ویژه لاک پشت های نینجا باز میگردند !

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار
پاسخ : لاک پشت های نینجا باز میگردند !

رافاعل همیشه رفتاراش رو داشته:اه
چرا قبول نمی کنید؟:|

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

خب تا اونجایی که دیدی اینجوری بوده:دی
بعدش قبول می کنه

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار

قبول نمی کنه
با دقت ببینید دیگه
قبول نمی کنــــــــــــــــــــــــــه

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

حالا از این مباحث بریم کنار می دونی واسه چی قبول نمی کرد؟(که اخر سر قبول می کنه:پی)
چون ضعف داره!
چون راف تمرکز نداشته هیچ وقت برخلاف لئو که همیشه در حال تمرکز بود به خاطر اینه که شخصیت هاشون فرق می کنه
حالا باز از راف طرفداری بکن:پی

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

گفته شده بعضی مواقع برای تحمیل نظرت به دیگران باید از زور استفاده بشه:|
سما قبول می کنی یا جواب سوال ها رو بذارم:پی

Night Spirit

Night Spirit

گنده تالار !
مدیر ارشد تالار

دهع:(
قبول نمی کنم
رافاعل شاید ضعف داشته باشه ولی همیشه طرفدارش بودم و خواهم بود
خعلیم عالیه
اصن تمرکز چیه؟!:|
اگه دشمن بخواد راف یا لئو رو گول بزنه بخواد طرف خودش کنه لئو خیلی خیلی خیلی زود تر از راف قبول می کنه
تازه خیلی سرسخت تر از لئو هست و سرسختی خیلی عالیه

invisible

invisible

کاربر تالار
کاربر تالار

من نمی دون چرا الکی جبهه گیری میکنید !
البته خب هر کس سلایق و عقایدی داره که تو انتخاباش تاثیر گذاره
در هر صورت این چهار لاک پشت برادر هستند نه دشمن هم و با کمک هم هست که بر دشمناشون پیروز میشند
به طور حتم اگر راف نباشه لئو هم معنا پیدا
این چهار شخصیت هر کدوم محاسن و معایبی دارند اما خب بازم میگم این سلایق افراد هست که با توجه به شخصیت داستان به یکی از این چهار مورد گرایش بیشتری پیدا میکنه !
نویسنده داستان لاکپشت های نینجا برای همین چهار شخصیت متفاوت را بوجود اورد که رضایت طیف وسیعی از مخاطبان را نسبت به این اثر بدست بیاره !
خب منابع خوبی هم برای اطلاعات بیشتر در این زمینه هست
ویکی پدیا
لاکپشتهای نینجا اولین بار در سال ۱۹۸۸ به صورت داستان های کمیک استریپ در مجله های کودکان و نوجوانان ارائه شدند.طولی نکید که این لاکپشتهای افسانه ای بسیار مشهورشدند.این مجله ها تا سال ۱۹۹۲ ارائه شدند.ولی در همین سال به طور ناگهانی نوشتن این داستان ها متوقف شد و در نتیجه باعث اعتراض متقاضیان این داستان ها شد ولی لاکپشتهای نینجا در سال ۱۹۹۴ برگشتند. اما این بار نه با مجله های کمیک استریپ بلکه با کارتون هایی که از روی همین داستان ها ساخته شده بودند.ولی چون این کارتون ها ازکیفیت بالایی برخوردار نبودند راضی کننده ی طرفداران لاکپشتهای نینجا نبود.این کارتون ها ادامه داشتند اما در تا سال ۱۹۹۵!
در سال ۱۹۹۵ اولین فیلم لاکپشتهای نینجا که دارای کیفیت بالایی بود ساخته شد و مورد توجه متقاضییان قرار گرفت.در پی همین فیلم طولی نکشید که اولین بازی کامپیوتری لاکپشتهای نینجا برای کنسول میکرو ساخته شد و همین امر باعث افزایمحبوبیت لاکپشتهای نینجا شد با وارد شدن کنسول سگا به بازار در سال ۱۹۹۷ بازی های متعدد لاکپشت های نینجا برای سگا ساخته شد.سال بعد، اولین کارتون لاکپتهای نینجا که که دارای کیفیتی مطلوب بود به صورت سریال از تلویزیون آمریکا پخش شد.این کارتون ها باعث شدند که فیلم بعدی لاکپشتهای نینجا با داستانی متفاوت در سینماها اکران شود.
در سال ۲۰۰۲ اولین بازی لاکپشتهای نینجا برای pc به بازار ارائه شد.قابل ذکر است که هیچکدام از بازی های لاکژشتهای نینجا برای کنسول ps1 ساخته نشدند.همچنین در سال ۲۰۰ قسمتی جدید از لاکژشتهای نینجا با نامTMHT(اTEENAGE MUTANT HERO TURTLES)روانه ی تلویزیون ها شدندکه در آن استاد اسپیلینتر گرگ بود.و همین امر نقطه ضعفی برای این کارتون به شمار میرفت.
در سال ۲۰۰۳ کارتونی جدید با نام TMNT از لاکپتهای نینجا پخش شد که تا سال ۲۰۰۵ ادامه داشتند.که در آن استاد اسپیلینتر موش بود.این سری کارتون بهترین سری از سری کارتون های لاکپشتهای نینجا بودند که ارائه میشدند.در سال ۲۰۰۷ اولین فیلم انیمیشنی لاکپشت های نینجا ارائه شد که نام آن: fast forwardبود...

imelia

imelia

کاربر تالار
کاربر تالار

الان چی شده خوب ؟ من چی بگم دیگه ؟ شما فکر کردید ما خنگ تشریف داریم این وسط یا خودت عقل کلی حالا آقای A German Person بهمون گیر ندن حرفهای من از روی شوخی هست و من قصد توهین ندارم فقط یه چیزی اینای رو که آقای invisible
نوشتند​رو میدونیم و میدونیم اومدن یه پزی بدن و برن و مثلا بگن من عقل کل هستم محض اطلاع میخواستم بگم اطلاعاتتون خیلی قدیمیه فکرم نکن فقط خودت این چیزا رو بلدی اگه راست میگی یه چیزی بگو که ندونیم:پیحالا جدی نگیرید
راستی دستت درد نکنه خسته شدی این همه تایپ کردی در ضمن شاید حرف های من برات نیش دار باشه ولی حداقل فهش که ندادم فقط میگم این همه زحمت میکشی لاقل مطلب جدید بزار:کول:هه;):4001::)):هم:p:smilingsmiley::منتظر:100009::سوت:||:D

آخرین ویرایش:
invisible

invisible

کاربر تالار
کاربر تالار

الان چی شده خوب ؟ من چی بگم دیگه ؟ شما فکر کردید ما خنگ تشریف داریم این وسط یا خودت عقل کلی حالا آقای A German Person بهمون گیر ندن حرفهای من از روی شوخی هست و من قصد توهین ندارم فقط یه چیزی اینای رو که آقای invisible
نوشتند​رو میدونیم و میدونیم اومدن یه پزی بدن و برن و مثلا بگن من عقل کل هستم محض اطلاع میخواستم بگم اطلاعاتتون خیلی قدیمیه فکرم نکن فقط خودت این چیزا رو بلدی اگه راست میگی یه چیزی بگو که ندونیم:پیحالا جدی نگیرید
راستی دستت درد نکنه خسته شدی این همه تایپ کردی در ضمن شاید حرف های من برات نیش دار باشه ولی حداقل فهش که ندادم فقط میگم این همه زحمت میکشی لاقل مطلب جدید بزار:کول:هه;):4001::)):هم:p:smilingsmiley::منتظر:100009::سوت:||:D

این اعتماد به نفست منا کشه :هه:پی
نکنه تو هم مثل حسین می خوایی بگی آقای خاص!!! :پی

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا