مکعب روبیک نامتقارن و دیوانه کننده

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
447.jpg
آیا شما هم از علاقمندان به بازیهای فکری هستید ؟ نظرتان در مورد بازی مکعب روبیک چیست ؟ مطمئنا شما هم قبلا تجربه انجام این بازی را داشته اید ، البته ممکن است همیشه تلاش شما برای به اتمام رساندن این بازی با شکست مواجه شده باشد ! به هرحال این یک بازی فکری بسیار معروف است که در انواع مختلفی طراحی و تولید شده است . شاید معروفترین نوع آن مکعب ۳x3x3 باشد . اما نگاهی به این مکعب روبیک ۳x3x7 بیاندازید . گیج کننده به نظر میرسد ؟ برای کسانی که تجربه کمی در انجام این بازی دارند ، همان نسخه معمولی ۳x3x3 به اندازه کافی گیج کننده و سخت است چه برسد به این نمونه . اما برای کسانی که در انجام این بازی حرفه ای هستند و همیشه به دنبال ثبت رکوردی جدیدتر در این زمینه بوده اند ، ممکن است این نوع مکعب روبیک نیز آسان باشد (البته فقط ممکن است !) . اما اگر به دنبال نمونه سخت تر آن میگردید نمونه ۳x3x9 آن نیز وجود دارد که میتوانید از آن نیز استفاده کنید . به هرحال این مکعب IQ Break (به این دلیل نام آن را IQ Break گذاشته اند چون آنها از محصولات رسمی روبیک نیستند) با قیمت ۲۷ دلار در دسترس می باشد .

منبع:PCWAR

Sir $@|eh

Sir $@|eh

بابابزرگ تالار:دی
مدیر بازنشسته
من میتونم روبیکو درست کنم(البته روبیک خودم شکست:دی)
این خیلی سخت به نظر نمیاد ها!:3700::کول

Joker

Joker

پدر جد تالار !
مدیر بازنشسته
برای حلش تکنیک خاصیه حتی اونایی که رکورد میزنن هم تکنیک خاصی دارن ولی این جدان دیوانه کنندس!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا