اطلاعیه مسابقات آنلاین تانک پرشین بکس

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
اگع مسابقه فان هست منم جا بدید:|
سجّاد دیده بازیمو:|

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
به قول سهراب سطح مسابقات بالاست :دی
اینسری قرار نیست جایزه ی نقدی داشته باشیم اما سری بعد سعی میکنیم یه جایزه نقدی هم بذاریم تا مسابقات جدی تر بشه :)

آخرین ویرایش:
Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
به قول سهراب سطح مسابقات بالاست :دی
اینسری قرار نیست جایزه ی نقدی داشته باشیم اما سری بعد سعی میکنمی یه جایزه نقدی هم بذاریم تا مسابقات جدی تر بشه :)
با این حساب یه ذغال بردارید رو اسم من خط بکشید :دی

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
-> محمد ؛ به دلیل رعایت عدالت تصمیم گرفتم به تیم داوری ملحق بشم و در مسابقات شرکت نکنم ! :دی

چون الان به نظرم همه رفتین تو یه تیمی ؛ کی میخواد داوری کنه ؟!؟ :|

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned
چیششششششششششش
بچه ها واسه دلشون بازی میکنن نه جایزه :|
میگم دیگه، اگه واسه دلتون بازی می کنید منم هستم،
ولی اگه می خواید برنده بشید من نیستم :)

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

از امیر بابت اینکه این چنین فداکارانه این مسئولیت رو پذیرفته به شدت (!) تشکر میکنیم ! :دی
> لیدر های عزیز هر چه سریع تر لطف کنید تیم هاتون رو یکبار دیگه اعلام کنید
>اینقدر اسپم هم ندید دیگه ! با هم بحث دارید فقط چتروم آفلاین ! اینجا فقط تیم ها اعلام میشن و سوالات در مورد قوانین مسابقات بیان میشه نه چیزه دیگه !
>کسانی هم که تیم ندارند ولی دوست دارند در مسابقات باشند هم به بنده پیام خصوصی بدند تا بنده یک تیم براشون جور کنم !
(!) به قول حسین Over

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
دوستانی که میخواستند بدونند نام اکانت های تانک که توسط پرشین بکس ساخته میشه چگونه هست به این شکل هست که نام پروفایل خود اکانت پرشین بکس با کلمه PBT جمع میشه!
به عنوان مثال :
Nodije + PBT=Nodije PBT
PBT هم همون مخفف Persian Bax Tournament هست !

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا