درخواست هک کردن مزرعه رایگان من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
هنوز چی کسی دانلود نکرد یه ماه و نیم شد که حالا حتما نباید از اون لینک ها دانلود کنید که توی یوتیب و گوگل سرچ کنید my free farm bot یا my free farm hack کلی مطلب میاد عجله کنید دوستان

درود !
اولا تعریفتون از یه ماه چند روزه دیگه?!:)
ببینید دوست من ماهم مثل شما انسانیم نیروی خارقالعاده هم نداریم فقط تو این چند سال تجربه کسب کردیم همین !
باز هم برای کمک به شما یکی از مدیران فروم با کمک گرفتن از دوستان خاج از کشور تونستن به دانلود فایل برسن اما فایل کامل دانلود نمیشه
در هر صورت بازم باید صبر کنید ...

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار
پاسخ : درخواست هک برای بازی مزرعه رایگان من

واییییییییی که تو رو خدا من که همیشه روی صبرم همش صبر دارم میکنم کسی دانلود کرد بزاره ممنون میشم

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

من که مردمو زنده شدم انگار خودم فقط توی این تایپینک هستم فقط بقیه ها برگ چغندر هستن؟ مگه شعار انجمن این نیست که اینجا جای پیشرفته نه جای خدمت خوب من و شما هم میخوایم در زمینه بازی آنلاین یکمی پیشرفت کنیم دیگه ای بابا

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

من که مردمو زنده شدم انگار خودم فقط توی این تایپینک هستم فقط بقیه ها برگ چغندر هستن؟ مگه شعار انجمن این نیست که اینجا جای پیشرفته نه جای خدمت خوب من و شما هم میخوایم در زمینه بازی آنلاین یکمی پیشرفت کنیم دیگه ای بابا

درود !
دوست من اولا شعار انجمن این نیست !

دوما اینکه ما هم کارو زندگی داریم با این حال هم داریم تلاش خودمون رو انجام میدیم این جای تشکر کردنه ؟! حتی به خاظر یه بازی با خارج از کشور برای دانلود تماس گرفتیم ! کدوم وب سایتی همچین کاری میکنه ! اونقوت شما میای به مسئولین این سایت توهین هم میکنید واقعا متاسفم !

سوما اینکه هک پیشرفت نمیده ! فقط برای تقلبه !

موفق باشی:)

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

اولا شما یه غلط املایی دارید اون بالا {خاظر} به جای {خاطر} دوما من که رفتم ... سوما من اینجا میمونم چون از اعضا خوشم میاد که همکاری نمیکنن چهارمم من کی توهین کردم که خودم خبر ندارم اگه میشه آدرس دقیق بدین کجا توهین یا ناسزا گفتم اگه نمیدونین ناسزا چی هست محض اطلاع شما {فحش} پنجمم لطفا سریعتر

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

اولا شما یه غلط املایی دارید اون بالا {خاظر} به جای {خاطر} دوما من که رفتم ... سوما من اینجا میمونم چون از اعضا خوشم میاد که همکاری نمیکنن چهارمم من کی توهین کردم که خودم خبر ندارم اگه میشه آدرس دقیق بدین کجا توهین یا ناسزا گفتم اگه نمیدونین ناسزا چی هست محض اطلاع شما {فحش} پنجمم لطفا سریعتر

من حوصله کلکل رو ندارم ! خودتون متنتون رو بخونید متوجه میشید .

با این حال بازم باید صبر کنید . هک رو به راحتی میتونن دانلود کنن ولی به 70 درصد که میرسه ارور میده ! پس باز هم باید صبر کنید !

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

هشکی دانلود نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:thumbsdownsmileyani

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

به درک من دانلود کردم به شما هم نمیدم ...

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

بنا به دستور کارگروه جرایم رایانه ای هرگونه انتشار هک یا کد تقلب بازی ها جرم محسوب میشه و ناشر ان طبق قانون جریمه خواهد شد . بنابر این اگر شما هم بخواید هک رو قرار بدید ما مجبور به حذف اون میشیم . مثل تاپبک های تانک :)

موفق باشید

تاپیک قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا