دختران ایرانی در دبیرستان چه می کنند !!!!! (عکس)

• شروع کننده موضوع P@rtiz@n
  • تاریخ شروع
MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : دختران ایرانی در دبیرستان چه می کنند !!!!! (عکس)

شما يه نگاه به اطرافتون بندازيد تا ديگه تكذيب نكنيد :|

باشه صب کن

پشتم یه تخت خوابه
کیس و مانیتورم که جلومه
سمت راست پرده و پنجره
سمت چپم که دره اتاقه
یه کم خرت و پرت و سی دی رو زمین افتاده
بالام که سقفه و لامپ مهتابی

خب نگاه کردم
چی شد الان ؟ :||

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

همه از این کارا میکنن

حالا پسرا یه جور دیگه

ReYHanEH

ReYHanEH

کاربر ماندگار
کاربر ماندگار

شما نگاه نكنيد سنگين تريد :|
همون تكذيب بكنيد بهتره :||

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

دوستان ؛ این تاپیک فقط قصدش یک شوخی بود ! خب من خودم هم جوان هستم ؛ ما هم کارهای دیوانه وار (خیلی بدتر از این :)) ) هم انجام دادیم ! حالا دیگه بی خیال ...

invisible

invisible

کاربر تالار
کاربر تالار

چقدر بعضی از دخترا جلفند !؟
اینا اگه تو دانشگاه پسرا نبودند الان دانشگاهم اوضاعش خیلی بدتر از اینا بود !

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

باحال بود ممنون البته ما دخترا خیلی شر تر از اینا هستیم و این کارای پیش پا افتاده بیشتر برای آقا پسرا هست که خیلی مبتدی هستن و عشق ماشین و این حرفا بگذارید به یک کار مبتدی دیگر نیز اشاره کنم که برای آمزش تازه وارد ها به کار میرود :
اگه داخل حیاط برای خروج آب یک چاهک باشد و باران نیز به شدت ببارد دانش آموزان فرصت را از دست نداده و به صورت ماهرانه چاهک را میبندند تا آب حیاط را پر کند ولی حیاط هم باید کوچک باشد پس از ساعتی مسئولان متوجه مسدود شدن راه شده و به سرعت اقدام میکنند که این اقدام با شکست مواجه میشود در نهایت 25% مسئولان مدرسه را تعطیل میکنند 15% باز سخت در تلاش اند 30% زنگ میزنند لوله باکنی 30% هم توجهی ندارند و در نتیجه 100% بچه ها خیس شده ( باران بند آمده ) و 80% والدین شکایت میکنند و 90% مسئولین روز بعد به پای بچه ها میافتند

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

اصن دخترا زورو تشریف دارن

MagicalBOY

MagicalBOY

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

باحال بود ممنون البته ما دخترا خیلی شر تر از اینا هستیم و این کارای پیش پا افتاده بیشتر برای آقا پسرا هست که خیلی مبتدی هستن و عشق ماشین و این حرفا بگذارید به یک کار مبتدی دیگر نیز اشاره کنم که برای آمزش تازه وارد ها به کار میرود :
اگه داخل حیاط برای خروج آب یک چاهک باشد و باران نیز به شدت ببارد دانش آموزان فرصت را از دست نداده و به صورت ماهرانه چاهک را میبندند تا آب حیاط را پر کند ولی حیاط هم باید کوچک باشد پس از ساعتی مسئولان متوجه مسدود شدن راه شده و به سرعت اقدام میکنند که این اقدام با شکست مواجه میشود در نهایت 25% مسئولان مدرسه را تعطیل میکنند 15% باز سخت در تلاش اند 30% زنگ میزنند لوله باکنی 30% هم توجهی ندارند و در نتیجه 100% بچه ها خیس شده ( باران بند آمده ) و 80% والدین شکایت میکنند و 90% مسئولین روز بعد به پای بچه ها میافتند

خب چه کاریه آخه !؟ اگه بارون نیومد چی !؟
7-8 تا چسب قطره ای یا چسب حرارتی که قوی باشه گیر میارین
ساعت 6 که همه نیومدن مدرسه و مدرسه خلوته میرین در کلاسا رو با چسب به هم میچسبونین
به همین راحتی! :))

SaHMi

SaHMi

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

واقعا قکر نمیکردم همچین هوش و استعدادی وجود داشته باشه ! :اه !
:|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا