یاد یاران | AsmanDEZ

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : یاد یاران | AsmanDEZ

سلام ممد جون
ببخش دیر اومدم گرفتار بودم این چند روزه
خونه رو عوض کردیم فعلا به 512 شاتل راضی شدیم :D
چه خبر؟

سلامتی پسر
خوبه که امروز اومدی چون تا دیروز سرور ترکیده بود:دی

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

در عرض یک روز شش صفحه ای کردیدش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A

AminB

کاربر تالار
کاربر تالار

:دی
منم خوبم چه خبر آسمانژ رو ترک کردی یا هنوز مقداری تو خونت هست؟(سنجش مقدار اعتیاد به آسماندژ:دی)
نه علی همون سرور 6 کافیمونه
دیگه حوصله این اکانت اون اکانت نیست :d
محسنم که اینجاست
علی الان باید ی معذرت بخواییا بابت نیروهاشون :))

آخرین ویرایش:
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

در عرض یک روز شش صفحه ای کردیدش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینا رو به صورت رمزی برای خودم میگم:)

فلیم وار
اسمپر های اعظم :دی
و ...

امیر هنو زوده برو فردا بیا تا 500 رسیده:)

GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

به بهمن اومدم جاتون خالی رفتم یه دست دوتا زدم کولاک کردم برگشتمخب ...اوهو ببین بروبچ هم که اومدن امینو امیر محمد راگنا و علی و ....همه خوش اومدینگفتم که همه رو جمع میکنمحالا خیلیا کلاس دانشگاه داشتن تا شب همه میاناز ارمانو محمد عزراییل بگیر تا ...بگیر دیگهصابون تو علی خودمون هستی؟؟؟؟؟علی خوبینمیای بریم سیاره شخم بزنیم؟؟؟محمد حسن کوچیکما حالت خوبه؟؟؟؟محسن که داداش خودمهامین بی میمونه که باید فحش بدم بهشهی مردک چرا جواب نمیدی؟؟؟هان؟بعد وامیسه نصف شبی زنگ میزنه عیال میاد پشت خط بعد بیا درست کن شب زنگ بزنی ج نمیدمادیگههه نبودد؟کسی از پوریا ناپلون خبر نداره؟

Technical

Technical

لاغر تالار
Banned

من که یه ماهی میشه یه تاپیک زدم امروز شد دو صفحه! یعنی من تا این حد هویجم!!!!!!!!!!!!!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا