سال 1391 مبارک !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
.:DeathSpanK:.

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
پاسخ : سال 1391 مبارک !

:11003:

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
ای کاش علم اونقدر پیشرفت کرده بود

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]که از طریق sms یه دسته گل سرخ برات می فرستادم !

[/FONT]
ای کاش علم اونقدر پیشرفت کرده بود

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]که از طریق sms یه دسته گل سرخ برات می فرستادم ![/FONT][/FONT]
[/FONT]

M.Bagheri

M.Bagheri

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

:030:

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته

غروب شد، خورشيد رفت، آفتابگردان به دنبال خورشيد مي گشت. ناگهان ستاره چشمك زد. آفتابگردان سرش را پايين انداخت، گل ها هرگز خيانت نمي كنندخوشحالم که خوابي عزيزم چون اگه بيدار بودي و مي دونستي از دلتنگي تو خوابم نمي بره حتما خوابت نمي برد[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]فکر کردی یه sms جدیده ؟![/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]یا فکر کردی کارت دارم ؟![/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]یا فکر کردی می خوام خبری بهت بدم ؟![/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]نه بابا ![/FONT]
فقط می خواستم بگم دوست دارم
[/FONT]
زن از شوهرش مي پرسه: عزيزم، تو منو دوست داري؟ مرد ميگه: خوب معلومه عزيزم، اگه دوست نداشتم، چطور ميتونستم هر شب بيام خونه پيشت، وقت و عمرم رو تلف كنم؟میگن فردا ساعت ۴ خوشگل ها رو می گیرند تو رو خدا بیرون نرو نمی گیرنت ضایع می شی
میدونی این چیه؟​
( ) ( ) ( ) ( ) ( ) ( )​
این دل منه که روز به روز برات تنگ تر میشه​
به غضنفر می گن نظرت راجب 4 معقوله شعور .عقل.فکر و درک چیه؟ می گه ما به اینا می گیم چهار محال بختیاری
برا هزارمین بار پرسید: تا حالا شده من دلت رو بشکنم ؟منم بای هزارمین بار به دروغ گفتم نه . هیچ وقت ... تا مبادا دلش بشکنه

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته

:3008:

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

:کول

P@rtiz@n

P@rtiz@n

ريزه ميزه تالار
مدیر بازنشسته

برو اسپم دادم

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته

:7005:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا