عکس / تفاوت عاشورا با "ashura" در گوگل !

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
(بسم الله الرحمن الرحیم)
اگر به جای کلمه فارسی "عاشورا" بخواهید کلمه "ashura" را در گوگل جستجو کنید نتایج بسیار متفاوتی را خواهید یافت.

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
خوب ما نیمه ی پر لیوان، و اونها بعد منفی کار رو میبینن

درسته، برخی ایرانی ها عاشورا که میرسه خودکشی هم میکنن :|

ای کاش این فرهنگ های زشت که صورتشون رو با زنجیر میزنن، و رو سر خودشون قمه میکشن رو درست کنن :||

این کارها واقعا برای کشور های جهان سومیه نه یک کشور "مثلا" در حال توسعه...

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
خب اون که اشتباه است درسته.باید برداشته بشه امام حسین (ع)که نمیخواد خودشون بکشن خواست بگه اسلام چیست.
ولی حالا چرااون هاعاشورارابرعکس نشان میدن بیشر.
چون بگن این مسمانان وحشی هستند.
ولی اما خودشون نشان نمیدن.
دریک اهنگ راک که مردم ازخود بیخود شده بودند بسته های خون میانداختن مثل سگ میخوردند.وخیلی خودکشی هادراهنگ های راک شده بود.ودعواهای وحشیانه.
نگاه کنیم این حداقل به عشق امام حسین (که بازم اشتباه خودم قبول دام)ولی اون هابدترن و
بهترخودشون هم نشون بدند.

Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
خب اون که اشتباه است درسته.باید برداشته بشه امام حسین (ع)که نمیخواد خودشون بکشن خواست بگه اسلام چیست.
ولی حالا چرااون هاعاشورارابرعکس نشان میدن بیشر.
چون بگن این مسمانان وحشی هستند.
ولی اما خودشون نشان نمیدن.
دریک اهنگ راک که مردم ازخود بیخود شده بودند بسته های خون میانداختن مثل سگ میخوردند.وخیلی خودکشی هادراهنگ های راک شده بود.ودعواهای وحشیانه.
نگاه کنیم این حداقل به عشق امام حسین (که بازم اشتباه خودم قبول دام)ولی اون هابدترن و
بهترخودشون هم نشون بدند.

ببینید

منظور منم همین بود

الان شما هم همینطور دارید از بعد زشت به اونها نگاه میکنید

خوبی هاشون رو نمیگید

پس انتظار نداشته باشید اونا عادلانه رفتار کنن

به هر حال هم شما زشتی های اونارو میبینید، هم اونا، کاریشم نمیشه کرد

samasadat

samasadat

کاربر تالار
کاربر تالار
کاملا موافقم!
در حقیقت باید اول کار خودمونو درست کنیم بعد به اونا گیر بدیم
به قول شاعر که میگه:اسلام به ذات خود ندارد عیبی / هر عیب که هست از مسلمانی ماست!

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
حرف شماراقبول دارم.امامنظورم ازاین پست این بود چراگوگل فقط این هاراجمع کرده.ماه محرم فقط این هاست.جاهای دیگه که اینطورنیست.فوقش 5%اینکاروکنند.بقیه چی.

خود شماقبول کردی همش همین است عاشورا.
بدبخت اون غیرمسلمان باورکنه حق داره.
همش عاشورااین نیست میدونستی روزعاشورچقدرمردم میرن اهدای خون نمیدونی.
میدونی روزعاشورا بیشترین تجمع جهان درکربلامیشه کل غرب مونده این چه دینی است.نه راک است.نه کاوره است.نه دخترخوشگله وشراب ونه آنتالیا یالسانجلس. پس چیه جمع میشن اونجامسلمانان.
ولی حالا اون ها درباره اسرائیل نمیشه چیزی نوشت تویترجریمه شد.چرابخاطراینکه جلوپست های ضداسرائیلی رانگرفت. ازاون بعدنگاه کنید.
گوگل خواست فقط بگه اینه عاشوراطرزفکرجای دیگه اون95%نره

مسلمانان همش عیب وایراد نیست.عیب وایراد چسباندن.درمدارس عربستان تو کتاب هشون هست کشتن شیعه حلال است میری بهشت شماسریع میگی مسلمانان عیب دارن.اون ها(غربی ها)بهترن.یکم بعد ودید بازترکنی میبینی اون هافشاراوردند به عربستان.چراهمش ماتوسری میخوریم.چون مسلمانیم نه چون میزنند توسرمون کشورهای مسلمان رانگاه کنید مسلمان مسلمان رامیکشه.چون غربی ها واسرائیل پشت شون وفتنه انداز هستند.به قول معروف ازبالاترببین چه خبر نه فقط جلوتو.

چراامریکابیادخاورمیانه صلح برقراکنه درصورتی که فتنه اندازاوست.القاعده طالبان وداعش و...بعد میگن مابریم نجاتشون بدیم.فتنه میندازن بعدبه بهانه جمع کردن میان.
الان خدایش نظریه داروین که میدونید اعلام کرد ماازنسل میمون هاهستیم کل غرب قبول کرد چه جالب مسلمانان گفتن نه.
ماازنسل ادم وحواهستیم.
دراسلام امده جنب شدی غسل کن. سرچ کن دلیل علمی اش پیداکنی.
اقا استیون هاوکینگ نظریه داد.بدبختیم مابخداایت الله مرتضی رضوی کی اعلام کردماخبرنداریم تازه نظریه هاوکینگ اشتباه هم هست.
همه اش ازقرآن واحادیث دراورد ایت الله مرتضی رضوی.

دین ماخیلی جلواست حتی مسلمانان.
این هافقط نشونه ای کوچک اش بود ماجلویم.اون هاعقب درعلم نظافت زندگی.

اسلام بهترین دین وشکی دران نیست اگرعیب است انداختن غربی هاویهودی ها ویانادانی بعضی هاهست.
من قبول دارم اشتباه داریم ولی اون هابیشترازما.والگواون هانبینیم.

آخرین ویرایش:
Pb.GraphisT

Pb.GraphisT

گرافیست
مدیر ارشد گرافیک
حرف شماراقبول دارم.امامنظورم ازاین پست این بود چراگوگل فقط این هاراجمع کرده.ماه محرم فقط این هاست.جاهای دیگه که اینطورنیست.فوقش 5%اینکاروکنند.بقیه چی.

ولی حالا اون ها درباره اسرائیل نمیشه چیزی نوشت تویترجریمه شد.چرابخاطراینکه جلوپست های ضداسرائیلی رانگرفت. ازاون بعدنگاه کنید.

مسلمانان همش عیب وایراد نیست.عیب وایراد چسباندن.درمدارس عربستان تو کتاب هشون هست کشتن شیعه حلال است میری بهشت شماسریع میگی مسلمانان عیب دارن.اون ها(غربی ها)بهترن.یکم بعد ودید بازترکنی میبینی اون هافشاراوردند به عربستان.چراهمش ماتوسری میخوریم.چون مسلمانیم نه چون میزنند توسرمون کشورهای مسلمان رانگاه کنید مسلمان مسلمان رامیکشه.چون غربی ها واسرائیل پشت شون وفتنه انداز هستند.به قول معروف ازبالاترببین چه خبر نه فقط جلوتو.

چراامریکابیادخاورمیانه صلح برقراکنه درصورتی که فتنه اندازاوست.القاعده طالبان وداعش و...بعد میگن مابریم نجاتشون بدیم.فتنه میندازن بعدبه بهانه جمع کردن میان.
الان خدایش نظریه داروین که میدونید اعلام کرد ماازنسل میمون هاهستیم کل غرب قبول کرد چه جالب مسلمانان گفتن نه.
ماازنسل ادم وحواهستیم.
دراسلام امده جنب شدی غسل کن. سرچ کن دلیل علمی اش پیداکنی.
اقا استیون هاوکینگ نظریه داد.بدبختیم مابخداایت الله مرتضی رضوی کی اعلام کردماخبرنداریم تازه نظریه هاوکینگ اشتباه هم هست.
همه اشازروقرآن واحادیث دراورد ایت الله مرتضی رضوی.

دین ماخیلی جلواست حتی مسلمانان.
این هافقط نشونه ای کوچک اش بود ماجلویم.اون هاعقب درعلم نظافت زندگی.

اسلام بهترین دین وشکی دران نیست اگرعیب است انداختن غربی هاویهودی ها ویانادانی بعضی هاهست.
من قبول دارم اشتباه داریم ولی اون هابیشترازما.والگواون هانبینیم.

من هم که گفتم، کاملا درسته،

حرف های شما کاملا صحیحه، شاید کمتر از 5 درصد از شیعیان و مسلمانان اینکارو بکنن

اما مشکل اینه که هر دوی ماها از بعد بد به هم نگاه میکنیم

چه ما، چه اونها فرقی نداره، گوگل چیزای بد عاشورا رو نشون میده، ما هم فقط چیزای بد اونارو میبینیم

ARIANA

ARIANA

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
من هم که گفتم، کاملا درسته،

حرف های شما کاملا صحیحه، شاید کمتر از 5 درصد از شیعیان و مسلمانان اینکارو بکنن

حرفت قبول دارم100% ولی اون هاجهانی میگن مسلمانان چی هستند طرزفکرخراب کردند.مابین خودمون عیب ایرادشون.
کلاعیب ایراد اونهابیشترچون چسبیدن به علم وخداراول کردند.وخودغربی ها میگن مشکل افسردگی نداشتن دین درغرب است.بایددین درمانی بشن.
چون اگه کسی خداداشته باشه دل اش پره خداهست اگه اون چیزی خواست نشد حکمتی توش است خدابزرگ است و...
ولی اون هامیگن نه.
عیب اونهابیشتره.ماهم عیب داریم ولی عیب به ماانداختن مگرنه اونقدردارای عیب نیستیم.
بازم ممنون حرفت قبول دارم

آخرین ویرایش:
samasadat

samasadat

کاربر تالار
کاربر تالار
من صد در صد با حرف های شما موافقم.مسئله ی اصلی اینجاست که ما الان میتونستیم چه از لحاظ پزشکی،چه نظامی و حالا از هر لحاظ دیگه ای تو دنیا جلوتر از همه کشور ها باشیم اونم فقط و فقط با مطالعه و بررسی بیشتر و دقیق تر روی کتاب اسمانی خودمون البته نه اون طوری که مراجع تفسیر میکنن.نه اونو که داریم زیادم داریم اما چیزی که ما نداریم اما میتونیم داسته باشیم استنباط های علمی از قرانه. باورتون میشه الان بیشتر پیشرفت های صورت گرفته رو از قران الهام گرفتن؟میدونین تموم مسائل علمی(پزشکی،نجوم،جغرافیاو...)همه شون سال ها قبل وسط قران بیان شده اونوقت الان به جای این که ما از اون ها استفاده کنیم دشمنانمون با کمال ارامش اونا رو به نام خودشون ثبت میکنن. از اون ور هم مدام میزنن تو سر ما که وحشی هستیم یا نمیدونم عقب مونده و... .
افرادی که زمان حمله اعراب به خاطر وضع بد بهداشتیشون دچار انواع و اقسام امراض بودن حالا ادعای پیشرفت میکنن.اونا اینقدر وضع بهداشتشون اسف بار بود که در عمر حمام نمیرفتن به قدری که مسلمانان در چند متری اون ها از بوی تعفنشون بیهوش میشدن اسلام بود که تمدن رو بینشون وارد کرد...

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا