اختصاصی تاثیراتی که یک بازی بر شما داشته رو در این تاپیک بیان کنید...

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
با سلام خدمت اعضای محترم پرشین بکس،
هممون تاثیرات زیادی رو از بازی های ویدیویی دیدیم و من هم گفتم یک تاپیک بزنم ببینم این بازی ها چه تاثیراتی روی بچه ها گذاشته ...
این تاثیرات میتونه خوب یا بد باشه....
لطفا اسپم هم منتشر نکنید....

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : تاثیراتی که یک بازی بر شما داشته رو در این تاپیک بیان کنید...

هیچ بازی ای خیلی زیاد روم تاثیر نزاشته تا حالا
ولی آهنگ و فیلم خیلی شدید روم تاثیر میزاره....

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

اصولا چون داستان بازی ها باید جوری باشه که فراتر از یک زندگی عادی باشه و مملو از خیالات و ارمان گرایی ها باشه نمیشه گفت که بازی وجود داره که بتونه تو زندگی ادم تاثیر بذاره:دی
ولی بازی های استراتژی مهم ترین تاثیری که روم گذاشتن این بود که هر عملی که هرکسی انجام میده یه ضدی داره فقط باید اونو پیدا کنیم .
بدترین تاثیر بازی های استراتژی هم این بوده که جون یه فرد کاملا بی ارزش جلوه داده میشه ، الان وقتی تو اخبار بگن که بر اثر بمب گذاری یا حادثه ای 5 نفر مردن، همه می گیم همش 5 نفر مردن دیگه:دی در صورتیکه جون هر انسان خیلی مهم تر از این حرفا هست:|
بازی های ترسناک هم بسیار برای رفع ترسو بودن مناسب هست و هرکسی که ترسو بوده وقتی بازی های ترسناک انجام میده درسته که شاید وسط بازی بارها و بارها سکته رو بزنه :دی ولی در نهایت بر ترسش غلبه می کنه:))

البته یکی از مزایای بازی ها اینه که ادم می تونه خبیث بودن و هر صفت منفی رو اونجا تجربه کنه و به عواقبش پی ببره
یادم میاد تو بازی fallout3 که یکی از اولین بازی هایی بود که این قابیلت رو پیاده کرده بود یه بمب اتم رو وسط یه شهر منفجر کردم تا 1 میلیون دلار پول بگیرم ولی وقتی به اون شهر برگشتم صحنه هایی رو دیدم که بازی رو ادامه ندادم و از اول شروع کردم و بمب رو خنثی کردم:دی
یا اونهایی که عشق سرعت داشتن به راحتی می تونن این احساسشون رو با بازی های سری NFS ارضا کنن:دی

آخرین ویرایش:
Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> درود ؛ بازیها تاثیرات مثبت و منفی زیادی دارند که بیشتر به خود گیمر بستگی داره که تا چه حد در دنیای کدام بازی غرق بشود ! بعضی بازیها خشونت و احساس تنفر را تقویت میکنند ؛ بعضی حس نا امیدی ایجاد می کنند یا کاربر را به کار خلاف تشویق می کنند بعضی هم خوبی ، ایثار و گذشت و مبارزه برای یک هدف درست را به ما یاد می دهند ! اما به نظرم یکی از مهمترین تاثیرات بازیها در مورد درست انتخاب کردن باشه ؛ تقریباً در تمامی بازیهای امروزی گزینه ها و راه های مختلفی مقابل ما قرار می گیره و این ما هستیم که باید انتخاب کنیم و هر انتخابی که می کنیم در ادامه باید عواقب آن را بر عهده بگیریم ! تصمیم برای کمک کردن یا تنها گذاشتن دیگران در بازیهایی نظیر Im Alive ، تصمیم در مورد مسیر انتخابی ، نحوه ی مبارزه ، انتخاب وسایل و تجهیزات که بعداً ممکن است شما را به چالش بکشد و ... .

> البته یک سری تاثیرات فیزیکی هم داره دیگه خودتان که می دونید !؟! :هه

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

من تو بچگیام (حدودا 9 یا 10 سال داشتم) مکس پین یک رو بازی میکردم بعد که از پای کامپیوتر پا میشدم ،همیجوری هی به این طرف و اون طرف شیرجه میزدم :دی،آخرشم یکبار سر همین شیرجه ها سرم شکست !:هه

آخرین ویرایش:
mohsenzelzele

mohsenzelzele

کاربر تالار
کاربر تالار

من تو بچگیام (حدودا 9 یا 10 سال داشتم) مکس پین یک رو بازی میکردم بعد که از پای کامپیوتر پا میشدم ،همیجوری هی به این طرف و اون طرف شیرجه میزدم :دی،آخرشم یکبار سر همین شیرجه ها سرم شکست !:هه

:دی :دی
ایول خیلی باحال بود:دی

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته

من 3.4 سال پیش اویل زیاد بازی میکردم و همیشه موقعی که تو خونه تنها میشدم زیاد توهم میزدم وهمیشه شبها که میخوابیدم خودمو تو بازی میدیدم که وسط یه گله زامبی هستم واقعا روزای بدی بود

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> من هم اعتراف میکنم که از بازی ها حس انتقام را به دست آورده ام ؛ این مسئله درخیلی از بازیها تکرار میشه و معمولاً شخصیت اصلی بازی اینکار رو انجام میده و چون با شخصیت اصلی همراه هستیم در ما هم ایجاد میشه ...

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

> من هم اعتراف میکنم که از بازی ها حس انتقامرا به دست آورده ام ؛ این مسئله درخیلی از بازیها تکرار میشه و معمولاً شخصیت اصلی بازی اینکار رو انجام میده و چون با شخصیت اصلی همراه هستیم در ما هم ایجاد میشه ...

کلا اعترافات در این بخش خیلی زیاده :دی
انتقامم یکیش :دی

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا