اقا من یه سوال فنی داشتم بلدا جواب بدید...اقا به نظرتون من اکسپریا یو بگیرم یا گو؟

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
با سلام
لطفا نظرتونو بگید پولم در حدود600ت هستش. بازی زیاد میکنم و به روز باشه.ترجیحا اندروید باشه.مرسی
راهنمایی کنید لطفا.:flower9:

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : اقا من یه سوال فنی داشتم بلدا جواب بدید...اقا به نظرتون من اکسپریا یو بگیرم یا گو؟

درود؛
اکسپریا گو دیگه برای این زمان مناسب نیست
اکسپریا یو از نظر گیمینگ بهتره چون پردازنده دو هسته ای داره البته بازهم نباید از این گوشی انتظار زیاد داشت و لی بین گو و یو من یو رو انتخاب میکنم :)

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : اقا من یه سوال فنی داشتم بلدا جواب بدید...اقا به نظرتون من اکسپریا یو بگیرم یا گو؟

> من فکر میکنم که قبل از تصمیم نهایی خوب فکرهایتان را بکنید و ببینید آیا این پول را میشه جای دیگه ای بهتر استفاده کرد ؟ ( چندان روی موبایل مانور ندهید !)

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال

خب چیکار کنم هر کسی به چیزی علاقه داره دیگه.منم به گوشیو تکنولوژی علاقه فراوان دارم.:whistle:

hv1370

hv1370

کاربر تالار
کاربر تالار

سلام

-هر دو یکی هستن با مشخصات زیر:
Chipset NovaThor U8500
CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9
GPU Mali-400

Internal 8GB (4 GB user available), 512 MB RAM

-تفاوتشون تو دوربین جلو U و stabilizer هست که go نداره واینکه u خیلی زیبا تره، در عوض go حافظه می خوره و تا 32 gb پشتیبانی می کنه و همینطور استاندارد IP67 داره که تا 1 متر برای 30 دقیقه در برابر آب و گرد و غبار مقاوم

-امتیاز antutu هر دو حدود 5500 هست

-مشخصات کامل هر دو --> Sony Xperia go vs. Sony Xperia U - GSMArena.com

انتخاب با خودتون

موفق باشید

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا