دانلود Windows 7 Codecs 3.3.9

Sajjad MT

Sajjad MT

گنده تالار!
مدیر بازنشسته
Win7codecs 3.3.9 پخش بدون دردسر فیلم های DVD و فایل های صوتی کد شده در ویندوز ۷ . یکی از مواردی که برای اکثر کاربران کامپیوتر تاکنون مشکلات زیادی بوجود آورده اند کدک ها هستند کدک ها معمولا توسط یک پک عرضه میشوند که با نصب کردن این پک شما بدون هیچ دردسری و بدون هیچ تنظیمات خاصی قادر خواهید بود که در نرم افزارهایی که فایلهای مورد نظر شما را نمایش نمیدادند فایلهای خود را به راحتی تماشا کنید با نصب این پک فایلهای شما در تمامی نرم افزارها به فایلهای قابل پخش تبدیل خواهند شد این نرم افزار کمک میکند که تمامی فایلهای صوتی و تصویری شما را نمایش دهد.
این نرم افزار فوق العاده برای پخش برنامه های مالتی مدیا می باشد. شما به کمک این برنامه می توانید اکثر فرمت های صوتی تصویری را اجرا کرده و از تماشای آنها لذت ببرید. این برنامه مجوعه از جدیدترین کدهای معرفی شده برای ویندوز ۷ میباشد. شما می توانید آنها را به طور کامل بر روی سیستم نصب کرده و پس از نصب هر زمان میتوانید هر بخش را به صورت جدا حذف کنید که به هیچ عنوان آسیبی به برنامه اصلی وارد نمی کند. همچنین می توانید آیتم حذف شده را خیلی ساده دوباره بر روی سیستم نصب کنید.

[DOWN]http://fs10.filehippo.com/8159/700c5e840a8e470bb559a4c3f45e9ef6/Win7codecs_v339.exe[/DOWN]

آخرین ویرایش:
killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته
پاسخ : دانلود Windows 7 Codecs 3.3.9

فقط که رو گزینه کلیک کردم این صفحه باز شد حالا من کدومو باید دان کنم ؟
FileHippo.com - Download Free Software

Sajjad MT

Sajjad MT

گنده تالار!
مدیر بازنشسته
پاسخ : دانلود Windows 7 Codecs 3.3.9

با تشکر از فتاح عزیز

لینک دانلود تصحیح شد

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا