درخواست هک کردن مزرعه رایگان من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
پاسخ : درخواست هک برای بازی مزرعه رایگان من

شماره رو که من میزنم قبول میکنه اما مشکل اینه که به اون شماره کدی رو به وسیله پیامک میفرسته و باید اون کد در قسمت بعد به یک شماره دیگه ارسال بشه !

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

خب اگه نشد میتونید توی یوتیوب هم سرچ کنید "my free farm hack" یا "my free farm bot" کلی فیلم میاد که پایینش لینک دانلود هست یا اگه این ها رو هم توی گوگل سرچ کنید میاد ولی اگه بخواین توی گوگل سرچ کنید آخرش بنویسید دانلود به انگلیسی : دی "download"

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

کسی ترواین بازی میکنه؟
یه هک پیداکردم میخوام ببینم کار میکنه یا نه

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

خب اگه نشد میتونید توی یوتیوب هم سرچ کنید "my free farm hack" یا "my free farm bot" کلی فیلم میاد که پایینش لینک دانلود هست یا اگه این ها رو هم توی گوگل سرچ کنید میاد ولی اگه بخواین توی گوگل سرچ کنید آخرش بنویسید دانلود به انگلیسی : دی "download"

درود :
دوست من نرم افزار مخصوص هک پیدا شده اما مشکل اینه که نمیشه اون رو به راحتی دانلود کرد

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال

قضیه هکتروانی رو بیخیال ادرسش گم شد:دی

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

ای بابا من فقط یه چیزی از شما دوستان خواستم ببینید دارید چی کار میکنید دو روز تمام بی نهایت این تاپینک رو بالا آوردم ولی هیچی بابا یکی توی این دنیا وجود نداره این کار رو برای من بکنه ممکن که هست

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

ببینید دوست عزیز فایلهایی که توی این جور سایتها آپلود میشن در هشتاد درصد مواقع تقلبی هستند. با این حال، دانلود از این سایتها به این سادگی نیست و گرنه تا الان خیلی ها می تونستن دانلود کنند. این سایت ها یه سری ساروی داره که اولا دسترسی بهش برای ایران امکان پذیر نیست، جدا از این مسئله اطلاعاتی که می خواد با وارد می کنیم اما چون شماره تلفن می خواد از داخل ایران نمی تونیم دانلود کنیم

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

منظورتون از سارور چیه منظورتون سرور هست؟:soal:

- - - Updated - - -

پس یعنی کلا نمیتونید اون رو از یه جای دیگه که مثل اینجور سایت ها باشن گیر بیارین؟و دانلود کنید؟؟؟؟

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
درود.شما یکبار به اون لینکی که دادم سر بزنید
متوجه میشید ساوری چیه!
در مورد دانلود نشدنی که نیست! پلی شدنش خیلی سخته!

H

hooman

کاربر تالار
کاربر تالار

منظور شما این هست که اگه بخوایم از این سایته یعنی : UpShare.org یه فایلی رو دانلود کنیم باید توش عضو بشیم و وقتی هم که می خوایم عضو بشیم مشخصات خارجی رو مثل شماره تلفن با تاییدش می خواد که در بالا اشاره کردن دوست عزیزمون و چون که این مشخصات رو نداریم و در حال حاضر کشور ایران در تحریمی هست یعنی من کلپلیت از دانلود این فایل منصرف بشم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا