اطلاعیه آنچه گذشت ... | پیرامون مباحث گذشته

• شروع کننده موضوع M.Bagheri
  • تاریخ شروع
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود .
نمیخواستم این تاپیک رو تا روز تولد پرشین بکس ایجاد کنم . اما دیدم خیلی از انتقاد ها به سمت بنده حقیر وارد شده که چرا طرفداری میکنی و ...
ما سه نفر از بچه های قدیمی که با هم اشنا بودیم تصمیم به ایجاد وب سایتی گرفتیم . که خب تا مدتی پیش مشکلی نداشتیم . اما چند وقت گذشته بر خلاف همه تفکرات جریاناتی بر خلاف پرشین بکس شکل گرفت . با تبلیغات سوء یکی از وب سایت ها دید عده ای از کاربران نسبت به ما بد شد و ماهم طبیعتا انسان هستیم و خطا کار . اون دوستان عزیز به راحتی پرشین بکس رو زیر پا قرار دادن و یکی از مدیران همون سایت هم با کپی کاری از شیوه پرشین بکس و استفاده از ضد اون شیوه بر علیه ما سعی در خراب کردن فروم داشت و فکر کنم هنوز هم داره ! من تا بحال اسمی نبردم و نخواهم برد اما این هارو گفتم تا بدونید بنده تا جایی که تونستم و توانش رو داشتم تحمل کردم و چیزی نگفتم .

در مورد مدیریت امیر سیستم . من شخصا از امیر خوشم میومد و دوسش داشتم والبته دارم ( بخاطر پشتکار و ذهن خلاق ). اما خب با مشورتی که با دوستان داشتم گفتند که تا بعد امتحانات خرداد صبر کنید تا همه بچه ها بتونن به اون زمان اوج خودشون برسن و بعد امیر رو مدیر کنید . من هم دیدم فکر خوبیه هم امیر با محیط فروم اشناتر میشه هم حق به حق دار میرسه . اما امیر عجله کرد و بنده هم نمیتونم به زور کاربری رو نگه دارم .

از بنده انتقاد شد ( تلفنی ) که چرا سخت نمیگیرد و بازنشسته نمیکنید و مدیر میکنید و ... من هم در جواب باید بگم چرا من باید سخت بگیرم ؟ آیا به نظر شما من در جایگاهیی هستم که بتونم به کاربر یا مدیری سخت بگیرم که بگم شما بیا این کار رو انجام بده ؟! قطعا نیستم .

در مورد میثم . من خودم با میثم تلفنی صحبت کردم و خب سوئ تفاهم از طرف من و میثم حل شد . در جریانات میثم و سرونا باید قبول کرد که میثم در بیان موضوع اشتباه کرد و حسین هم با ادامه دادن اشتباه میثم خوب خیلی زود رنجید و شد اشتباه در اشتباه و مشکل بالا گرفت بازهم من اون شب شوم سعی کردم همه چیز رو درست کنم اما یکی از طرفین پاسخگو نبود ...
باز هم هر دو در این بحث اشتباه کردند به نظر بنده . اگر بازنگری داشته باشید و خودتون رو در جایگاه هم دیگه قرار بدید متوجه میشید ...

در مورد مسابقات بنده خودم رو مقصر میدونم به چند دلیل .
1. بخاطر عصبانیتی که داشتم در مورد پاسخگویی به میثم . من از میثم عذر خواهی کردم باز هم اینجا در حضور جمع عذرخواهی میکنم . احمد و احتمالا فتاح و امیر در جریان مشکلات من بودند در اون زمان به دلیل مشکلات و گرفتاری های مالی که داشتم اصلا در اوضاع خوبی نبودم و حتی بحث منحل کردن فروم هم بین منو احمد مطرح شد . که خداروشکر با لطف و همدلی دوستان تونستیم پرشین بکس رو سرپا نگه داریم . خب نباید درگیری های ذهنی خودم رو به فروم منتقل میکردم ...
2.خب ساختار مسابقات مشکل داشت و بنده مسئول اجرای دقیق و نظارت بودم ولی خودتون قضاوت کنید من یه داشنجوی نسبتا سطح بالا هستم و در عین حال شاغل یعنی تمام بار خانواده تقریبا بر دوش منه و خب قطعا توانایی رسیدگی به همه کار ها رو ندارم . اما باز هم وظیفه داشتم که در ساختار مسابقه تجدید نظر کنم که با پیشنهاد دوستان در سری های بعد این مشکل حل شد .

هنوز هم فکر میکنید مشکل این فروم بنده هستم ... ؟:گریه

پرشین بکس موفقیت خودش رو مدیون کاربران خودش هست کاربرانی مانند سجاد ها و میثم ها و امیر ها و فتاح ها و سما ها و ... اگر هنوز هم پرشین بکس رو مال خودتون میدونید سعی کنید کدورت هاو کنار بذارید و دوباره در کنار هم باشید ...
برای دقایقی خودتون رو در جایگاه ما قرار بدید ... شما جای ما بودید چیکار میکردید ؟ کجای کار من یا احمد ایراد داشت ؟ به ما پیام خصوصی بدید و اشکال کارمون رو بگید . از انتقاد دلخور نمیشیم ...
ممنون از اینکه وقتتون رو برای خوندن این متن گذاشتید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا