اختصاصی معرفی و دانلود سری کتاب های نایت ساید

H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
جلد 8 : کارآگاه غیر طبیعی

7794abcd65ace89174727a2c5147105c.jpg

در نایت ساید شب پایانی ندارد . در این شهر مخفی در قلب لندن هرچه بخواهید پیدا میشود . شب تا ابد ادامه دارد و هیچوقت از حرکت نمی ایستد . در جایی از این شهر یک نفر همیشه در تعقیب شماست .
اسم من جان تیلور است . کارآگاهی که در بدترین جا به دنبال برقراری عدالت است . من قدرت خاصی برای پیدا کردن چیزها دارم اما اغلب چیزی که نصیبم میشود دردسر است . اگر میخواهید حقیقت را بدانید مرا استخدام کنید . اما تضمین نمیدهم که عدالت را برپا کنم یا پایان خوشی برایتان به ارمغان بیاورم .
من جان تیلور هستم . اینجا نایت ساید است و این داستانی نیست که هر کسی بخواهد آن را بخواند .

سلام دوست عزیز
ببینین اول در مورد این مجموعه بگم که کار واقعا عالی و قشنگی هست و به همه توصیه می کنم بخوننش
از طرفی من نمی دونم چرا وقتی شما ترجمه های نتی و کار بچه ها رو گذاشتین به خودتون زحمت ندادین اسم دوستانی که برای ترجمه کار اونم به صورت رایگان زحمت کشیدن رو بزارین ؟؟؟؟ و کاور کتاب های چاپ شده رو گذاشتین که از نظر سانسور واقعاً شاهکار کردن و حتی بعضاً روند داستان رو هم تغییر دادن .... به نظر من وقتی که ترجمه این مجموعه روی نت هست نه تنهاخریدنش اشتباهه بلکه با توجه به ترجمه ضعیف و سانسور زیادی که داره خریدن این مجموعه به صورت چاپی هدر کردن پول هم هست ....
موفق باشین.

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
حرفتون درسته
من فقط كاور ديگه اي پيدا نكردم كه بزارم
پست ها رو ويرايش خواهم كرد و نام عزيزان مترجم رو
خواهم آورد
خيلي ممنون از تذكر به جاتون

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
جلد 9 : رستاخیزی دیگر
مترجم : حامی از سایت زندگی خوب

7be881920e4b006dee51a86ced887dd9.jpg

در نایت ساید این راز پنهان در قلب لندن همیشه ساعت سه نیمه شب است و خورشی هیچ وقت قرار نیست طلوع کند . در هر گوشه و کنارش رمز و رازی نهفته است . خوب و بد در کنار هم .
در نایت ساید رویاها به حقیقت می پیوندند مخصوصن آن آرزوهایی که انتظارشان را نداری . هر چیزی در نایت ساید قیمتی دارد و گاهی برای رسیدن به چیزی که میخواهی باید بهای سنگینی بپردازی.
من جان تیلور هستم یک کارآگاه خصوصی . من با استعداد خاصی که دارم هر چیزی یا هر کسی را پیدا میکنم . قول نمی دهم که انتظارتان را برآورده کنم اما حقیقت را برایتان آشکار می کنم.
به نایت ساید خوش آمدید . مراقب خودتان باشید وگرنه ممکن است بلایی سرتان بیاید .

پیوست ها

• Just Another Judgement Day.pdf
    898.5 کیلوبایت · بازدیدها: 59
  • j9-rastakhizi digar.pdf
    5 مگایابت · بازدیدها: 90
H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
بازم سلام
خواستم نسبت به جلد هشتم بگم که
اصلا کار تیم ترجمه زندگی خوب نبوده و هیچ کاری به غیر از این کاوری که می بینین براش انجام ندادن .... و شاید یه کم ویرایش
ترجمه ش کار خودم بوده که میشه تیم ترجمه وبلاگ داستان
موفق باشین.

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
بازم سلام
خواستم نسبت به جلد هشتم بگم که
اصلا کار تیم ترجمه زندگی خوب نبوده و هیچ کاری به غیر از این کاوری که می بینین براش انجام ندادن .... و شاید یه کم ویرایش
ترجمه ش کار خودم بوده که میشه تیم ترجمه وبلاگ داستان
موفق باشین.
خب دوست عزیز من نمیدونم کدومو کی ترجمه کرده که
بر اساس اسمی که دیدم رو جلد زده اعلام کردم
نام شریفتون رو لطف کنید تا بزنم توی پست
خیلی هم ممنون بابت زحمتتون

H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
منظورم این نبود که شما اشتباه کردین
بیشتر من باب اصلاح این مشکل اعلام کردم
همون بلک لرد که نوشته شده درست هست فقط اون زندگی خوبش رو بردارین همون بلک لرد تنها بنویسین یا اینکه بنویسین تیم ترجمه وبلاگ داستان
ممنون از لطفتون و پاسخگویی سریعی که دارین
امیدوارم که همیشه موفق باشین.

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
سلام
منظورم این نبود که شما اشتباه کردین
بیشتر من باب اصلاح این مشکل اعلام کردم
همون بلک لرد که نوشته شده درست هست فقط اون زندگی خوبش رو بردارین همون بلک لرد تنها بنویسین یا اینکه بنویسین تیم ترجمه وبلاگ داستان
ممنون از لطفتون و پاسخگویی سریعی که دارین
امیدوارم که همیشه موفق باشین.
یه زحمتی هم بکشید دیگر جلد های ترجمه شده که نام مترجم قید نشده رو اگه نامشون رو دارید برام پیام خصوصی کنید تا اصلاح کنم
بازم ممنون

H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
یه بررسی کردم دیدم اسامی همه رو نوشتین و هیچ مشکلی نداره
فقط اینکه جلد ده هم تقریبا دو سالی میشه توسط هم رهگذران و هم زندگی خوب ترجمه شده که لینکش رو میدم خدمتتون که در رهگذران با اسم خوب، بد و زیرک ترجمه شده
http://farest.persiangig.com/farest/نایت ساید/کتاب دهم خوب ، بد ، زیرک/Nsfull 10.rar

از طرفی جلد یازده رو هم دوستان در زندگی خوب ترجمه کردن که چندماهی هست به صورت کامل و پولی روی سایت زندگی خوب به فروش می رسه ... و فکر کنم داشتن روی جلد 12 هم کار می کردن نمی دونم تمومش کردن یا نه.
موفق باشین.

Sorena

Sorena

GaLaxY SolDier
کاربر تالار
کاربر فعال
12 جلد هستش

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا