دختر افغانی، ملکه زیبایی انگلستان شد!! (+عکس)

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

دختر افغانی، ملکه زیبایی انگلستان شد!! (+عکس)

559.jpg

وی که به شش زبان از جمله روسی و فارسی صحبت می کند، از میان ۴۰ رقیب برگزیده شد. وی پس از ...

دختری که از والدینی افغانی به دنیا آمده و مدعی شده که مسلمان است، توانست تاج ملکه زیبایی انگلستان را بر سر بگذارد.
حماسه کوهستانی، ۱۸ ساله، اعلام کرد که خوشحال است که "تاریخ ساز" شده و مشتاقانه منتظر است تا در رقابت های دختر شایسته جهان در چین به رقابت بپردازد.

560.jpg

خانم کوهستانی بعد از آن که پدر و مادرش ناگزیر به فرار از افغانستان شدند، در تاشکند ازبکستان به دنیا آمده است.
وی که به شش زبان از جمله روسی و فارسی صحبت می کند، از میان ۴۰ رقیب برگزیده شد. وی پس از مراسمی دو روزه در لیورپول شنبه شب، سوم سپتامبر تاج ملکه زیبایی را بر سر گذاشت.

561.jpg

خانم کوهستانی که می گوید مادرش در انتخاب و تهیه لباسش نقش داشته بود، اعلام کرد: "وقتی آنها گفتند که من برنده شده ام، فکر کردم که اشتباه شنیدم. دعا می کردم اشتباه نکرده باشند، یک لحظه طول کشید تا باورم شود".
به خانم کوهستانی که توانست بر یک رقیب دیگر، سارا مندلی، ۲۳ ساله از ناتینگهام غلبه کند، برای بازی در یک فیلم بالیوودی پیشنهاد شده است.

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا