ایرانی جماعت بی فرهنگه........!

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار
اولا رفتار های زننده یه عده باعث نمیشه یه جامعه زیر سوال بره دوما فرهنگ رو تو چی میبینی تو رفتار های نژاد پرستانه غرب زده ها علیه رنگین پوستا سوما این همه جنگ استعمار و استسمار کشور های دیگه توسط همین به ظاهر آدمای با فرهنگ انجام شده تاریخ نشون داده هر کشوری که ادعای فرهنگ کرده فقط برای حفظ ظاهر و کشوندن گردشگر به کشورش بوده وگرنه فرهنگ چیزیه که نیاز به بیان نداره از دین وآداب و رسوم یک کشور نشعت میگیره هیچکس 100درصد خوب و هیچکس 100درصد بد نیست
ما نژاد پرست نیسیم؟؟؟نه خدایی ایرانیا نیسن؟؟
بعدشم شما داری بحث سیاست غرب رو با فرهنگ قاطی میکنی
سیاست غرب بد هم باشه دلیلی بر این نیس که فرهنگ مردمش هم بد باشه
و همچین درسته که دین داشتن و بهش عمل کردن باعث میشه جامعه با فرهنگ باشه ولی تنها راه بافرهنگ بودن نیس هرکسی باهر دین و ایینی میتونه بافرهنگ باشه
البته اینم باید گفت که شاید دین اسلام عالی باشه ولی بیشتر از هفتاد در صد مردم کشور واقعن بهش عمل نمیکنن

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
بله اگه دین کامل اجرا بشه فرهنگ یه جامعه رو بالامیبره نه اینکه فقط تظاهر به دینداری کنیم تو جامعه
یه داستانی بود

یه مرد میره رستوران کیف پولشو جا میذاره
میره هتل و آخر شب یادش میاد که کیف پولش نیست
بعد برمیگرده میبینه یه پیرمرد نشسته و کیف پول اون مرد دستشه
این مرد میره و تشکر میکنه و میگه خیلی ممنون خدا بهتون اجر بده و اینجور چیزا
پیرمرد میگه من خدارو قبول ندارم انسانیت رو قبول دارم

فرهنگ ربطی به دین نداره

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
و همچین درسته که دین داشتن و بهش عمل کردن باعث میشه جامعه با فرهنگ باشه ولی تنها راه بافرهنگ بودن نیس هرکسی باهر دین و ایینی میتونه بافرهنگ باشه
البته اینم باید گفت که شاید دین اسلام عالی باشه ولی بیشتر از هفتاد در صد مردم کشور واقعن بهش عمل نمیکنن
بیشتر از 90 درصد بهتره بگیم :|

الان فقط مامان بابا ها مثل مسلمونان بیشتر :|

باهات موافقم
نه سیاست و نه دین روی فرهنگ تاثیر داره

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
نخیر ایرانیا برده داری نکردن ایرانیا کشتار نکردن ایرانیا هوس باز نبودن ایرانیا استعمارگر نبودن بحث سیاست نیست این شرارت تو خون بعضی کشورهاست که ملت هاشونم ازشون حمایت میکنن دوما من نگفتم یه غربی نمیتونه با فرهنگ باشه سوما فرهنگ یه غربی میتونه از چی نشعت بگیره غیر از اینه که از اجبار و زور هست؟یکی از مهمترین دلایلی هم که ایران پیشرفت نمیکنه تفکر غلط وسیاه نمایی شده مردمش هست که فکر میکنن همه تو جهان خوشبختن آزادی دارن فرهنگ دارن غرب چه سیاستش چه فرهنگش غرق در ابتذال هست توصیه میکنم کتاب فرهنگ برهنگی و برهنگی فرهنگی رو بخونید تابفهمید چی میگم:|

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
یه داستانی بود

یه مرد میره رستوران کیف پولشو جا میذاره
میره هتل و آخر شب یادش میاد که کیف پولش نیست
بعد برمیگرده میبینه یه پیرمرد نشسته و کیف پول اون مرد دستشه
این مرد میره و تشکر میکنه و میگه خیلی ممنون خدا بهتون اجر بده و اینجور چیزا
پیرمرد میگه من خدارو قبول ندارم انسانیت رو قبول دارم

فرهنگ ربطی به دین نداره
:|:|

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
؟ :|
نخیر ایرانیا برده داری نکردن ایرانیا کشتار نکردن ایرانیا هوس باز نبودن ایرانیا استعمارگر نبودن بحث سیاست نیست این شرارت تو خون بعضی کشورهاست که ملت هاشونم ازشون حمایت میکنن دوما من نگفتم یه غربی نمیتونه با فرهنگ باشه سوما فرهنگ یه غربی میتونه از چی نشعت بگیره غیر از اینه که از اجبار و زور هست؟یکی از مهمترین دلایلی هم که ایران پیشرفت نمیکنه تفکر غلط وسیاه نمایی شده مردمش هست که فکر میکنن همه تو جهان خوشبختن آزادی دارن فرهنگ دارن غرب چه سیاستش چه فرهنگش غرق در ابتذال هست توصیه میکنم کتاب فرهنگ برهنگی و برهنگی فرهنگی رو بخونید تابفهمید چی میگم:|
احبار و زور؟؟؟؟ :|
مرتضی یه دفعه از یه شاخه به یه شاخه دیگه میپری
شاید برده داری و کشتار نکردن ولی ایرانیا هوس باز نبودن؟ :|
همین الان نیستن؟ :|
ببین شاید نسبت به بعضی کشور ها کمتر اما اینکه خیلی از خیلی جاها بافرهنگ تر هستیم رو قبول ندارم
ببین اینکه میگن با فرهنگ و بی فرهنگ، چند شاخه ست خودش
شاید ما در خیلی از زمینه ها فرهنگ داشته باشیم
اما در خیلی از زمینه ها فرهنگ نداریم
واقع بین باشیم اگه متوسط سطح فرهنگی جامعه رو حساب کنیم خیلی پایینه!

"یکی از مهمترین دلایلی هم که ایران پیشرفت نمیکنه تفکر غلط وسیاه نمایی شده مردمش هست که فکر میکنن همه تو جهان خوشبختن آزادی دارن"

حرف خودت! اصلاً وقتی جامعه ما همچین فکری میکنه پس یکی از نشونه های مطالعه کم و فکر غلط همینه دیگه
اینکه میگی غرب چه سیاستش چه فرهنگش غرق در ابتذال هست رو قبول ندارم!
آره درسته از نظر ما (بهتره بگم دین ما) خیلی از کار ها مبتذل ـه اما از نظر خودشون (و دین خودشون) مشکلی نداره
کل اینارو گفتم به این برسم :
اینکه فرهنگ اونارو با معیار های دینی خودمون بسنجیم کار اشتباهیه

آخرین ویرایش:
WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
کشوری که مردمش گرسنه باشن همینه :||
پ.ن: جدی میگم.الان یکی خیلیااا اگه زندگی که 1 ده هزارم خوشبختی USA (اونم ظاهریش رو.باطنیش هم نه) توی ایران داشته باشن خیلیم حال میکنن :/
نمیگم اونجا آرمانشهره!ولی حداقل همه ی مردم در یک سطحن و فقط اونایی که واقعا زحمت میکشن بالاتر میرن

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار
اولا همین که میگین ایرانیا هوس باز نیسن دارم فک میکنم شاید کشورامون متفاوته
دوما هیچکس با اجبار بافرهنگ نمیشه که غربیا بشن
سوما وقتی دولتی کاری رو انجام میده به هیچ وجه به این معنی نیس که ملتش حمایتش میکنن و موافقن
شما فقط داری امریکا استعمارگر رو میبینی و کارایی که دولتش کرده و برای دقیقه ای خود مردم رو نمیخوای ببینی

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
اولا همین که میگین ایرانیا هوس باز نیسن دارم فک میکنم شاید کشورامون متفاوته
دوما هیچکس با اجبار بافرهنگ نمیشه که غربیا بشن
سوما وقتی دولتی کاری رو انجام میده به هیچ وجه به این معنی نیس که ملتش حمایتش میکنن و موافقن
شما فقط داری امریکا استعمارگر رو میبینی و کارایی که دولتش کرده و برای دقیقه ای خود مردم رو نمیخوای ببینی
جواب سوالای منو ندادی :دی

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
؟ :|

احبار و زور؟؟؟؟ :|
مرتضی یه دفعه از یه شاخه به یه شاخه دیگه میپری
شاید برده داری و کشتار نکردن ولی ایرانیا هوس باز نبودن؟ :|
همین الان نیستن؟ :|
ببین شاید نسبت به بعضی کشور ها کمتر اما اینکه خیلی از خیلی جاها بافرهنگ تر هستیم رو قبول ندارم
ببین اینکه میگن با فرهنگ و بی فرهنگ، چند شاخه ست خودش
شاید ما در خیلی از زمینه ها فرهنگ داشته باشیم
اما در خیلی از زمینه ها فرهنگ نداریم
واقع بین باشیم اگه متوسط سطح فرهنگی جامعه رو حساب کنیم خیلی پایینه!

"یکی از مهمترین دلایلی هم که ایران پیشرفت نمیکنه تفکر غلط وسیاه نمایی شده مردمش هست که فکر میکنن همه تو جهان خوشبختن آزادی دارن"

حرف خودت! اصلاً وقتی جامعه ما همچین فکری میکنه پس یکی از نشونه های مطالعه کم و فکر غلط همینه دیگه
اینکه میگی غرب چه سیاستش چه فرهنگش غرق در ابتذال هست رو قبول ندارم!
آره درسته از نظر ما (بهتره بگم دین ما) خیلی از کار ها مبتذل ـه اما از نظر خودشون (و دین خودشون) مشکلی نداره
کل اینارو گفتم به این برسم :
اینکه فرهنگ اونارو با معیار های دینی خودمون بسنجیم کار اشتباهیه
معیارت اشتباهه هم کم تجربه ای نمیدونی ویژگی های یه جامعه با سطح فرهنگ بالا چیه من میگم اگه بخوایم فرهنگ درست شه باید تفکر ایرانی درست شه چرا تفکر ایرانی غلط هست چون مقایسه میشه با کشورهای غربی چیزایی که نداریم و با اونا مقایسه میکنیم

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا