اختصاصی اندر حکایات گیمر های بی جنبه !!!

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
به نام خدا

kill-screen-s-jamin-warren-talks-the-future-of-video-games.jpg

بله ! اندر حکایات گیمرهای بی جنبه ! این دسته از گیمر ها زیاد یافت میشوند ! گیمر هایی که جنبه بازی کردن را ندارند ! البته بی جنبگی در این زمینه وسیع است ولی مشهود ترین بی جنبگی ها معمولا مربوط به واکنش هایی است که ناشی از اتفاقات داخل بازی صورت میگیرد ؛ اتفاقاتی که بر خلاف میل گیمر است و باعث عصبانیت او میشود !
در این تاپیک قرار است بعضی از این بی جنبگی ها را بیان کنیم ، حال میخواهد مربوط به خودمان باشد یا دوستان و آشنایان ! از شما هم دعوت میکنیم تا در این تاپیک سهیم باشید و حکایت بی جنبگی های خودتون ( :دی ) یا آشنایانتون رو در این تاپیک برای ما حکایت کنید !

اولیشو خودم میگم که مربوط به یک گیمر آلمانی است ، البته باید بگم که این گیمر بی جنبه ی داستانِ ما کمی خوش شانسه !
داستان از اونجایی شروع میشه که این گیمر آلمانی در حال بازی کردن با کنسول خانگی خودش بوده است و مشغول بازی کردن بازی محبوب Fifa بوده که در اثر خراب شدن یک پنالتی توسط ماریو گوتزه (Mario Gotze) کنترلر کنسول خود را می شکند و سپس از کنترلر شکسته خودش عکسی میگیرد و آن را به همرا یادداشتی برای ماریو گوتزه می فرستد و او را مقصر شکستن کنترلرش میخواند و از او می خواهد تا برای او یک کنترلر نو خریداری کند ، از آنجایی که این گیمر بی جنبه شانسه خوبی دارد ماریو گوتزه درخواست او را قبول میکند و گفته است برای او یک کنترلر جدید خریداری خواهد کرد و برای او خواهد فرستاد .

2761214355569722129_fifa_controller_smashed.jpg

........................................................................................
و شاعر اینطور مواقع میگه :

من دیگه حرفی ندارم :|

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش

آقا من یادمه 7 سالم اینا بود، رفته بودیم خونه پسر خالم اینا، بعد اون یه پلی استیشن 2 داشت، بابای منم که کلاً مخالف گیم بود و تو خونه نه کنسول میخرید نه میذاشت بازی کامپیوتری بخرم :دی بنابراین من وقتی رسیدم اونجا اصن خرکیف شده بودم که آخ جون بازی :دی

بعد اومدیم نشستیم این گفت که بیا یه دست Mortal Kombat Deception بزنیم، منم که هر بازی بود میگفتم اوکی :دی ، قبول کردیم و نشستیم پشتش، شروع کردیم به بازی :دی آقا لامصب اصن امون نمیدادم پا شه، هی پشت سر هم میزدم، راند اول تموم شد رفتیم راند 2، بازم انقدر زدم اصن نتونست بلند شه :دی اونم از همون اول کم کم اعصابش داش خورد میشد، بعد راند آخر که دیگه له میشد، قبل اینکه تموم شه بازی یهو پا شد کنسول رو از جاش کند و بازی قطع شد، بعدش رفت نشست یه گوشه به زمین نیگا کرد :)) نذاشت تموم کنم بالاخره :دی

Mortal-Kombat-Deception---NTSC-U-C---Cover-Cover-519-91.jpg

این بود انشای من :|

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
من خودم معمولن بی جنبه نیستم و وقتی میبازم تو دلم به ممد نایک فش میدم :دی
ولی پسر عموم ...
سیم کنترلر رو کند از جاش :|
داشتیم pes 2007 میزدیم :دی
اونموقع من 10-11 سالم بود
بعد اینم18-19 سالش بود
4-0 جلو بودم
روحیش تضعیف شده بود تو 5 دیقه 4 تا دیگه زدم بهش :دی
گل 8 م رو که زدم همون لحظه که توپ داشت رد میش از خط دروازه همزمان کنترلر رو کشید کلن سیمش قط شد
بعد کوبیدش به میز کامپیوتر :دی

بیچاره سرخ شده بود :))

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
خب می رسیم به اندر حکایات بی جنبگی های داداشم :دی
عاقا خدا نکنه با داداشه من فیفا بازی کنید و تو بازی هم جلو باشید ! :هه
جاتون خالی نباشه یه بار با داداشم داشتم فیفا بازی میکردم ، این هرچی میزد به شکل عجیبو قریبی نمی رفت تو دروازه :دی اصن یه وضی :دی
به جاش ، موقیعت های ما یکی یکی گل میشد :دی عاقا این بغض کرده بود ، همینجوری منو کتک میزد :هه
آخرشم گفت خوابم میاد رفت زیر پتو خوابید :دی

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار
:|
اینجا بگیم که آبروموم میره:دی
یادم میاد دوتا رو تازه شروع کرده بودم دقیقا همون سال کنکور بود روز بعدی که کنکور رو دادم و گند زدم:دی
ساعت 6 صبح فرداش نشستم پایه پی سی تا 2 صبح روز بعد داشتم دوتا بازی می کردم حدود 18 ساعت:|
سه ماه تابستون کارم این بود روزی 18 ساعت دوتا بازی کردم:))
جاتون خالی همین سه روز پیش هم از 48 ساعت 36 ساعت دوتا بازی کردم 6 ساعت هم دانشگاه بودم:دی آخرش بیهوش شدم دیگه:|
یه بار امتحان کنید خیلی خوبه:پی

AMIR.HR

AMIR.HR

کاربر تالار
کاربر تالار
خب منم سوتی داشتم
داییم منو 19 صفر برده بود اعصابم خوردشده انگشتمو اشتباهیی کردم تو چشم فقط تا یه ساعت یه پارچه سیاه روش گذاشته بودم
یه بار بچه بودم با بابام halo بازی میکردیم دگ به اخراش رسیده بودیم نمیدونم چ کردم که بازی رفت از اول بعدش دگ حداقل یه ماهی از بازی خبری نبود

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
دیده شده بعضی از دوستان پس از باخت از چمن ورزشگاه ایراد گرفتن :دی
سپس دسته را روی میز گذاشته و به خواب فرو رفته اند :دی
@Mr.Piop89

WICHPIRE

WICHPIRE

کاندیدای مدیریت
منم یه دسته پی اس فور داشتم داشتم باهاش ویچر وایلد هانت بازی میکردم اینقدر این مثلث رو محکم فشار دادشم که شکست !!!!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا