چتــــــــــــروم آفلایــن

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
اع آشپزی هم داشت
چرا زودتر نگفته بودید

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
یک روز که حالت خوب نیست توی مترو پای دختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیری برای لت و پار کردنش !

یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضر می شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد !

یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تا آخرش را می خوری .آنقدر که تا چند ساعت بعد حالت تهوع داشته باشی !

یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده درحالیکهجمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند!

یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی !یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا " پیدا می کنی. تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بس !

نیلوفر نیک بنیاد

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
دندون پزشک میدونیم آخرش دندونتون درست میشه
اما ته مشکلاتی که خدا میده نمیدونیم چیه
اگه متنو یه بار دیگه بخونین جواب و پیدا میکنین دیگه ...
اگه ما خدارو حتی به اندازه یه دندون پزشک قبول داشته باشیم پس میدونم بعده مشکلات اتفاقای خوبی منتظرمونه

NecromanceR

NecromanceR

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
اگه متنو یه بار دیگه بخونین جواب و پیدا میکنین دیگه ...
اگه ما خدارو حتی به اندازه یه دندون پزشک قبول داشته باشیم پس میدونم بعده مشکلات اتفاقای خوبی منتظرمونه
البته من قبول ندارم پدرم رفت دندون پزشک متاسفانه دچار همون اشتباه شد دوتا از دندون های سالمشو هم از دست داد الان حاوی ۴ تا دندون مصنوعیه و چقدر اشتباهات پزشکی که مردم رو کشته و چقدر هم پول پرستی پزشک ها که بیمارهارو بیمارتر کرده .
هیچکسی با خدا اصلا حتی در حد حرف هم قابل مقایسه نیست . عشق خدا به انسان کجا رابطه پزشک با بیمار کجا . اگر از این علاقه با خبر باشه می فهمیم هر امتحانی از جانب خدا بی حکمت و بی سود برای ما نیست البته اگه امتحان باشه چون گاهی اتفاقای هایی میوفته میگیم امتحانه در صورتی که حاصل اعمال خودمونه . واقعا هر کسی توان امتحان شدن از جانب خدارو نداره مثل خودم .

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
البته من قبول ندارم پدرم رفت دندون پزشک متاسفانه دچار همون اشتباه شد دوتا از دندون های سالمشو هم از دست داد الان حاوی ۴ تا دندون مصنوعیه و چقدر اشتباهات پزشکی که مردم رو کشته و چقدر هم پول پرستی پزشک ها که بیمارهارو بیمارتر کرده .
هیچکسی با خدا اصلا حتی در حد حرف هم قابل مقایسه نیست . عشق خدا به انسان کجا رابطه پزشک با بیمار کجا . اگر از این علاقه با خبر باشه می فهمیم هر امتحانی از جانب خدا بی حکمت و بی سود برای ما نیست البته اگه امتحان باشه چون گاهی اتفاقای هایی میوفته میگیم امتحانه در صورتی که حاصل اعمال خودمونه . واقعا هر کسی توان امتحان شدن از جانب خدارو نداره مثل خودم .
در مورد بخش اول صحبتات با اینکه موافقم ولی باید بگم در مثال مناقشه نیست ...
و بخش دوم حرفاتم که کاملا قبول دارم ، اینکه دندون پزشک با خدا قابل مقایسه نیست کاملا درسته ، ولی بعضی وقتا برای فهموندن و درک بعضی چیزا آدم باید یه سری مثال ها رو بزنه .

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا