شجاع ترین و جان سخت ترین انسان در جهان (عکس)

Jason Statham

Jason Statham

دل شکسته
کاربر تالار
کاربر فعال

مارها انسان های زیادی را در طول سال می کشند و سم آن ها یکی از وحشتناک ترین موادی است که می تواند وارد خون انسان شود و بسیاری از مردم دنیا از این خزنده بسیار وحشت دارند.به گزارش پارس ناز استیو لودوین برخلاف دیگر انسان های دنیا از مار به هیچ عنوان ترس ندارد و سم مار را به عنوان بهترین دوست خودش می داند. او می گوید سالانه ۱۰۰ هزار نفر از سم مار می میرند ولی من بدنم در مقابل تمامی سم ها مقاوم است.

0233975001365848880_parsnaz_ir-1.jpg

این جوان ۴۲ ساله که در کالیفرنیا زندگی می کند هر هفته سم مارهای مختلف را وارد بدنش می کند اما هیچ کدام روی او تاثیری ندارد و تنها قوی ترین سم ها کمی سردرد را برای او به همراه دارند. او در خانه ۲۵ مار واقعا کشنده نگهداری می کند و سم آن ها را بسیار دوست دارد. استیو می گوید من همچنان به دنبال مارهای کشنده هستم تا شاید آن ها بتوانند من را کمی از پا بیاندازند.او می گوید ۲۳ سال پیش برای اولین بار سم مارها را وارد بدنش کرد و از آن زمان متوجه شد در مقابل سم مار مقاوم است. او همچنین اعتقاد دارد روزی به همه ویروس ها و سم های دنیا مقاوم خواهد شد.

0279703001365848880_parsnaz_ir-1.jpg
0289222001365848880_parsnaz_ir-1.jpg

پارس ناز

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : شجاع ترین و جان سخت ترین انسان در جهان (عکس)

اتقاد داره که مقاومه ! پس هست !

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا