پارس آنلاین اینترنت ۹ مگابیتی عرضه میکند

A.Shadow

A.Shadow

مدیر کل تالار
مدیریت کل تالار
حرکت رقابتی با شاتل که پیشتر اینترنت ۸ مگابیتیاش سروصدای زیادی بر پا کرده بود، پارس آنلاین اعلام کرده که سرعت کاربران خود را به ۹ مگابیت ارتقا داده است. در ایمیلی که برای کاربران پارس آنلاین ارسال ٔشده آمده است که همه کاربران سرویسهای محدود پارسآنلاین میتوانند در صورت نداشتن نویز روی خط و در ساعات کم ترافیک به طور رایگان از این سرعت بهرهمند شوند. به گفته پارس آنلاین مثلا کاربری با سرعت ۵۱۲ کیلوبیت در ساعات کم مصرف به طور اتوماتیک میتواند از سرعت بالاتر تا ۹ مگابیت برخوردار شود. پارس آنلاین گفته است ساعات بین ۲ تا ۷ صبح ساعات رایگان شبانه و ساعات ۱۰ تا ۱۶ ساعات پرترافیک اینترنت هستند.
87a2db9959ec6fbef610ebe6fdfa4bc6.jpg
پارس آنلاین برخلاف شاتل این سرویس را جداگانه برای فروش عرضه نکرده و آن را به عنوان یک هدیه روی سرویسهای دیگر خود ارایه کرده است.

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته
پاسخ : پارس آنلاین اینترنت ۹ مگابیتی عرضه میکند

:|
کنتور نداره که!!!!
9 مگ و 8 مگ!!!:|

آخرین ویرایش:
killer666

killer666

demon is back
مدیر بازنشسته

من های وب دارم 8 مگ برای مغازه هم خودم هم مشتری ها راضی هستند فعلن
البته اگه خراب نکنه

SOAP

SOAP

FC.ESTEGHLAL
مدیر بازنشسته

تا وقتی کل کشور مجهز به فیبر نوری نشه این سرعت ها کشکه
این شرکتها فقط برای اینکه مشترک بیشتر بگیرند این سرعت ها رو میگن داریم در حالی که سرعت ارایه شده واقعی نیست مثلا یه شرکت 4 مگ میداد ولی وقتی تست شده بود اندازه 512 هم نبود:|

آخرین ویرایش:
متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا