بازی رایانه ای شتاب در شهر رونمایی شد

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
با سلام خدمت تمامی بچه های فروم .
به گزارش راسخون به نقل از مهر، حسین احمدی مدیر تولید این بازی رایانه ای در نشست خبری درباره مراحل ساخت این بازی داخلی گفت: تولید این بازی رایانه ای از سال 1387 آغاز شد و ما به دنبال بومی کردن این بازی از طریق استفاده از فناوریهای بومی بودیم و این مهم با استفاده از نرم افزارهای ایرانی پس از 4 سال و با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای، محقق شد.

مدیر تولید بازی شتاب در شهر با تاکید براینکه این بازی رایانه ای کپی برداری از بازی های خارجی نیست و تلاش بر این بوده این اثر بصورت خلاقانه متناسب با ذوق و سلیقه بازی کننده های ایرانی ساخته شود ادامه داد: کودکان و نوجوانان علاقه بسیاری به بازی های رایانه ای با موضوع مسابقه اتومبیلرانی دارند و براین اساس تلاش ما بر این بود که بازی شتاب در شهر به نیازهای کودکان و نوجوانان پاسخ دهد.

شهرام ملکی نیا مدیر روابط عمومی شرکت سرزمین رایانه که مسئوولیت پخش بازی رایانه ای شتاب در شهر را برعهده دارد نیز در این نشست گفت: با وجود بازی های خارجی بازار رقابت در بازار گیم بسیار دشوار است و در عین حال تلاش های بسیاری برای تبلیغات این بازی رایانه ای در سطح شهر انجام شده است.

وی از توزیع 150هزار نسخه از این بازی در مناطقی که محل مراجعه بیشتر گیمرها است خبر داد و اظهار امیدواری کرد که سالانه 3 تا 5 بازی رایانه ای از سوی این شرکت توزیع شود.

براساس اعلام مسئولان بنیاد ملی بازیهای رایانه ای، این پروژه از سوی بازی سازان شهرستانی انجام شده و شرکت آروین تک، ساخت این بازی رایانه ای را با بازی اولیه رانندگی در دلیجان آغاز کرد؛ اما با ورود شرکت سرزمین رایانه پیشرو که شرکتی اهوازی بوده و در زمینه توزیع و پخش بازی های رایانه ای فعال است، این بازی رایانه ای وارد فضای جدید شد.

بهروز مینایی رئیس بنیاد ملی بازیهای رایانه ای نیز در این باره گفت: در این بازی عناصر فرهنگی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و خوشبختانه توانستیم با فعالیت های جدی و با استفاده از مولفه های بومی، با حذف آسیب های اخلاقی مرسوم در بازی های خارجی، یک بازی سالم ایرانی را ساخته و امروز وارد بازار کنیم.

وی از گیم نت ها دعوت کرد که از بازی رایانه ای شتاب در شهر استفاده کنند و از گیمرها نیز درخواست کرد که انتقادات خود را درباره این بازی رایانه ای به بنیاد ملی بازیهای رایانه ای ارائه کنند.

تصاویری از محیط بازی :

509.jpg

510.jpg

511.jpg

512.jpg

513.jpg

514.jpg

515.jpg

516.jpg

فقط یه چیزی ... یکم به این تصویر زیر نگاه کنید ... عکس روی پک بازی شتاب در شب هستش ..

517.jpg

شبا هت عجیبی به پکی از بازی ها میده که خودتونم می دونید !بازیneed for speed hot pursuit

518.jpg

یا حق

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار
پاسخ : بازی رایانه ای شتاب در شهر رونمایی شد

من تو جشنواره ی بازیهای رایانه ای امسال بودم و شتاب در شهر را دیدم؛ واقعا این پیشرفت خیلی بزرگیه و با حمایت گیمر ها و نهادها قطعا میتونه در سال ها ی آینده رقیبی برای بزرگان قدیمی سبک racing بشود ...

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

آره متاسفانه مینی مپ اصلا دقیق نیست و برای تشخیص محل ها باید بارها به نقشه ی اصلی مراجعه بشه !

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

ارزش داره برم بخرم؟

من که تا حالا یک بار بازی ایرانی خریدم ! بد نبود !مبارزه در خلیج عدن واقعا عالی بود ولی فکر نکنم این یکی جالب باشه !

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

بازی جالبی میتونه باشه
به نظر ارزش تستش رو داره
بین همه بازی های ایرانی فقط گرشاسپ بازی قشنگی هست هم شماره 1 هم dlc که برای شماره 1 اومد مطمئنم گرشاسپ 2 پیشرفت خیلی خوبی خواهد داشت
من میر مهنا رو هم تست کردم که واقعا بازی ضعیفی از نظر گیم پلی و گرافیک بود و من اصلا خوشم نیومد
البته هنوز مبارزه در خلیج عدن رو بازی نکردم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

در حال حاضر که صنعت گیم در کشور هنوز نو پا است خرید بازی های رایانه ای ایرانی در حقیقت فقط به معنای حمایت کردن از اونهاست و واضح است که شرکتهای ما به این زودی ها نمیتوانند حریفان بزرگ و ثروتمند خارجی را شکست بدهند !؟!

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

من که تا حالا یک بار بازی ایرانی خریدم ! بد نبود !مبارزه در خلیج عدن واقعا عالی بود ولی فکر نکنم این یکی جالب باشه !

خلیج عدن خوب بود ولی سریع تموم شد من در نیم ساعت تمومش کردم

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

در حال حاضر که صنعت گیم در کشور هنوز نو پا است خرید بازی های رایانه ای ایرانی در حقیقت فقط به معنای حمایت کردن از اونهاست و واضح است که شرکتهای ما به این زودی ها نمیتوانند حریفان بزرگ و ثروتمند خارجی را شکست بدهند !؟!

خرداد 92 بازی ارتش های فرازمینی میاد تو بازار این بازی یه تحول عظیم توی صنعت بازی های کشور هستش ! عکساش تو اینترنت هست میتونید برید ببینید !

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا