اختصاصی ترجمه جلد سوم وقایع نگاری کین، سایه ی مار| به اتمام رسید

• شروع کننده موضوع A.Shadow
  • تاریخ شروع
samasadat

samasadat

کاربر تالار
کاربر تالار
واقعا ممنونم بابت راهنمایی هاتون.بی نهایت تشکر!هم راهنمایی هم عکسا!

پرسی

پرسی

کاربر تالار
کاربر تالار
خیلی عالی بود از راهنمایی تون ممنونم
مجموعه ی پرسی جکسون ترجمه شدش هم هس؟من گشتم ولی پیدا نکردم اگه کسی داره میتونه بهم معرفی کنه لطفا ایا؟!
ببخشید خیلی دیر دارم جواب میدم...
از وب زیر می‌ تونید لینک کلی پرسی جکسون و قهرمانان المپ رو دان کنین.

http://percy1999.persianblog.ir/post/146/

H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
سلام
شرمنده سر این فصل آخری اینقدر طول کشید.
جالبیش اینه که کلش 5 صفحه هم نمیشه .........
واله دستم به شدت بند هست ولی فصل آخر رو ترجمه کردم انشاله امروز فردا می رسونم خدمت احمد خان تا براتون بزارن.
آمین.

SaHMi

SaHMi

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
با عرض سلام و عرض ادب و احترام و تمنان و همچنین اینکه ! منظور از سایه مار ، منظور کدام سایه مار مد نظر است ؟ :|

H

hm19790

کاربر تالار
کاربر تالار
با عرض سلام و عرض ادب و احترام و تمنان و همچنین اینکه ! منظور از سایه مار ، منظور کدام سایه مار مد نظر است ؟ :|

سلام
ببینن نشان آپوفیس یا همون هرج و مرج مار بوده توی این کتاب.... و سایه مار همون سایه آپوفیس هست.

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
فصل بیست و دوم:
آخرین رقص والتز(فعلاً)

پیوست ها

• CH 22.pdf
    683.4 کیلوبایت · بازدیدها: 628
آخرین ویرایش:
A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
بنام خدا
به یاری خدا و با همت مترجم و ویراستار عزیز این مجموعه هم به پایان رسید. خوشحالم که پرشین بکس موفق شد پروژه ی وقایع نگاری کین رو به طور کامل به اتمام برسونه. هرچند در طول این مسیر بدقولی هایی کردیم اما از شما کاربران عزیز که با صبوری تحمل کردید و همیشه به ما لطف داشتید کمال تشکر رو دارم. جا داره از جناب hm19790 و وبسایت فارست که زحمت ترجمه ی این کتاب بر دوش ایشون بوده و جناب odika که ویراستاری فصول رو بر عهده داشتند، که حقاً اگه با همکاری این عزیزان نبود ترجمه ی کتاب به پایان نمی رسید، تشکر و قدردانی کنم. به هرحال اولین پروژه ی ترجمه ی پرشین بکس با تمام فراز و نشیب هاش به پایان رسید. امیدوارم در آینده بتونیم با پروژه های جدید در خدمت شما باشیم.
موفق و پیروز باشید.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا