ارتشهای فرازمینی 93 می آیند !

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> بازی زیبای ارتشهای فرازمینی که از جمله اکشن های علمی تخیلی خوش ساخت و البته مستقل بچه های استودیوی راسپینا است طبق آخرین اخبار هم اکنون در مراحل تست و عیب یابی نهایی قرار دارد و قرار است تابستان سال 93 عرضه شود! حقیقت این است که از همان نمایش های اولیه ی بازی ارتشهای فرازمینی که در کنار یک تم داستانی ، گرافیک بصری زیبا و گیم پلی قابل قبول خود را نمایش می داد ؛ طرفدارش شدم و حالا پس از E3 2013 و پس از انتخاب شدن این بازی به عنوان یکی از بهترین بازیهای مستقل سال ، به شدت منتظر آمدنش هستم ! ET.Armies واقعاً نماینده ی شایسته ای به عنوان یک بازی ایرانی در عرضه ی جهانی است که قطعاً مورد استقبال بیشتری قرار خواهد گرفت ؛ در اینجا می توانید چندتا از جدیدترین تصاویر منتشر شده از این بازی را ببینید ؛ توصیه میکنم سری هم به سایت این بازی بزنید ! استودیوی راسپینا قول یک غافل گیری در آینده ی نزدیک را داده منتظرش هستیم !!!؟!

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
تو به این میگی گرافیک ؟ :|

> من به این میگم گرافیک قابل قبول (و حتی فراتر) برای یک بازی مستقل و اینکه اگه شما میخوای گرافیک بازی جدید یوبی سافت ؛ Division رو که با موتور SnowDrop رو روی کنسول PS4 اجرا میشه رو با این بازی مقایسه کنی سخت در اشتباهی . . . !

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
آهان

از اون لحاظ

یادم نبود که باید قبول کنیم هنوز خیلی عقبیم و جهان سومیم

بعله اگه نخوایم با بازی های یوبی سافت و 95 درصد بازی های دنیا مقایسه کنیم آخر گرافیکه

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
همین چند وقت پیش من داشتم Halo 4 رو بازی میکردم و خیلی حس میکردم که این بازی شبیه به یه بازیی هست اول فکرم رفت پیش Crysis اما وقتی در پایگاه Halo به آرم نیرو های Halo بر خوردم و دیدم که آرم Halo کپه آرم ارتش های فرازمینی هست . خیلی از محیط های بازی Halo شبیه به محیط بازی ارتش های فرازمینی بود یا بهتر بگم محیط های ارتش های فرازمینی شبیه اون بود .
ولی خب با گذشت از این شباهت های خواسته یا ناخواسته باید به سازندگان این بازی یک خسته نباشید گفت که واقعا زحمت کشیدند و توانستند جهشی در این صنعت بزنند .

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
همین چند وقت پیش من داشتم Halo 4 رو بازی میکردم و خیلی حس میکردم که این بازی شبیه به یه بازیی هست اول فکرم رفت پیش Crysis اما وقتی در پایگاه Halo به آرم نیرو های Halo بر خوردم و دیدم که آرم Halo کپه آرم ارتش های فرازمینی هست . خیلی از محیط های بازی Halo شبیه به محیط بازی ارتش های فرازمینی بود یا بهتر بگم محیط های ارتش های فرازمینی شبیه اون بود .
ولی خب با گذشت از این شباهت های خواسته یا ناخواسته باید به سازندگان این بازی یک خسته نباشید گفت که واقعا زحمت کشیدند و توانستند جهشی در این صنعت بزنند .

> بازم این ماکروسافتی ها ادعاهاشون شروع شد ! این بازی اگر هم بخواد به چیزی نزدیک باشه از نظر مفهومی به KillZone نزدیکه نه Halo !!؟! (بگذریم ETA واقعاً ایده های نویی داره و خب دیدی که حتی شباهت های بیشتری با بازی Destiny هم داشت که حدود 1.5 سال بعد از این بازی همین E3 پارسال معرفی شد ! به نظرم ETA خودشه و این قابل احترامه ! )

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
آهان

از اون لحاظ

یادم نبود که باید قبول کنیم هنوز خیلی عقبیم و جهان سومیم

بعله اگه نخوایم با بازی های یوبی سافت و 95 درصد بازی های دنیا مقایسه کنیم آخر گرافیکه

> خب من نمیدونم شما چجور گیمری هستی ولی گرافیک اصلاً یک معیار مهم برای مقایسه بازی ها نیست (البته در مورد نوب ها هستش ! و در مورد شرکت ها که با هم دیگه کل کل کنند ! ) مهمتر گیم پلی وداستان بازی هستش و این که این بازی الان گرافیکش خب از خیلی بازیها بالاتره ؛ مثال ساده اش می تونه DarkSouls یا مثلاً Walking Dead باشه خب البته این بازیها در سبک اکشن اول شخص نیستن به خاطر همین درست نیست چنین مقایسه ای بکنیم ولی گرافیک بازی واقعاً در سطح استاندارده و الان باید به فاکتورهای دیگه ی اون توجه کرد ! (خودم این روزها دارم Skyrim بازی می کنم که گرافیکش نصف ارتشهای فرازمینی هم نیست ولی خب به شدت درگیر محیط و داستان بازی شدم ؛ گیم پلی بازی هم به شدت زیاده قطعاً میدونید ! گرافیک بازی فقط کارش اینه که یک ظاهر قابل قبول و قشنگ برای وقایع بازی بده ؛ دیگه نمیدونم چی بگم که مسئله ی گرافیکو روشن کنه !؟!)

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا