رويانيان:کريمي ام الفساد تيم است

• شروع کننده موضوع KaShKoOl
  • تاریخ شروع
KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با انتقاد شديد از علي کريمي گفت که ديگر او را به پرسپوليس راه نخواهد داد.

00940017-1.jpg

به نقل از ايسنا، در حاشيه افتتاح رستورانهاي زنجيرهاي باشگاه پرسپوليس وقتي يکي از هواداران اين تيم از رويانيان خواست تا بنا به خواست هواداران علي کريمي را به پرسپوليس بازگرداند مديرعامل سرخپوشان در پاسخ گفت: به هيچ عنوان اين کار را نخواهم کرد. کريمي ضربههاي زيادي به تيم زده است. شما نگاه کنيد که او با مربيان سابق پرسپوليس مثل دنيزلي و ژوزه چه کرد. او امالفساد تيم است! مديرعامل پرسپوليس در ادامه خطاب به آن هوادار مدعي شد که علي کريمي براي هر بازي در پرسپوليس 100 ميليون تومان از اين باشگاه دريافت کرده است.

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
رويانيان: من اين حرفها را درباره کريمي نزدهام

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: از سايتي که نقل قول من را درباره کريمي منتشر کرده شکايت ميکنم.

00944502-1.jpg

محمد رويانيان اظهار داشت: مسئولان حقوقي باشگاه را موظف کردم که فردا صبح از سايتي که از قول من عليه علي کريمي صحبتهايي را منتشر کرده است شکايت کنند و مطمئن باشيد تا دقيقه آخر اين مسئله را پيگيري ميکنم. به گزارش فارس، وي افزود: من اين حرفها را نزدهام و مطمئن باشيد در محکمه اين قضيه را با جديت پيگيري ميکنم. رويانيان اظهار داشت: متاسفانه برخيها نميتوانند خبر از پرسپوليس بگيرند و دست به اين کارهاي ناشايست ميزنند.

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
واکنش شديد کريمي به اظهارات رويانيان

علي کريمي نسبت به صحبتهاي مديرعامل پرسپوليس در جمع هواداران واکنش نشان داد.

00943396-1.gif

به گزارش فارس، علي کريمي در واکنش به صحبت هاي مديرعامل پرسپوليس که در جمع هواداران از او انتقاد کرده بود در کد هواداري خود نوشت: رويانياني که حرف هايش به ساعت نمي کشد و خودش تکذيب مي کند ارزش فکر کردن ندارد. وي افزود: بايد ببينيم رويانيان جرات دارد به دايي چک هاي دستفروشان را بدهد!؟ « آخر چقدر دروغ، چقدر بازي کردن با افکار مردم؟ خدا ناصر حجازي را بيامرزد که خوب حرفي مي زد. بعضي از مديران فقط بلدند از روي کتاب خوب حرف بزنند و چيزي از خود براي نشان دادن ندارند. حرف هاي زيادي براي گفتن هست اما هواداران ما خسته شده اند از اين همه حرف و وعده و وعيد. قضاوت با خود شما. اميدوارم ديگر به پر و پاي من نپيچد!» علي کريمي

KaShKoOl

KaShKoOl

یه مرد تنها و خسته
کاربر ماندگار
پيام مهدويکيا براي علي کريمي

مهدويکيا به اتفاقات اخير باشگاه پرسپوليس واکنش نشان داده است.

00036839-1.jpg

به گزارش گل، مهدي مهدويکيا براي علي کريمي پيام فرستاده است. اين پيام اوست: بردار عزيزم علي کريمي" قلبم روز به روز ميشکند از نامهرباني ها. ظهر امروز خبري منتشر شد که گوياي نفرت شخصي افراد از تو بود. هر روز بيشتر از پيش براي فوتبال ايران ناراحت مي شوم. اسطوره ي عزيز و بزرگ کشورم " هميشه و در همه حال مي تواني بر دوستي من حساب باز کني. همواره در کنارت و همسوي تو هستم. اميدوارم تيم پرسپوليس به صاحبانش بازگردد تا هواداران بخندند زيرا هدف امثال من و تو همين بود و هست. تو سکوت کن و حرفي نزن که موج خشمت بسيار مهيب است. لبخند بزن و بدان امثال تو صاحبان پرسپوليس هستند و هواداران تو رو تنها نخواهند گذاشت. مهدي مهدوي کيا

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا