اختصاصی دانلود رایگان و کامل سریال پس از باران با لینک مستقیم

raul

raul

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
دانلود سریال ایرانی زیبا و جذاب «پس از باران»

دانلود رایگان و کامل سریال پس از باران با کیفیت خوب و لینک مستقیم

free Download series After the rain

6c50bb7c9b4d458b2770b7e29e9265e9.jpg

نام سریال : پس از باران - Pas Az Baran

سال و شبکه پخش : 1379 - شبکه سه 3

نویسنده :سعید سلطانی

کارگردان : سعید سلطانی

تهیه کننده: اسماعیل عفیفه

بازیگران سریال پرواز در حباب : مرجان محتشم ، محمود پاک نیت ، کتایون ریاحی ، جهانگیر الماسی ، بهزاد فراهانی ، ثریا قاسمی ، صبا کمالی ، رامین پرچمی ، رحیم نوروزی ، شهاب حسینی ، امیر آتشانی ، جمیله شیخی و پوراندخت مهیمن

خلاصه داستان : «پس از باران» داستان دکتر مهرپرور و همسرش میباشد که وقتی عازم شمال ایران (گیلان) میشوند در یک تصادف رانندگی کشته میشوند و فرزندانشان (مرضیه و مسعود) از آن جایی که به این مرگ مشکوک هستند جهت بررسی بیشتر به شمال سفر میکنند، هر چه از سفرشان در شمال می گذرد آنها از راز خانوادگیشان اطلاعات بیشتری بهدست میآورند. این اطلاعات به نقل از مادربزرگشان نقل میشود.در روایتی که از رویدادهای قدیم توسط مادربزرگ مرضیه و مسعود بازگو میشود، به داستان زنی اشاره میشود که شوهرش ارباب است و به خاطر بچهدارنشدن زنش با اصرار مدام زن اولش (کتایون ریاحی) تصمیم به ازدواج میگیرید که با یک دختر رعیت ازدواج کند و از طبقه رعیت همسر اختیار کند این وسط مادرزن اول ارباب (مهوش صبرکن) به همراه برادرزن اول ارباب (رحیم نوروزی) مشقتهای زیادی به زن ارباب میدهند و...

لینک های دنلود​

Download box

√ راهنمای دانلود : پس از ورود به لینک دانلود، دکمه Free Download (یا دانلود کم سرعت) و سپس
Download file) Create Download Link یا) را بزنید تا لینک مستقیم برای شما آماده گردد.

منبع : وبلاگ هواداران مرجان محتشم

آخرین ویرایش:
NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
خیلی سریال قشنگی بود یادش بخیر...

raul

raul

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
خیلی سریال قشنگی بود یادش بخیر...
اره واقعا عالی بود یکی این یکی هم مدار....... به نظر من بهترین سریال های تاریخ ایران بودند.
من بیشتر کارهای تاریخی دوست دارم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا