تولد حاج علی!

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
به به سلام سلام :دی

حاج علی ( @WickedSick ) جان تولدشه بیایید تبریک بگید :هه

منم به نوبه ی خودم تبریک میگم این سالروز خجسته رو، و امیدوارم به هرچی که میخوای برسی
فقط لطفا چیزای بد نخواه دیگه به خودت واگذار کردم این قسمتو :دی

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
اعع :دی مبارکه :دی امیدوارم سوپرسل به شخص 99999 تا جم برات بریزه :دی یه عمر هم جی تی ای آنلاین بزنی حال کنی :دی درساتم حال کنی و کنکورم بیشتر حال کنی :| :دی

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام
تبریک میگم،
امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشی ؛)

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سلام
تبریک میگم
امیدوارم به پای هم پیر شین ( خودت و کلش رو میگم:دی)

RAHA

RAHA

عمه برادرزاده
مدیر بخش
تولدتون مبارک
امیدوارم در زندگی به بهترین ها برسید

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
@Pb.GraphisT
:دی زود زدیش :| فرداعه :هه ولی بسیار ممنون 3> من و چیز بد؟ اصن 2 مقوله(مغولع مغوله مقولع) جداگانه ایم :دیییی
حاجیم خودتی :هه (شوخ)
@TaurohtaR
(دهنت سرویس 2 ساعت و نیم طول کشید منشنت کنم :/ عاخه لاصم اسمت تمامی حروف از a تا z رو داره دییی)
تنکس دوود.بات ای ویل کویت کلش سوون.میبی 1 مانت.+اووف جی تی ای O_O جات خالی یروز بازی کردم :لول تا خاستم کدو بت بدم طرف عاشغال(گرچه اک مال خودش بود ولی زورم داره :| )عوض کرد رمزو. منم 1 گیگم رفت دگ اصن سراغشم نرفتم :دی
گفتی کنکور :| ی جا قبول شم دگ درس نخنونم پدرم در اومد دگ همش درس ادم تو توالتم ب فکر کنکوره -_- (حالا منو میگی درس میخونم :| )
ممنون 3>
@Nodije
ممنون ادمین.همچنین ;)
@A.Shadow
ممنون :دی ولی دگ تا 1 ماه دگ بیخی اش میشم :هه
خیلی ممنون.

@RAHA
ممنون عمه ی (نمیدونم عمه ی کی بودین :| فک کنم عمه ی استارتر تاپیک بودین)
خیلی ممنون ^^
@killer666
مرسی همچنین :)

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
تولدت مبارک امیدوارم تاون یازده مکس بشی با ده هزارتا جم ک ندونی چ کارش کنی :هه کل عمرت بشینی هر چی بازی مورد علاقته پلی بدی :دی
ود در اخر همیشه موفق و سربلند باشی:ایکس

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
@TaurohtaR
(دهنت سرویس 2 ساعت و نیم طول کشید منشنت کنم :/ عاخه لاصم اسمت تمامی حروف از a تا z رو داره دییی)
تنکس دوود.بات ای ویل کویت کلش سوون.میبی 1 مانت.+اووف جی تی ای O_O جات خالی یروز بازی کردم :لول تا خاستم کدو بت بدم طرف عاشغال(گرچه اک مال خودش بود ولی زورم داره :| )عوض کرد رمزو. منم 1 گیگم رفت دگ اصن سراغشم نرفتم :دی
گفتی کنکور :| ی جا قبول شم دگ درس نخنونم پدرم در اومد دگ همش درس ادم تو توالتم ب فکر کنکوره -_- (حالا منو میگی درس میخونم :| )
ممنون 3>
من خودم رفیقم خرید، با اکانت اون حسابی بازی کردم :| برا یه ماه اینا :دی ولی بدون رفیق شدیدن خسته کننده میشه بازی :( :دی با اینحال بازم دانشگاتم تموم شه حال کنی یه دست :دی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا