دانلود انیمیشن فوق العاده جذاب Free Birds محصول 2013 (با دو کیفیت فوق العاده

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
دانلود انیمیشن فوق العاده جذاب Free Birds محصول ۲۰۱۳
|| با کیفیت فوق العاده Bluray 720p و حجم ۶۵۰ مگابایت // زیرنویس پارسی به زودی ||
[ لینک های مــســتــقــیــم ، کـمـکـی ]

free_birds2013.jpg
لینک IMDB
مشاهده تریلر
امتیاز منتقدین : ۳۸ / ۱۰
ژانر : انیمیشن ، ماجراجویی ، کمدی
کارگردان : Jimmy Hayward
ستارگان : Woody Harrelson, Owen Wilson, Dan Fogler
کیفیت : فوق العاده Bluray 720p
حجم : ۶۵۰ مگابایت
انکودر : Ganool
زمان : ۹۱ دقیقه
اسکرین شات : دارد
زیرنویس پارسی : به زودی…

خلاصه داستان : دو بوقلمون باید در زمان سفر کنند و به جایی بروند که بوقلمون ها در منوی شام شب عید قرار گرفتند و از این کار جلوگیری کنند و بوقلمون ها را از منوی شام شب عید حذف کنند .

کیفیت BluRay 720p با حجم 650 مگابایت
لینک های دانلود: ، Davvas ، UptoBox، UploadBaz ، Mrleecher ، 4UpFiles ، Putlocker ، RioUpload ، Expressleech ، Hexupload،

کیفیت BluRay 1080p با حجم 1300 مگابایت
لینک های دانلود: ، Davvas ، UptoBox ، UploadBaz ، Mrleecher ، 4UpFiles ، Putlocker ، RioUpload ، Expressleech ،

پسورد اکسپرس لیچ :dfire.ir

آخرین ویرایش:
Night_King

Night_King

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : دانلود انیمیشن فوق العاده جذاب Free Birds محصول 2013 (با دو کیفیت فوق العاده

محمد نایک سلام من دوست مرتضی هستم blood_vampire اکه میشه توضیح ده چجوری اینارو dl کنم

NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
پاسخ : دانلود انیمیشن فوق العاده جذاب Free Birds محصول 2013 (با دو کیفیت فوق العاده

سلام.

من نمیدونم از کدوم لینک میخوای دان کنی ولی این دو تایی که میگم سرعتش بالاس (
کیفیت BluRay 720p با حجم 650 مگابایت )

برو تو این لینک
Expressleech در صفحه ای که باز میشه از تو میخواد که پسورد وارد کنی اینو وارد کن (dfire.ir) ممکن بعضی مواقع ارور بده ولی کد اشتباه نیست هر موقع ارور داد دوباره سعی کن

خوب بعد از این که پسورد تایپ کردی رو گزینه دانلود کلیک کن تا صفحه ی جدید باز شه در صفحه ی باز شده از تو دوباره پسورد میخواد که خودش کلمه عبور تو یه کادر کوچیک نوشته شما همون کلمه عبور باید تایپ کنی بعد از اون رو گزینه ی ساخت لینک جدید کلیک کن بعد از کلیک یه تب جدید باز میشه اون موقع خودش میره رو دانلود اگه هم نرفت رو نوشته آبی رنگ که داخل کادر کلیک کنید.

.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

لینک دانلود گزینه دوم

برو تو این لینک

UploadBaz ) رو گزینه free download کلیک کن خوب در صفحه ی باز شده از تو رمز عبور میخواد که خودش رمز داخل کادر نوشته شما باید همون رمزی که داخل کادر نوشته رو کادر خالی تایپ کنید بعد رو گزینه create download link کلیک کن در صفحه ی باز شده نوشته آبی که داخل کادر کلیک کن میره رو دانلود.

( به مشکلی برخوردی بگو کمکت کنم بازم . اینم مزایای دوستی با مرتضی دیگه :هه برو دعاش کن )

آخرین ویرایش:
GreaT VampirE

GreaT VampirE

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

دمت گرم عخشمی دیگه:بوس

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا