معاون ارشد اپل:می خواهند کل خط تولید ما را کپی کنند

Mёy$αM

Mёy$αM

کاربر تالار
کاربر تالار
کاربر فعال
61.png

Phil Schiller​
معاون ارشد رییس مارکتینگ اپل، آقای Phil Schiller روز جمعه در دادگاه شرکت اپل و سامسونگ موضع گرفت و شهادت خود را با توصیف اولین باری که اسمارتفون گلکسی اس را مشاهده نموده است شروع نمود.​
من واقعا از این موضوع شوکه شدم که ظاهر اسمارت فون گلکسی اس تا این حد به محصولات اپل شبیه است.​
وقتی که وکیل شرکت اپل Harold McIlhenny از آقای Phil Schiller سوال نمود که در مورد رقابت چه احساسی دارید آقای Phil Schiller جواب داد رقابت بسیار خوب است. هر روز کمپانی های بسیاری وجود دارد که محصولاتی را تولید می کنند تا با ما رقابت کنند و این کار بسیار خوبی است.​
و دوباره وقتی وکیل McIlhenny از Phil Schiller سوال نمود که آیا کپی منصفانه است ایشان جواب دادند نه ، چون وقتی شما ایده یک شرکت را کپی و یا سرقت می کنید شما به سرمایه ، بازاریابی و حسن نیت مشتریان ضربه وارد می کنید. وقتی شما این کار را انجام می دهید شما فقط همه منافع را برای خود می خواهید.​
“ممکن است آقای Phil Schiller اولین باری که اسمارت فون گلکسی اس را مشاهده نمود غافلگیر شده باشد ولی ظاهرا بار اول که گلکسی تب را مشاهده نموده است او کاملا شوک زده شده است. او گفت: “من فکر می کردم آنها فقط به کپی کردن تمامی خط تولید ما فکر می کنند،” توضیح وکیل اپل.​
توضیح دیگر او در مورد کپی برداری محصولات سامسونگ از طراحی های اپل این بود که این موضوع مشتریان را گیج می کند که واقعا سازنده این محصولات کیست؟ این کار ارزش محصولات زیبایی را که اپل خالق آنهاست کاهش می دهد و نحوه دیدی که مشتریان به اپل نگاه می کنند را کمرنگ می کند.​
Schiller ادامه داد که در حقیقت این محصولات مشتریان و تجارت را سر در گم می کنند. یکی از کارهای تیم من پیش بینی پروسه می باشد. اعتقاد ما این می باشد که یکی از دلایلی که مردم محصولات سامسونگ را می خرند این است که آنها شکل آیفون و آیپد هستند. این موضوع حتی بعد از اولین خرید نیز تاثیر می گذارد.​
این سناریو همچنان ادامه دارد و باید دید که عکس العمل سامسونگ در مورد صحبت های آقای Phil Schiller چیست.​

برگرفته از پی سی وار

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا