ویژه پایان The Last Of Us تغییر کرد !؟!

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> مسئولان شرکت ناتی داگ سازنده ی بازی آخرین ما (The lsat of us) عکسی را منتشر کرده اند که ظاهراً پایانی متفاوت برای بازی پسا آخرالزمانی و تحسین شده ی " آخرین ما " را به تصویر می کشد !

نیل دراک من (Neil Druckman) مدیر تولید این بازی ؛ یک طراحی مفهومی از پایان اصلی بازی را در اینترنت منتشر کرد که در آن زنی که به نظر می آید شخصیت مارلین باشد ؛ در حال کشتن شخصیت اصلی بازی (Joel) است . دراک من قبلاً نیز گفته بود : تا پیش از انتخاب بهترین پایان داستانی برای این بازی ، حدود 3 -4 ایده برای پایان TLOU در نظر گرفته شده بود !

انتهای کنونی بازی به این ترتیب است که جوئل پس از رساندن اِلی به پایگاه کرم های شبتاب (Fireflies) به دلیل وابستگی عاطفی به او ( اِلی را مثل دخترش می داند و تحمل این را ندارد که اِلی را هم از دست بدهد) از کارش منصرف میشود . گروه کرم های شبتاب قصد دارند تا با انجام جراحی بر روی اِلی (که بدنش نسبت به بیماری قارچی ایمن است ) راز مقاومت بدن او را بیابند و واکسنی برای این بیماری پیدا کنند تا بشریت را از نابودی و انقراض نجات دهند ؛ گرچه تلاشهای قبلی آنها موفق نبوده است ولی آنها همچنان امیدوارند تا راهی برای درمان پیدا کنند .با همه ی اینها ، Joel تصمیم می گیرد به هر قیمتی که شده دخترک را از آنجا نجات دهد و در انتها مارلین را که قصد دارد جلوی این کار را بگیرد به قتل می رساند !

ناتی داگ اعلام کرده که در اجلاس PAX امسال ( اجلاسی است با سابقه ای ده ساله انحصاراً برای گیم و گیمرها ) اطلاعات بیشتری را در مورد پایان متفاوت The last of US در اختیار کاربران خواهد گذاشت ؛ خب ، فعلاً چیز دیگری در این مورد نمی دانیم ! اما آنطور که پیداست بازیهای بزرگ همچنان هم در نقطه ی پایان بازی خود مشکلاتی دارند ؛ نظر شما چیست ؟

آخرین ویرایش:
M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار
پاسخ : پایان The Last Of Us تغییر کرد !؟!

به نظر میرسه دیگر بیشتر کمپانی ها و شرکت های بازی بیشتر روی گرافیک بازیهاشون مانور میدن بیشتر روی همان مسئله کار میکنند و اصلا به داستان بازی توجهی ندارند و سرانجام اینگونه به مشکل میخورند، تنها بازی call of duty توانسته به خوبی هر دو مورد را حفظ بکند و به خوبی روی آن ها کار کند بازی tomb rider هم مانند call of duty روی هردو موضوع کارکرده است،اما بازی هایی مثل battlefield با گرافیک بالا سعی میکنند رو موضوع کار نشده داستان بازی سرپوش بگذارند،امیدواریم در battlefield 4 مانند battlefield 3 چنین اشتباهی را مرتکب نشود تا گیمر ها نهایت استفاده را از بازی بکنند

lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

به هیچ وجه قابل قیاس نیست به عنوان مثال هیچ بازی نیست که داستانی مثل masseffect داشته باشه ولی با این همه پایان این بازی با اینکه بهترین پایان ممکن بود ولی مورد پسند اکثریت بازیباز ها نبود و با اینکه خیلی هم از این پایان انتقاد شد ولی پایان بازی رو تا امروز تغییر نداده اند و فقط وعدش رو دادن اما تو tlou پایان بازی مورد تحسن همه قرار گرفت و همچین پایانی رو ما تو هیچ بازی دیگه تجربه نکرده بودیم من احتمال میدم این یک dlc برای بازی باشه و بتونیم از بین دو پایان بازی یکی رو انتخاب کنیم (اینجوری ازادی عمل بیشتری دراختیار بازباز قرار داده میشه) در مورد بازی tombrider هم که اصلا داستان که جالب نیست هیچی گرافیکشم هم پر از باگ هست:دی

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

به هیچ وجه قابل قیاس نیست به عنوان مثال هیچ بازی نیست که داستانی مثل masseffect داشته باشه ولی با این همه پایان این بازی با اینکه بهترین پایان ممکن بود ولی مورد پسند اکثریت بازیباز ها نبود و با اینکه خیلی هم از این پایان انتقاد شد ولی پایان بازی رو تا امروز تغییر نداده اند و فقط وعدش رو دادن اما تو tlou پایان بازی مورد تحسن همه قرار گرفت و همچین پایانی رو ما تو هیچ بازی دیگه تجربه نکرده بودیم من احتمال میدم این یک dlc برای بازی باشه و بتونیم از بین دو پایان بازی یکی رو انتخاب کنیم (اینجوری ازادی عمل بیشتری دراختیار بازباز قرار داده میشه) در مورد بازی tombrider هم که اصلا داستان که جالب نیست هیچی گرافیکشم هم پر از باگ هست:دی

شما منظور بنده رو نفهمیدید متن بنده رو دوباره مطالعه کنید می فهمید

آخرین ویرایش:
lighting

lighting

Light Of GuidancE
کاربر ماندگار

نه دیگه متوجه شدم:دی
داستان tlou یکی از بهترین داستان هایی هست که تا به حال تو بازی های رایانه ای دیده شده
این بازی به هیچ وجه در هیچ زمینه ای مشکل نداره:| اینو من نمی گم که بگید روی بازی یا کنسولی تعصب داره. تمام منتقدای حال حاضر در جهان می گن
وقتی که مایکروسافت به خاطر این بازی به سونی تبریک می گه و این بازی 9 هفته در صدر جدول فروش در جهان بوده .....

Java.Her

Java.Her

گیمر تالار !!!!؟!
کاربر ماندگار

> بگذارید موضوع رو روشن کنم ؛ پایان بازی اثر جرمی به نظر من خیلی خوب بود ولی در هرحال انتقادات زیادی به این پایان شد که در نهایت BIOWARE تصیم گرفت پایان آن را تغییر دهد ! ندای وظیفه مشخصاً در داستان و گرافیک در حد متوسط قرار داره و اون گیم پلی جذابش است که به بهترین بازی اکشن تبدیلش کرده ! در مورد The Last Of Us باید گفت پایان بازی تاثیر گذار بود اما این که خود شرکت تصمیم گرفته تغییرش بده کمی تعحب بر انگیز است ! (در مورد لارا کرافت چیزی نمی گم چون اصلاً به این قضیه مربوط نمیشه !؟!)

M_A_Qolami

M_A_Qolami

-
مدیر ارشد تالار

> بگذارید موضوع رو روشن کنم ؛ پایان بازی اثر جرمی به نظر من خیلی خوب بود ولی در هرحال انتقادات زیادی به این پایان شد که در نهایت BIOWARE تصیم گرفت پایان آن را تغییر دهد ! ندای وظیفه مشخصاً در داستان و گرافیک در حد متوسط قرار داره و اون گیم پلی جذابش است که به بهترین بازی اکشن تبدیلش کرده ! در مورد The Last Of Us باید گفت پایان بازی تاثیر گذار بود اما این که خود شرکت تصمیم گرفته تغییرش بده کمی تعحب بر انگیز است ! (در مورد لارا کرافت چیزی نمی گم چون اصلاً به این قضیه مربوط نمیشه !؟!)

نظرتون درباره ندای وظیفه رو به هیچ وجه قبول ندارم ...
گیم پلی یک بخش کاملا سلیقه ای است .....اما داستان بازی به هیچ وجه اینگونه نیست بلکه اصلا سلیقه ای نیست یک داستان جالب رو همه دوست دارند ،حال شما بازی ندای وظیفه را اینگونه در نظر بگیرید:
بازی با گیم پلی جذاب با گرافیکی متوسط و داستانی فوق العاده بد ، پس از مدتی بازی هرچه قدر گیم پلی جذابی داشته باشد وگرافیک بالایی داشته باشد پس از مدتی گیمر را خسته می کند و گیمر از بازی زده می شود ،مانند بازی که شما قبلا آن را بازی کرده اید و حالا دوباره بازی میکنید به هیچ وجه مانند دفعه اول نمی تواند رو شما تاثیر بگذارد چون داستان تکراریست!

متن زیبا برای فرزند پسر - متن زیبا برای فرزند دختر - متن ادبی درباره برادر - کابل شارژر سامسونگ- خرید قاب گوشی- جواب آمیرزا- اسکرین شات سامسونگ - فلش کردن گوشی - اروس دیجیتال - قاب گوشی A54 - قاب گوشی s23 ultra -
بالا