چتــــــــــــروم آفلایــن

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
ف ی ل ت ر شکن روشنه معلومه چی داری دان میکنی دیگه مفسد :دی
دهنت سرویس :)) از اونجایی که میدونستم منحرف هایی مث تو اینو میگن ( :هه ) بعد اون عکس سریعا یه عکس دیگه هم گرفتم:

ضایع شدی عجیجم؟ :دی

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
داره مطالب علمی پژوهشی در میاره برای کنکور :grin::grin::027::027::027::027:

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
دهنت سرویس :)) از اونجایی که میدونستم منحرف هایی مث تو اینو میگن ( :هه ) بعد اون عکس سریعا یه عکس دیگه هم گرفتم:

حالا توی you tube چیکار میکنی دیگه قانع شدما:027::027::027::027::027::027::grin::grin::grin::grin:

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

برو ما خومون ذغال فروشیم تو میخوای ما رو سیاه کنی:|
درسته سرعتت بالاست به خودت رحم کن حداقل میمیریا از من گفتن بود من نگرانم:دی

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
برو ما خومون ذغال فروشیم تو میخوای ما رو سیاه کنی:|
درسته سرعتت بالاست به خودت رحم کن حداقل میمیریا از من گفتن بود من نگرانم:دی
خدا شفات بده :| اصن به قولت عاره من داشتم دان میکردم :دی (دان که نمیکردم :| صرفا جهت اینکه لاگ اوت کنی از ما گفتم :دی ) ولی ناموسن هیچی نمیگرفتم :| همون مشکل GTA V بود :|
سرعت هم 1.7 مگه :دی(البته بود :| نمیدونم الان چقد باشه) اگه بازی باحالی هر چی دیدی بگو دان کنم چیزی ب ذهنم نمیرسه :دیراستی برا اینکه قانع بشی (تو که قانع نمیشی :| ) نگاه ساعت 2 تا عکسم کن عکسو بعدا نگرفتم همون موقع گرفتم دقیقا :|

حالا توی you tube چیکار میکنی دیگه قانع شدما:027::027::027::027::027::027::grin::grin::grin::grin:
سایتش هست خوب مجانیم لیچ میشه چه نیازی به یوتوبه عاخه :| :دی
یوتوب ک عاشغاله :| تازه 1000 تا بدبختی دیگه هم داره نمیارزه که :دی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
خدا شفات بده :| اصن به قولت عاره من داشتم دان میکردم :دی (دان که نمیکردم :| صرفا جهت اینکه لاگ اوت کنی از ما گفتم :دی ) ولی ناموسن هیچی نمیگرفتم :| همون مشکل GTA V بود :|
سرعت هم 1.7 مگه :دی(البته بود :| نمیدونم الان چقد باشه) اگه بازی باحالی هر چی دیدی بگو دان کنم چیزی ب ذهنم نمیرسه :دیراستی برا اینکه قانع بشی (تو که قانع نمیشی :| ) نگاه ساعت 2 تا عکسم کن عکسو بعدا نگرفتم همون موقع گرفتم دقیقا :|

خودت گفتی داشتم دان میکردم من دیگه حرفی ندارم هههه
خوش ب حالت سرعت تو رو من داشتم چ حالی میداد:(

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
استغفرالله :cautious:

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
خودت گفتی داشتم دان میکردم من دیگه حرفی ندارم هههه
خوش ب حالت سرعت تو رو من داشتم چ حالی میداد:(
دهنت سرویس :دی من برم کیبوردمو بیارم :هه
سرعت به چه دردت میخوره وقتی نمیدونی چی دانلود کنی :| 3 روزه چیزی دانلود نکردم نمیرسه چیزی به مخم :دی

DAYAK

DAYAK

کاربر تالار
کاربر تالار
:grin::grin::grin::grin:

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا