آلبوم “Reiki Om” اثری از خانم و آقای Dean & Dudley Evenson

senda

senda

Just Music
مدیر بازنشسته
سلام به همه ی برو بکس خوب و موسیقی پسند پرشین بکس

do.php

آلبوم امروز سرشار است از لطافتی بهشتی . کمی به عکس کاور آلبوم دقت کنید . من که وقتی این آب زلال رو میبینم تشتم میشه ! آبی گوارا و تمیز که میشه سنگ ریزه های تهش رو دید و همین بس که ما رو کنجکاو کنه برای شنیدن موزیک هایی که به این عکس آغشته شدن. ملودی هایی از جنس آب . زلال . پاک . پس شما نیز بیایید روح خود را در این آب بشویید و کمی روح تکانی کنید. مطمئنم که لذت خواهید برد و من نیز از لذت شما لذت میبرم . “دن اونسون” موزیک ساز نیوایج است که اهل جزیره “Staten Island” در نزدیکی نیویورک است. او چندین ساز را مینوازد . از جمله flute, percussion, synthesizer و keyboards که برای من خیلی جالبه . در سبک نیوایج موسیقی میسازه و کارای درجه یکی داره . همسرش دودلی اونسن (Dudley Evenson) نیز که یک چنگ نواز (harpist) است و با هم همکاری زیادی دارند . فول آلبوم وی در آرشیو و در فروشگاه موجود است که برای حمایت از ما به فروشگاه سری بزنید . بهترین آهنگ این مجموعه شماره ۸ هست به نام Touching Source که در نوع خود بینظیر است. در ضمن لایک پیج هم از ۱۰۰۰ رد شد که این هم در نوع خود بینظیر است . ممنون از همه و حمایتتون.

آهنگ برتر “Touching Source” با لینک مستقیم

[URL='http://dl2.bikalammusic.com/new-links/92/12/Dean-&-Dudley-Evenson-2011-Reiki-Om---bikalammusic.com.zip']آلبوم “Dean & Dudley Evenson – 2011 – Reiki Om” با لینک مستقیم[/URL]​

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا