آموزش هک بازی تانک آنلاین | هک تیر در بازی(پرشین بکس)

SheRvIn Danger

SheRvIn Danger

کاربر تالار
کاربر تالار
اول اکانت اصلی تون رو میبرید و یک روم میسازید
بعد یه اکانت مهمان یا یه مولتی میبرید تو رومی که ساختید بازی که شروع شد اکانت مهمان رو از بازی خارج میکنید
بعد وقتی نوبت به اکانت مهمان میرسه که دست شماست مثلا بهش یه rapidfair داده که اون تیره شماره 5 تو چیت انجین میزنین 5 و فرست اسکن رو میزنید
بعد تیرتون رو شلیک میکنید بعد بازی میچرخه تا برسه دوباره به اکانت مهمان حالا به فرض مثال این دفعه بهتون shot داده تو چیت انجین میزنید 1 و نکست اسکن رو میزنید این قدر این کار رو تکرار کنید تا مقدار داده شده یه دونه بشود
بعد اون مقدار رو به پاینن انتقال میدید و هر عددی که میخواین میزارین از 1 تا 100 هر چی بخواین بعد شلیک میکنین
برای این که بفهمین تیر ها شماره چند هستن با یک اکانت مهمان دیگر برید تو firing range و تو اونجا تیر ها رو بشمارید و عددشون رو بزنید تو چیت انجین
حالا ببینم چند تا لایک میدید
مدیرا هم که گفته بودن 1000 امتیاز به اون میدن ما 1000 امتیاز نمیخوایم ببینم خودتون چه قدر میدید:دی

idhidden48

idhidden48

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : آموزش هک بازی تانک آنلاین | هک تیر در بازی(پرشین بکس)

من فقط تاسف خودم رو ابراز میکنم
میشه یه نفر بگه این چه فرقی با متن من داره که به این میگید اموزش اما متن من شلغمه!!!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ببخشید متن شما هم هنوز موجوده هاااا

تو اون حرفی از هک نزدید فکر کنم

SheRvIn Danger

SheRvIn Danger

کاربر تالار
کاربر تالار

عزیزم تو اون متن یه توضیح سرسری دادی ولی من همشو نوشتم
از همون اول بدون چون و چرا تو هم مینوشتی همه بچه ها هم دوست میداشتن الان هم دیر نشده میتونی هک تیر با تانک خود ادم رو بگی

idhidden48

idhidden48

کاربر تالار
کاربر تالار

عزیزم تو اون متن یه توضیح سرسری دادی ولی من همشو نوشتم
از همون اول بدون چون و چرا تو هم مینوشتی همه بچه ها هم دوست میداشتن الان هم دیر نشده میتونی هک تیر با تانک خود ادم رو بگی

متاسفم که ذره ای مردونگی ندارید

SheRvIn Danger

SheRvIn Danger

کاربر تالار
کاربر تالار

من که گفتم همش از متن تو بود ولی من همه کارایی که باید میکردیم رو گفتم تو نصفه گفته بودی اگه تو نبودی من این هکو یاد نمیگرفتم

SheRvIn Danger

SheRvIn Danger

کاربر تالار
کاربر تالار

هنوز هم دیر نشده بیا هک تیر با تانک خوده ادم
و هک تیر که چند تا پشت سر هم تیر میزنی رو بگو تا کاربر محبوب اینجا شی همه هم که ازت عذر خواهی کردن
پس برگرد به پرشین بکس

idhidden48

idhidden48

کاربر تالار
کاربر تالار

هنوز هم دیر نشده بیا هک تیر با تانک خوده ادم
و هک تیر که چند تا پشت سر هم تیر میزنی رو بگو تا کاربر محبوب اینجا شی همه هم که ازت عذر خواهی کردن
پس برگرد به پرشین بکس

من دیگه نه میتونم بگم که هک رو میذارم نه بگم نمیذارم
چون در هر دو صورت متهم میشم
و این رو برای کسانی میگم که تو این فروم بر خلاف انسانیت کار کردند و من ایمیلشون رو دارم
مواظب خودتون باشید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا