اختصاصی آموزش ساخت کوسن نمدی فانتزی با طرح پرنده

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
لوازم مورد نیاز

پارچه تترون
نمد
ربان
نخ عمامه
زیپ
پشم شیشه

اندازه کوسن سلیقه ای هست، من یه مربع چهل در چهل روی یه پارچه طرح دار تترون و یه پارچه تترون ساده برای پشت کوسن در آوردم
روی پارچه تترون طرح دار با مداد کمرنگ طرح قفس رو کشیدم و روی خط ها رو کوک زدم

DSC_1308.jpg

رو نمد سفید بدن پرنده رو درآوردم و بالش رو نمد صورتی و برای نوکش از نمد قرمز استفاده کردم
سایز پرنده ها سلیقه ای هست
بال پرنده رو بذارید رو تنه اش و دندونه موشی بزنید و بعد بدن پرنده رو وسط قفس گذاشتم و دور تا دورش رو دندونه موشی زدم
اگه دوست داشته باشید پرنده برجسته باشه یه خرده پشم و شیشه زیر طرحتون بذارید و دندونه موشی بزنید
بهتره قبل از دوخت پرنده روی پارچه تترون چشماش رو کوک بزنید و درست کنید اینجوری پشت کار خیلی تمیز تر میشه، متاسفانه من فراموش کردم
DSC_1310.jpg

به قسمت نوک که رسیدید با نخ همرنگ خودش دندونه موشی رو ادامه بدید
پرنده بعدی هم بال رو به تنه میدوزیم و چشم هاش رو هم کوک میزنیم و با دندونه موشی رو پارچه وصل میکنیم
IMG_20161021_155601.jpg

دور تا دور کار رو میتونید ربان همرنگ پارچه چین بدید و وصل کنید، من با تکه پارچه تترون که داشتم چین دادم و وصل کردم
DSC_1514.jpg

چین ها به سمت بالا دوخته میشه، وقتی تیکه پشت رو وصل میکنیم و برمیگردونیم چین میوفته سمت بیرون
من مربع تیکه پشت رو از وسط نصف کردم و زیپ بهش دوختم تا هر وقت خواستم بتونم کوسن رو بشورم
راستی تیکه جلو روی راستی تیکه پشت میذاریم و دور تا دور رو کوک میزنیم و زیر چرخ میکنیم
DSC_1515.jpg

بعد از قسمت زیپ که گذاشتم، کوسن رو برمیگردونیم به راستی
پارچه تترون دیگه ای دو تا مستطیل چهل در چهل در می آوریم و میدوزیم و با پشم و شیشه پر میکنیم و این میشه بالشتک کوسن

DSC_1518.jpg

شما میتونید اطرافش رو قلب بزنید یا با مروارید تزیین کنید

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
چه جالب :)

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
لوازم مورد نیاز

پارچه تترون
نمد
ربان
نخ عمامه
زیپ
پشم شیشه

اندازه کوسن سلیقه ای هست، من یه مربع چهل در چهل روی یه پارچه طرح دار تترون و یه پارچه تترون ساده برای پشت کوسن در آوردم
روی پارچه تترون طرح دار با مداد کمرنگ طرح قفس رو کشیدم و روی خط ها رو کوک زدم

مشاهده پیوست 10270

رو نمد سفید بدن پرنده رو درآوردم و بالش رو نمد صورتی و برای نوکش از نمد قرمز استفاده کردم
سایز پرنده ها سلیقه ای هست
بال پرنده رو بذارید رو تنه اش و دندونه موشی بزنید و بعد بدن پرنده رو وسط قفس گذاشتم و دور تا دورش رو دندونه موشی زدم
اگه دوست داشته باشید پرنده برجسته باشه یه خرده پشم و شیشه زیر طرحتون بذارید و دندونه موشی بزنید
بهتره قبل از دوخت پرنده روی پارچه تترون چشماش رو کوک بزنید و درست کنید اینجوری پشت کار خیلی تمیز تر میشه، متاسفانه من فراموش کردم
مشاهده پیوست 10271
به قسمت نوک که رسیدید با نخ همرنگ خودش دندونه موشی رو ادامه بدید
پرنده بعدی هم بال رو به تنه میدوزیم و چشم هاش رو هم کوک میزنیم و با دندونه موشی رو پارچه وصل میکنیم
مشاهده پیوست 10272
دور تا دور کار رو میتونید ربان همرنگ پارچه چین بدید و وصل کنید، من با تکه پارچه تترون که داشتم چین دادم و وصل کردم
مشاهده پیوست 10273
چین ها به سمت بالا دوخته میشه، وقتی تیکه پشت رو وصل میکنیم و برمیگردونیم چین میوفته سمت بیرون
من مربع تیکه پشت رو از وسط نصف کردم و زیپ بهش دوختم تا هر وقت خواستم بتونم کوسن رو بشورم
راستی تیکه جلو روی راستی تیکه پشت میذاریم و دور تا دور رو کوک میزنیم و زیر چرخ میکنیم
مشاهده پیوست 10274
بعد از قسمت زیپ که گذاشتم، کوسن رو برمیگردونیم به راستی
پارچه تترون دیگه ای دو تا مستطیل چهل در چهل در می آوریم و میدوزیم و با پشم و شیشه پر میکنیم و این میشه بالشتک کوسن

مشاهده پیوست 10275
شما میتونید اطرافش رو قلب بزنید یا با مروارید تزیین کنید
ولی من آخرش هم قانع نشدمااا

قضیه چتر رو میگم : ))

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا