اختصاصی دانلود مارکت mobogenie 1.2.1 pro برای اندروید

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
با سلام؛
mobogenie market به جرات یکی از بهترین مارکت های اندروید می باشد . mobogenie 1.2.1 با قرار دادن همه ی نرم افزار های گوگل پلی استور در خود تواسنته است رضایت کاربران را جلب نماید . mobogenie 1.2.1 اخرین نسخه ی این مارکت می باشد که تغییرات خاصی نسبت به قبل نداشته لست و بیشتر بر روی بهینه سازی ان کار شده است . شما میتوانید ورژن Pro یا حرفه ای mobogenie 1.2.1 را از ادامه ی همین مطلب دانلود نمایید.

دانلود : mobogenie_1.2.1_Pro_Persianbax.apk

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
سلام؛ عذر می خوام ولی من به این برنامه شک دارم :|| چون من وقتی از طریق موبایل به یه سایت رسمی وارد شدم یک پاپ آپ باز شد و این برنامه رو تبلیغ می کرد ! یک سایت رسمی ایرانی این رو تبلیغ کنه غیرعادی بود .. و بعد اون بارها دیدم که بدون پرسیدن از من شروع به دانلود mobogenie می کرد ! در انتها یه Reset To Facotry Setting دادم اوکی شد :دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
من تو هر سایتی ندیدم
بیشتر سایت های دانلود اینکار رو انجام میدن و به نظر تبلبغات هست

Sent from my Xperia Z1 using Tapatalk

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
من تو هر سایتی ندیدم
بیشتر سایت های دانلود اینکار رو انجام میدن و به نظر تبلبغات هست

خب، عملاً نباید تو یک سایت ایرانی رسمی، یک برنامه خارجی تبلیغ شه ؟!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
چرا نشه؟
به زبان فارسی هم تبلیغ میشه
همه ی سایت های دانلود یه دکمه ی دانلود دیگه بالی دکمه ای اصلی میزارن که کاربر رو گول بزنن !
کلیک کنن و دانلود کنن و پول بگیرن
اینجا ایرانه و پول حرف اول رو میزنه ...

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا