اختصاصی آموزش ساخت گیفت نمدی شب یلدا

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
وسایل مورد نیاز
نمد قرمز
نمد سفید
مهره
نخ و سوزن
پشم شیشه

الگو انار روی پارچه نمدی میذاریم و برش میزنیم
DSC_2149.jpg

میتونید نمد رو دولا بذارید و باهم دوتا انار برش بزنید یا مثل من جدا جدا برش بزنید ( چون نمد ضخامت داره جداگانه برش بزنید تمیزتر میشه)
DSC_2150.jpg

با نمد سفید دوتا دایره هم اندازه درمیارم و وسطش رو مهره میچسبونیم یا میدوزیم و میذاریم روی کار
DSC_2151.jpg

دور چشم ها رو دندونه موشی میزنم
DSC_2152.jpg

برای دهن انارک با نخ و سوزن مشکی کوک های بدون فاصله زدم، تیکه پشتی رو گذاشتم و دور تا دورش رو دندونه موشی زدم یک قسمت رو باز گذاشتم و انارم رو با پشم و شیشه پر کردم
DSC_2154.jpg

قسمتی رو که باز بود رو با دندونه موشی بستم
DSC_2155.jpg

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
آموزش ساخت گیفت شب یلدا

الگو انار روی پارچه نمدی گذاشتم و ازش دوتا برش زدم
روی نمد سبز یه نیم دایره برش زدم
روی نمد سفید یه دایره کوچک برش زدم برای سر دخترک
با نمد قرمز یه نیم دایره درآوردم که یه کوچولو از نیم دایره سبزم کوچیکتره
DSC_2156.jpg

با نخ سیاه برای دخترک چشم و لب دوختم
DSC_2157.jpg

اول هندونه رو روی انار گذاشتم و دوتا دورش کوک ریز زدم که مشخص نباشه میتونید دندونه موشی بزنید، بعد سر دخترک رو طوری گذاشتم که یه مقدارش زیر هندونه باشه و بعد بالای هندونه رو کوک زدم و دور تا دور صورت دخترک رو دندونه موشی زدم
برای کش مو دخترک، دوتا نگین با کوک به نمد دوختم و با نخ قهوه و کوک زدن براش مو درست کردم
DSC_2158.jpg

میتونید فقط اولش رو کوک بزنید و بعد موهاش رو گیس کنید
DSC_2159.jpg

منجوق مشکی روی هندونه دوختم که مثلا تخمه هندونه هستن
DSC_2160_۲۰۱۶۱۲۱۴۲۲۱۲۰۳۸۱۴.jpg

تیکه دوم انار رو گذاشتم زیر قسمت رو و دورش رو با دندونه موشی دوختم،یه قسمت رو باز گذاشتم که بتونم با پشم و شیشه پرش کنم
DSC_2165.jpg

بعد قسمتی که باز بود رو با دندونه موشی دوختم
DSC_2167.jpg

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا