جوک های کوتاه و خواندنی

• شروع کننده موضوع killer666
  • تاریخ شروع
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
از درخت آموختم که
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
نه واقعا انتظار داری از درخت چیزی یاد بگیرم؟:| من از استادام چیزی یاد نگرفتم اونوقت بیام از یه درخت چیزی یاد بگیرم؟ :| :گریه((

samasadat

samasadat

کاربر تالار
کاربر تالار
پول میرود ز دستم صاحب مغازه ما را
دریاب که جیب پنهان خواهد شد آشکارا
خانه نشستگانیم ای آه سینه برخیز
باشد که باز بینیم پاساژ آشنارا
ده روز عید خندون افسانه است و افسون
عیدی ز دست فامیل تندی بگیر جانا
حافز به خو نپوشد این خرقه ی گرانی
ای یار مهربانم معذور دار ما را .
حافظا!

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
شماهایی که صدای سیستم ماشینتوتو تا ته زیاد میکنین که از انگشت شصت پا تا داخل معده عادم میلرزه...خیلی باحالید..!فقط به شرطِ اینکه آهنگای باحال بذارید

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
زن باس از خونه باباش که میاد......از مچ تا کتف النگو باشه .مرد هی بفروشه بزنه به یه زخمی :گریه((

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
جمله »چقدر چاق شدی!« چیست ؟جمله ای که میتونه درجا جنس مونث رو از پا دربیاره و در طولانی مدت باعث افسردگی اون شخص بشه !

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
یعنی با این شانسی که من دارم اگه دختر به دنیا میومدم تو جهل عربستانی ها به دنیا میومدم زنده به گورم میکردن :|

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
مادر است دیگر..........گاهی دلش میخواهد صبح زود ظرفها را بشوید و ما را سگ خواب کند :|:گریه(((((

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
پشت هر “فداى سرت”یه “خاک بر سرت” به صورت مستتر و بالقوه وجود داره

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
عرض شود که رفتم کلانتری میگم گوشیم رو گم کردم!............میگه کجا گم گردی؟میگم پارک..!میگه چرا رفتی پارک؟اصلا با کی رفته بودی؟گروهبان اسدی ببرش بازداشتگاه!! :گریه((((

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
یعنی این شانسه ما داریم . . . .تنها سودی که رشته ی تحصیلیم تا الان داشته این بوده که ؛ هر بار میرم تو اشپز خونه بابام میگه : مهندس یه ۲ تا چایی بیار بخوریم ! :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا