:| تـــوهیــن به ایـــرانیــان در فیلم Robocop :|

• شروع کننده موضوع NIKE
  • تاریخ شروع
NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
سلام به دوستان عزیز

همانطور که شاید اکثر شما فیلم Robocop رو دیده باشید در این فیلم یک قسمت مربوط به آزاد سازی تهران هست که رباتهای امریکا میان مردم تهران رو از بدبختی نجات بدند که مملو از توهینهای مختلف به ایرانیان هست که در ادامه به برخی نکاتش اشاره میکنیم و همچنین روشی برای پاسخ دادن به این بی شرمی هالیودی رو به شما عزیزان آموزش خواهیم داد

df27a3b63366dac33ea9c77141cb10bc.jpg

این بخش از فیلم به جای تهران در محله فقیر نشین و جنگ زده لبنان با خانه هایی که در حد روستاهای ایرانم نیست ساخته شده !! یعنی پایتخت کشور ما رو یک خرابه به تصویر کشیده و نکته جالب توجه اینکه که حتی بازیگراش فارسی رو درست صحبت نمیکنند !

بعد مردم ایرانو همانند طالبان و پاکستان طوری نشون داده که بمب به خودشون وصل میکنند میپرن وسط خیابان و به دور از کوچکترین درک و فرهنگ !!!

نکته جالب توجه اینکه در عین حالی که مردم ایران رو بدور از هرگونه تکنولوژی و حتی فرهنگ نشون میده مردم آمریکا رو با تکنولوژیهای فرازمینی و پیوند انسان به ربات و در عین حال مردمی متمدن و با درک و فرهنگ بالا نشون میده

حال برای پاسخ به این عمل بیشرمانه آنها ما میتوانیم ضربه بزرگی به اعتبار این فیلم و گارگردانش بزنیم چطوری ؟؟

در فیلمهای هالیودی مهمترین عامل برای نشون دادن کیفیت و رتبه بندی فیلم ریتینگ سایت معتبر IMDB هست که ما میتوانیم با رای 1 دادن به این فیلم میتونیم میانگین رای هارو به شدت کاهش بدیم که این عمل باعث کاهش اعتبار این فیلم و همچنین اعتبار کارگردان این فیلم میشه

حالا روند وارد شدن به سایت Imdb و رای یک دادن به این فیلم رو به صورت ساده به شما عزیزان آموزش میدیم

1- ابتدا به آدرس robocop در سایت imdb وارد میشویم
http://www.imdb.com/title/tt1234721/

2- همانند تصویر زیر عمل میکنید و با کلیک بر روی جاهای مشخص شده وارد سایت شوید و به فیلم رای یک بدهید

aeedb226586af5ac7ffa1bf4e04dd2dc.jpg

3419844fc996de98e558385931c3e2c3.jpg

10b6ec6c7d08bef4a75eff40b09933db.jpg

4f336c7cc5f6ea5e3e5e12254533a180.jpg

حال تصور کنید اگر یک میلیون نفر ایرانی به این فیلم رای یک بدن ریتینگش به زیر 2 میاد و فاجعه ای برای فیلم و کارگردانش خواهد بود.
لطفا این لینک رو برای دوستانتون به اشتراک بزارید ، ممنون

iman.p30club

iman.p30club

کاربر تالار
کاربر تالار
من اولیم نیستم ولی جزو اولیها میخوام باشم . زنده باد ایران

do.php

آخرین ویرایش:
youview

youview

کاربر تالار
کاربر تالار
آقا من این به اشتراک گذاشتم اینطوری به پستم جواب دادن. من که این فیلم رو ندیدم. بگو چی بگم بش.

من این فیلمو دیدم
کاملا با حرفتون مخالفم
فقط با قسمتی که الکیمیخوان خودشون رو بکشن موافقم
اما دقت کنین نگفته اونجا تهرانه
اون ادم ها یه سری ادم هستن که رفتن اونجا برای زندگی و برای برخی از مشکلات مجبور شدن اون کارو بکنن

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
اونجا یکی از محله های فقیر نشین و مزخرف عرب اومده ایرانیها رو بدبخت و احمق و عقب مونده نشون داده کلا یه ربع اول فیلم مخصوص ایرانیهاست بعد شما میگی هیچ توهینی نشده

کدوم ایرانی به خوش بمب وصل میکنه خودشو بترکونه :|

اگر ما اعتراض نکنیم اونا فک میکنن ما پذیرفتیم که همچین آدمایی هستیم و هرچی که اونا به ما میگن
توهین نباشه به هیچ کس ولی به ما میگن وحشی و کم عقل و... چیزه دیگه

لطفا برین مشاهده کنین بعد نظر بدین دقیقا ر * ی * د * به ایرانیها

پیام راشل کوری

این لینک برای تماشای آنلاین کلیک

این لینک هم برای دانلود کلیک

آخرین ویرایش:
Dark Light

Dark Light

کاربر تالار
کاربر تالار
به نظرتون مهم هست که اون ها چی فک کنن !

مهم این هست که ما خودمون حقیقت رو میدونیم الآن

اون راه حلی هم که گفتین چیزی نیست که ضربه ای بخواد به یه فیلم بزنه مهم هیئت داوری هست که توی مسابقات نظر میدن

بذار هر چی میخوان فکر کنن خورشید همیشه پشت ابر نمی مونه .

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
اتفاقا مهمه که اونها چه فکر میکنن!
مهمه چون تو فیفا و.بروز رسانی جام جهانی ایران رو.با لباس های عربی کشیدن اون هم به خاطر نداشتن تصویر ذهنی مناسب!
شما از یه آمریکایی بپرس که نظرت درمورد ایران چیه؟!
فکر میکنید چرا تحریم هستیم؟
فکر میکنید چرا شرکت های بزرگ در ایران سرمایه گذاری های کلان نمیکنن؟!
و...
و من الله توفیق!

Sent from my C6903 using Tapatalk

iman.p30club

iman.p30club

کاربر تالار
کاربر تالار
مهمه چون تو فیفا و.بروز رسانی جام جهانی ایران رو.با لباس های عربی کشیدن اون هم به خاطر نداشتن تصویر ذهنی مناسب!
و...
و من الله توفیق!

من که با نظر شما کاملا موافقم

Dark Light

Dark Light

کاربر تالار
کاربر تالار
و...
و من الله توفیق!

خوب درست

ولی این که ناراحت باشی و نتونی کاری بکنی واسه من جالب نیست

واسه همین به یه نگرش دیگه نیگاه میکنم که راحت باشم ، گر چه به میهنم غیرت هم دارم

خوب حالا شما تاحالا برای این مشکلات با این تفاسیر چه تلاشی کردید ؟

وقتی چیزی از دست من و شما خارج باشه نباید زیاد درگیرش شد

Prince Erfan

Prince Erfan

کاربر تالار
کاربر تالار

خوب درست

ولی این که ناراحت باشی و نتونی کاری بکنی واسه من جالب نیست

واسه همین به یه نگرش دیگه نیگاه میکنم که راحت باشم ، گر چه به میهنم غیرت هم دارم

خوب حالا شما تاحالا برای این مشکلات با این تفاسیر چه تلاشی کردید ؟

وقتی چیزی از دست من و شما خارج باشه نباید زیاد درگیرش شد

خب دیگه این میشه پاک کردن صورت مسئله !
وقتی کاری نتونیم بکنیم بهتره چشممون رو در برابرش ببندیم آره ؟!

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
در زمان حمله مغول به کشوری، مغول ها به روستایی رسیدن که مردمانش چیزی برای دفاع نداشتن و از قضا اون یکی از سرباز های مغول هم سلاحی برای کشتن نداشت
به مردی رسید و مرد بدون دفاعی زانو زد... سرباز که چیزی برای کشتن نداشت به مرد گفت سرت رو زمین بذار تا من برم سلاحی بیارم...
خب حالا سوال اینجاست که اون مرد نمیتونست یه مشت خاک بپاشه تو صورت سرباز؟!
در هر صورت کشته میشد اما حداقل یه دفاعی از خودش کرده بود...

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا