دی

سه خواهر به نام های الیس، بتی و سینتیا را ملاقات کردم. الیس از بتی پرسید:(ایا تو از نوعی هستی که بتوانی از سینتیا بپرسی که ایا او از نوعی هست که بتواند از تو بپرسد که ایا شما از دو نوع گوناگون هستید؟:لول)
همین طور که از آن سه خواهر دور می شدم به حل معما فکر می کردم و سرانجام دریافتم که می توان نوع یکی از انها را تعیین کرد.
کدام یک را ، و آن از چه نوعی هست؟

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

سه سوال بعدی راجع به سه نفر است که از تیمارستان دکتر تار و پروفسور فذر فرار کرده بودند(همون تیمارستانی که سوالاش هنوز کامل نشده:|)
یاداور می شویم که بیماران ان تیمارستان ممکن بود عاقل باشند یا دیوانه افراد عاقل عقیده هایشان کاملا درست و افراد دیوانه عقیده هایشان کاملا نادرست بود. همچنین این افراد همیشه راستگو بوده و هیچ گاه دروغ نمی گویند

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

11.
در روز ورودشان به جزیره یکی از بیماران به نام ارنولد با یک نفر محلی برخورد کرد. ان شخص از او پرسید: ایا عقیده دارید که من از نوع b باشم؟

در مورد عقیده تو تیمارستان مفصل بحث کردیم:دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا