خوشحالي رونالدو از اولين هتتريک با پرتغال

C.RONALDO

C.RONALDO

EL KING! CRISTIANO
کاربر تالار
کاربر فعال
00939486-1.jpg

کريستيانو رونالدو ميگويد، هرچند به رکوردشکني فکر نميکند اما از اين که توانسته اولين هتتريک خود را براي پرتغال انجام دهد، خوشحال است.

کريستيانو رونالدو در بازي پرتغال برابر ايرلند شمالي در انتخابي جامجهاني موفق شد اولين هتتريک خود براي کشورش در 15 دقيقه انجام دهد.

به گزارش ايسنا ، مهاجم پرتغال پس از درخشش با تيم ملي کشورش در انتخابي جامجهاني گفت: اولين هتتريک من براي پرتغال بود و به همين خاطر اين بازي براي من بسيار تاريخي و به يادماندني شد. درست است که توانستم رکورد گلزني اوزه بيو را در تيم ملي پرتغال بشکنم اما اين هدف من نبود و به آن فکر نميکردم. با اين حال از اين رکوردشکني خوشحالم زيرا اوزه بيو يک بازيکن شاخص در تاريخ فوتبال پرتغال بوده است.

رونالدو با تمجيد از پائولو بنتو، سرمربي پرتغال گفت: بنتو در موفقيتهاي پرتغال نقش مهمي داشته است. او هميشه به ما ميگويد اعتماد به نفس داشته باشيد و خودتان را باور کنيد. ما نيز نشان داديم تيم بزرگي هستيم.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا