You are using an out of date browser. It may not display this or other websites correctly.
You should upgrade or use an
alternative browser.
مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
Germanitor
در پست های بعدی جدول گروهای 9 گانه و برنامه بازی های آینده آنان رو قرار میدم
آخرین ویرایش:
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه A
تیم ها
بلژیک , کرواسی , صربستان , ولز , اسکاتلند , مقدونیه
جمعه 15 شهريور
14:00
بلژيك vs اسکاتلند
كرواسي vs صربستان
ولز vs مقدونيه
سهشنبه 19 شهريور
14:00
صربستان vs ولز
اسکاتلند vs مقدونيه
جمعه 19 مهر
14:00
بلژيك vs كرواسي
مقدونيه vs ولز
سهشنبه 23 مهر
14:00
ولز vs بلژيك
كرواسي vs اسکاتلند
مقدونيه vs صربستان
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه B
تیم ها
ایتالیا , بلغارستان , جمهوری چک , ارمنستان , دانمارک , مالت
جمعه 15 شهريور
14:00
بلغارستان vs ايتاليا
ارمنستان vs جمهوري چك
دانمارک vs مالت
سهشنبه 19 شهريور
14:00
جمهوري چك vs ايتاليا
دانمارک vs ارمنستان
بلغارستان vs مالت
جمعه 19 مهر
14:00
جمهوري چك vs مالت
بلغارستان vs ارمنستان
ايتاليا vs دانمارک
سهشنبه 23 مهر
14:00
جمهوري چك vs بلغارستان
ارمنستان vs ايتاليا
مالت vs دانمارک
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه C
تیم ها
آلمان اتریش سوئد ایرلند قزاقستان جزایر فارو
جمعه 15 شهريور
14:00
سوئد vs ايرلند
اتريش vs آلمان
جزاير فارو vs قزاقستان
سهشنبه 19 شهريور
14:00
سوئد vs قزاقستان
آلمان vs جزاير فارو
ايرلند vs اتريش
جمعه 19 مهر
14:00
ايرلند v s آلمان
اتريش vs سوئد
قزاقستان vs جزاير فارو
سهشنبه 23 مهر
14:00
اتريش vs جزاير فارو
قزاقستان vs ايرلند
آلمان vs سوئد
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه D
تیم ها
هلند مجارستان رومانی ترکیه استونی آندورا
جمعه 15 شهريور
14:00
آندورا vs تركيه
مجارستان vs روماني
هلند vs استوني
سهشنبه 19 شهريور
14:00
استوني vs مجارستان
تركيه vs روماني
هلند vs آندورا
جمعه 19 مهر
14:00
روماني vs آندورا
مجارستان vs هلند
تركيه vs استوني
سهشنبه 23 مهر
14:00
آندورا vs مجارستان
استوني vs روماني
هلند vs تركيه
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه E
تیم ها
سوئیس آلبانی ایسلند نروژ اسلونی قبرس
جمعه 15 شهريور
14:00
ايسلند vs سوئيس
قبرس vs نروژ
آلباني vs اسلووني
سهشنبه 19 شهريور
14:00
آلباني vs ايسلند
سوئيس vs نروژ
اسلووني vs قبرس
جمعه 19 مهر
14:00
نروژ vs اسلووني
قبرس vs ايسلند
سوئيس vs آلباني
سهشنبه 23 مهر
14:00
ايسلند vs نروژ
آلباني vs قبرس
اسلووني vs سوئيس
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه F
تیم ها
پرتغال روسیه رژیم صهونیستی آذربایجان ایرلند شمالی لوکزامبورگ
جمعه 15 شهريور
14:00
لوکزامبورگ vs روسيه
پرتغال vs ايرلند شمالي
آذربايجان v s رژيمصهيون يستي
سهشنبه 19 شهريور
14:00
ايرلند شمالي vs لوکزامبورگ
رژيمصهيونيستي vs روسيه
جمعه 19 مهر
14:00
روسيه vs لوکزامبورگ
ايرلند شمالي vs آذربايجان
رژيمصهيونيستي vs پرتغال
سهشنبه 23 مهر
14:00
روسيه v s آذرباي جان
لوکزامبورگ vs پرتغال
ايرلند شمالي vs رژيمصهيونيستي
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه G
تیم ها
بوسنی و هرزگوبین یونان اسلواکی لیتوانی لتونی لیخن اشتاین
جمعه 15 شهريور
14:00
يونان vs ليختن اشتاين
اسلواكي vs بوسني هرزگوين
ليتواني vs لتوني
سهشنبه 19 شهريور
14:00
لتوني vs يونان
بوسني هرزگوين vs اسلواكي
ليختن اشتاين vs ليتواني
جمعه 19 مهر
14:00
اسلواكي vs يونان
ليختن اشتاين vs بوسني هرزگوين
لتوني vs ليتواني
سهشنبه 23 مهر
14:00
ليختن اشتاين vs يونان
اسلواكي vs لتوني
بوسني هرزگوين vs ليتواني
آخرین ویرایش:
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه H
تیم ها
مونته نگرو انگلیس اوکراین لهستان مولداوی سن مارینو
جمعه 15 شهريور
14:00
سن مارينو vs اوكراين
مولداوي vs انگليس
مونته نگرو vs لهستان
سهشنبه 19 شهريور
14:00
انگليس vs اوكراين
لهستان vs سن مارينو
جمعه 19 مهر
14:00
سن مارينو v s مولداوي
لهستان vs اوكراين
مونته نگرو vs انگليس
سهشنبه 23 مهر
14:00
اوكراين vs سن مارينو
مولداوي vs مونته نگرو
لهستان vs انگليس
Germanitor
Storm of Swords
مدیر بازنشسته
پاسخ : مقدماتی جام جهانی 2014 در قاره سبز
گروه I
تیم ها
اسپانیا فرانسه فنلاند بلاروس گرجستان
جمعه 15 شهريور
14:00
فرانسه vs گرجستان
اسپانيا vs فنلاند
سهشنبه 19 شهريور
14:00
فرانسه vs بلاروس
فنلاند vs گرجستان
جمعه 19 مهر
14:00
بلاروس vs اسپانيا
سهشنبه 23 مهر
14:00
فنلاند vs فرانسه
گرجستان vs اسپانيا