زمانی که عرب ملخ میخورد ....

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
72e95b5d2e127f75e04ac7c887cc682e._.jpg
زمانی که عرب ملخ میخورد ..... کورش به هرکس به اندازه خانواده اش گندم میداد ..... یعنی عدالت

زمانی که عرب در بیابان بز میچراند......کورش نیمی از دنیا راگرفت........ یعنی حکومت

زمانی که عرب دختررا ننگ میدانست ...... کورش به بانوی ایرانى احترام میگذاشت ..... یعنی مردم پرستی

زمانی که عرب را " ام جهل" میخواندند .... شاه کشور من اولین منشور حقوق بشررا نوشت!!!!! یعنی هنر

زمانی که عرب چوب میپرستید ..... کورش نیمی از دنیارا یکتا پرست کرد ...... یعنی وحدت

زمانی که عرب دخترش را زنده در گور میکرد ..... کورش کبیر برای دختران پارس دانشگاه ساخت !!!!!! یعنی عشق

زمانی که عرب در چادر بود ..... کشور من تخت جمشید و پاسار گاد داشت! یعنی عظمت

پس عرب چه آورد که من پارسی نداشتم!!!! ؟؟؟؟؟؟

P

pune04

کاربر تالار
کاربر تالار
man chizi az nejhad parasti nagoftam!!!! :)...marg bar badaviyat va sheitani boodan che asibi mizanad???

آخرین ویرایش:
NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
ای نژاد پرستا
بهترین انسان هایه هستی عرب بودن فقط برایه این که بدونید نژاد مهم نیست همه انسانیم فرزند یک نفر اونم ادم
ارزش هر فرد به طوری که زندگی میکنه نه رنگو تاریخ این جور چیزا

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
اون عقب افتاده ها هم به همین میبالند !
اون زمان که اونا شاشه شتر میخوردند ما داشتیم تمدنمونو گسترش میدادیم حالا ببین چی شد :9999:
حی جات خالیه کوروش ببینی چه عقب افتاده هایی جرات جسارت به مارو پیدا کردند :9999:

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
برتری انسان به این که چی میخوره نیست الان اسیای شرقی ها حشرات چز غذاشونه به عنوان مثال همین چین که اقتصاد دومه یا ژاپین افتثاد سوم تازه همین ملخ که میگید پر گوشت ترین حشره جهان و از سوسک خیلی منطقی تره و تو بیاباین های خاورمیانه بیشتر در دسترس هست . خوده شما جناب پارتیزان اگر عربستان به دنیا می یومدی همچین چیزایی میگفتی خدا همرو یکسان افریده
با کوروش دودمانش به جایی نمی رسید این فقط برای شما یه دلخوشیه ایچاد کرده کشوراییو ببینید مثله کانادا و امریکا و برزیل که این دلخوضیه ندارن و الان چه وضعی دارن

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته
من به این کشورایی که میگی حسادت نمیکنم نیازی هم نمیبینم چون افتخار میکنم یک آریاییم و افتخار بزرگترم اینه که یک ایرانیم پس نیازی به حسادت نمیبینم
اینو شنیدی که پیامبر)(ص) گفتن علم اگر در ثریا باشد هم مردمی از پارس به اون دست میابند ؟ من از این ناراحتم که همین عقب افتاده ها با تاریچشون هنوز عقلشون نمیرسه که مسلمانان باید باهم متحد باشد نه با صهیونیست های حیوان صفت که بعدش باعث بشن کشوره من ایقدر ضعیف بشه که هر سگی جرات کنه بهش پارس کنه
افتخارم میکنم که یک زمانی کوروش به این سرزمین حکمرانی میکرد
کاش بعضی از این سیاست مدارامون ایقدر دنباله سوده خودشون نباشن و متاسفانه بعضی از روحانیونمون بجای اینکه دردین سیر کنن میان فتوا هایی میدن که باعث شرم و خنده دشمنانمون میشه

P

pune04

کاربر تالار
کاربر تالار
ketabhaye fotoh al boldan -2 gharn sokot -tavalodi digar -23 sal va...motalea befarmaeed

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
من به این کشورایی که میگی حسادت نمیکنم نیازی هم نمیبینم چون افتخار میکنم یک آریاییم و افتخار بزرگترم اینه که یک ایرانیم پس نیازی به حسادت نمیبینم
اینو شنیدی که پیامبر)(ص) گفتن علم اگر در ثریا باشد هم مردمی از پارس به اون دست میابند ؟ من از این ناراحتم که همین عقب افتاده ها با تاریچشون هنوز عقلشون نمیرسه که مسلمانان باید باهم متحد باشد نه با صهیونیست های حیوان صفت که بعدش باعث بشن کشوره من ایقدر ضعیف بشه که هر سگی جرات کنه بهش پارس کنه
افتخارم میکنم که یک زمانی کوروش به این سرزمین حکمرانی میکرد
کاش بعضی از این سیاست مدارامون ایقدر دنباله سوده خودشون نباشن و متاسفانه بعضی از روحانیونمون بجای اینکه دردین سیر کنن میان فتوا هایی میدن که باعث شرم و خنده دشمنانمون میشه
احسنت
زیادم به این سره صدا ها حساس نشو جرات داشتن عمل میکردن .
من با تخریب نژاد گروه ها مشکل دارم با تحقیر و نقد اعمال نا درستشون کاملا موافقم ولی تخقیر نژاد فقط کارو بدتر میکنه و دو گروه از هم دورتر میکنه

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا