دریافت جم رایگان و محدود کلش آف کلنز

M

mr.coc

کاربر تالار
کاربر تالار
Banned
سلام دوستان عزیز
خب فکر کنم این پست لازم بود برای ما ایرانی ها هم به اشتراک گذاشته بشه
کمپانی supercell سازنده بازی معروف کلش آف کلنز این روزها زیادی داره درآمد کسب میکنه
اون هم از راه فروش الماس یا همون جم

سایت های زیادی داخل دنیای نت هستن که وعده دریافت جم رایگان رو میدن اما یا کار نمیکنن یا هم اگر کار کنن کلی آفر و مراحل میذارن برای گرفتن جم
که کلا آدم رو بیخیال میکنن این سایت که به تازگی شروع به کار کرده ساخته دست یک فرد روسی هستش و مدت کمی هست که داخل نت شروع به کار کرده سایتش اما خب کاربران زیادی جذبش شدن خود من یکیش بودم اول ترسیدم نکنه کلکی داخل کار باشه با اکانت دیگری تست کردم اما بعد 2 روز دیدم جم ها از 10 تا به 3 هزارتا رسیدن با یک اکانت دیگه هم تست کردم برای دریافت 5 هزار جم اما الان 4 روزه اصلا جواب نداده نمیدونم دقیق روند کار این سایت رو اما اینطور که معلومه بالای 3 هزارتا جم نمیده اگر میخواید جم دریافت کنید بالای 3 هزارتا نزنید که بی فایدس امیدوارم به کارتون بیاد دوستان این سایت رو هم از داخل Youtube پیدا کردم و نظرات بعضی دوستان هم جالب بود که شرکت supercell به مناسب کریسمس به شهروندهای آمریکایی خودش 3هزار جم رایگان میده و این سایت هم با متدهای خاص خودش شمارو یه شهروند امریکایی جا میزنه و این جم ها رو دریافت میکنه

ویرایش مدیریت: اینگونه سایت ها همگی تقلبی هستند، در صورت مواجهه با همچین سایت های اصلا اطلاعات کاربری رو در اختیارشون قرار ندید.
این وب سایت نه تنها روسی نیست، بلکه از دامین های رایگان استفاده میکنه.
!! اصلا از این وب سایت ها استفاده نکنید!!

کل اطلاعاتی که داشتم رو در اختیارتون گذاشتم دوستان امیدوارم مفید باشه
هرکس هم جواب گرفت بذاره داخل همین تاپیک با عکس اکانت که دوستان ببینن

تشکـــر

آخرین ویرایش توسط مدیر:
NIKE

NIKE

پکر!؟
مدیر بازنشسته
خوب اگه واقعا عمل میکنه عکس اکانت خودتو بذار ببینیم کلنی هم ک هستی معلوم باشه با تگ کلنت

دوستان لطفا انجام ندین تا مطمئن نشدین این سایت جیمیل و پسورد ازتون میگیره یهو دیدین اکانت بازیتون هک شد ارزش نداره بخاطر یه جم !!!!

موفق باشید.

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
خوب اگه واقعا عمل میکنه عکس اکانت خودتو بذار ببینیم کلنی هم ک هستی معلوم باشه با تگ کلنت

دوستان لطفا انجام ندین تا مطمئن نشدین این سایت جیمیل و پسورد ازتون میگیره یهو دیدین اکانت بازیتون هک شد ارزش نداره بخاطر یه جم !!!!

موفق باشید.
موافقم این سایت قابل اعتماد نیست

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
سایت فیک هست.
استارتر هم بن شد!!(به نظر معرفی سایت با اطلاع قبلی بوده!)

WickedSick

WickedSick

کاربر تالار
کاربر تالار
جالب اینه ملت بازم گول اینا رو میخورن -_-
بعد میرن میگن:فلان فلانه گوگل!اصلا امنیت نداره!دزه تقلب کاره.امریکا همش دزده.( ----_____---- )
#Iranian Logic

TaurohtaR

TaurohtaR

The Ranger
مدیر بخش
گوگل مگه امنیت داره ؟:| نداره که :دی

Real Feeling

Real Feeling

پسر دایی
کاربر فعال
کلمه امنیت اطلاعات تو جهان الان در حد جوک هم نیست :|

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا